Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@BeconiWRPartizan je i dobar sto se tice te teme,igraju klinci godinu dve pa se prodaju lepo. U Zvezdi i ne vide prvi tim i odu uz raskid ugovora ili za male pare.
Ove godine su ubacili malog Nikolica i Gavrica (odlicni igraci) i nadam se da ce me demantovati ali sumnjam.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

@BeconiWR Slazem se da nisu stranci resenje, dovoljna su dva stranca ukoliko u klubu imas nekog bivseg reprezentativca, iskusnog igraca pred zalazak karijere, dva-tri klinca a ostalo mogu slobodno da budu prosecni igraci. Upravo to i govorim, da nasi trose pare na gomilu stranaca, umesto da dovedu jednog ili dva kvalitetna. 

@DelijaMomak Slazem se, ali zasto Dinamo za toliko para prodaje klince? Njima klinci od 19-20 godina vec imaju ozbiljne ugovore, sto samim tim i dovodi do skakanja cene tog igraca, jos ako zaigra u nekom evrokupu... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
47 minuta , BeconiWR rekao/la:

@Kneza90 ne, ne, ne da je namestila zvezda naopako. Vec i jednima i drugima nije trebao poraz, druga stvar je kome je vise odgovarao X. To sto je Partizan igrao antifudbal sto je meni bilo odbratno je druga stvar. Ali ajd, vidim da si ganci kazi mi jel realni da zvezda nije mogla dati gol na zadnjem derbiju?

@Milan pa cekaj cekaj. Pobeda zvezde nad Liverpulom, Partizan sto je skupo prodao kozu Mancesteru. Neka su se desili blamovi protiv Totenhema, Bajerna. Mialim da smo dobili dva standardna ucesnika geuone faze u Evropi. Nije bas da tapkamo u mestu. Slazes se? 

Mogla je u prvom poluvremenu u drugom kao da su se dogovorili da bude X,tu se slazem,u drugom apsolutno nista,jos u prvom onaj mali Nikolic sa 8 metara on sutnuo loptu i pogodio aut,znaci da je pokusao sto puta onako ne bi uspeo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
14 minuta , DelijaMomak rekao/la:

@BeconiWRPartizan je i dobar sto se tice te teme,igraju klinci godinu dve pa se prodaju lepo. U Zvezdi i ne vide prvi tim i odu uz raskid ugovora ili za male pare.
Ove godine su ubacili malog Nikolica i Gavrica (odlicni igraci) i nadam se da ce me demantovati ali sumnjam.

Ma gde bre prodace ih na prvu ponudu,pogotovo posle ove katastrofe sa koronom

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@MilanTo sto se tice ugovora apsolutno je tacno. Ali ima i do toga da mi prihvatamo sve ponude,ne znamo da kazemo ne. Evo na primer Pavkov,mi ne mozemo da ga prodamo za 3 miliona a predstavili smo ga kao najboljeg igraca. Golovi Liverpulu su mogli da ga dignu do nebesa. Garantujem da bi ga Mamic prodao barem za 10 (a realno vredi 1 milion). i zasto bi neko od stranih klubova dao za nekog drugog igraca vecu svotu ako najbolji vredi 3 a ne mogu da ga prodaju. Kada naucimo da kazemo ne i kada pocnemo da forsiramo nase mlade igrace (kojih hvala Bogu ima) bice nesto od nas.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Nemoj tako,imace lepo opravdanje. Zbog korone smo morali da prodamo nase bisere da bismo se spasili bankrotsva. Prodali smo ih u paketu za 2 miliona,a da nije korone prodali bismo ih za 20. Kao da je korona samo Zvezdu zahvatila ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@DelijaMomak Pred utakmicu Srbija-Hrvatska, Mamic je gostovao na RTS-u gde su ga pitali kako prodaje igrace za tolike pare. Njegov odgovor je ono sto si ti rekao, ne znamo da kazemo ne, nego na prvu ponudu prodajemo igraca, iako odbijanje ponude tom igracu dize cenu...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
8 minuta , DelijaMomak rekao/la:

@MilanTo sto se tice ugovora apsolutno je tacno. Ali ima i do toga da mi prihvatamo sve ponude,ne znamo da kazemo ne. Evo na primer Pavkov,mi ne mozemo da ga prodamo za 3 miliona a predstavili smo ga kao najboljeg igraca. Golovi Liverpulu su mogli da ga dignu do nebesa. Garantujem da bi ga Mamic prodao barem za 10 (a realno vredi 1 milion). i zasto bi neko od stranih klubova dao za nekog drugog igraca vecu svotu ako najbolji vredi 3 a ne mogu da ga prodaju. Kada naucimo da kazemo ne i kada pocnemo da forsiramo nase mlade igrace (kojih hvala Bogu ima) bice nesto od nas.

Poenta je upravo sto je se pisalo malo pre,ne mozes ti da podmladis ne znam koliko ekipu,nego kao sada zvezda 2,3 igraca mlada i ostatak prekaljenih fudbalera koji mogu da istrpe greske ove trojice,jos ako su oni stvarno talenti tih gresaka ce biti manje i to je to,evo smejemo se Graficaru ali tamo pola omladinske skole zvezde i oni prvi u drugoj ligi i koliko sam video lagano

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRAko je tako pa mi onda ne moramo da brinemo za titule u Srbiji a ni ona evropska titula nije daleko,sa Arkanom kao vodjom navijaca smo je i uzeli,samo Terza da predje na tribinu?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRMa taj voz je odavno prosao,nema tu vise hvatanja,njega mogu samo da ubiju,al to se nece desiti,hvala Bogu,zamisli foru Graficar i Zvezda se bore za titulu,partizan u sredini tabele,prebrinuo brige oko opstanka,milina i jednima i drugima?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pogledajte samo na trenutak i tabelu Srpske lige Beograd, ko je ubjedljivo prvi ? I onda se raspitajte ko je njih preuzeo i sve ce vam biti jasno..

  • Svidja mi se 2
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vukoe bas sam morao da proverim,IMT,ahahahaha,pa jel moguce a cuo sam da ih je preuzeo neki moćnik al nisam cuo koji,jos sam ja mislio da je u Zoni IMT kada oni ulaze u drugu ligu?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi ko je bio zaslužan za promene u nasem fudbalu po ograničenju broja stranaca, a ko protiv, da li vam je sada jasno ko komanduje ovom Linglong ligom, kojim to timovima treba veca kvota stranaca, Lucani, Spartak, Rad, Cuka, Napredak, Indijia i td... Zasto pobogu???? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...