Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

@Bole_1981 E baš o tom derbiju pričam, nisam mogao da se setim koji je po redu. Nadam se da se više neće ponoviti ? Ali svakako ako ne bude plej - ofa ništa ni od Derbija. Eventualno ako bude u finalu Kupa.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
12 minuta , Bole_1981 rekao/la:

@Vlada Zezam se i ja, ako ce nego Zvezda i Partizan, ali bih voleo neki novi tim da osvoji kup, da nas osvezi malo. 

Osvijili su ga Sartid , Jagodina  i Železnik koji su se posle ugasili, osvojilo ga je i Čukarački. NIje da se ne slažem sa tobom, nego čisto kažem da za sam klub, trofej kuoa ne znači mnogo,

Edited by Бели вук
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

svaki trofej je bitan, vise ili manje. da ne bese tog kupa mnogi klubovi sirom sve se ne bi mogli nazvati trofejnim...isto kao i treneri

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
34 minuta , Toza rekao/la:

@Vlada Živo me zanima koji će format sad izmisliti, verujem da će opet biti neka mudrost, ali ajde da ne sudim pre vremena. Ali kad znam da se igra bez publike, uopšte mi nije zanimljivo majke mi. Kakva god da je liga, naša je.

Sto se tice publike na stadionima, zanimljivu tezu je dao Jens Leman bivsi golman Arsenala. Kaze covek ja ne vidim problem da na primer Bajernovom stadionu od 70.000 mesta na utakmicu dodje 10 ili 20 hiljada, da drze lepo odstojanje, maske i to je to,ako nista zanimljivo razmisljanje. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Zanimljiv predlog majke mi. U suštini mi problem sa tim nemamo jer svakako je broj gledalaca mali. E sad kako i da li je uopšte moguće da budu na nekom odstojanju, nemam pojma. Ali meni stvarno fudbal bez publike i nije fudbal.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sto se tice nase lige u svakom slučaju nema tu ne znam koliko ne razjasnjenih stvari. Drago mi je sto ce se odigrati pa makar jos 4 kola i kup , mi smo generalno i navikli ako nista da gledamo nase u Evropi da igraju pred praznim tribinama, nece to biti nista cudno. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Бели вук hahahah daj mi reci kome to Kup nije vazan, ja mislim da najvise boli to, sto kup nije osvojen toliko dugo( nema veze sto su se timovi koji su ga osvajali ugasili)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
26 minuta , Kneza90 rekao/la:

Sto se tice publike na stadionima, zanimljivu tezu je dao Jens Leman bivsi golman Arsenala. Kaze covek ja ne vidim problem da na primer Bajernovom stadionu od 70.000 mesta na utakmicu dodje 10 ili 20 hiljada, da drze lepo odstojanje, maske i to je to,ako nista zanimljivo razmisljanje. 

A jel Leman dao objasnjenje kako bi od 60-70k sezonaca Bajernovih odabrao tih 10-20k? To moze kod nas jer svakako je prazno u ovim top ligama nema sanse..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoNeka odrede par nepar po brojevima sezonskih karata, jedni jedno kolo, drugi, sledece kolo. Prihvatice to Nemci oni su disciplinovan narod. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po meni ta prica ne pije vodu, pogotovu u top 5 liga gde su stadioni non stop puni i gde vecina navijaca ima sezonske karte, u nekim slabijim ligama bi mogao taj princip da se primeni ali pitanje koliko bi se to postovalo. Ne mozes da stavljas redare na svaka dva metra da smara ljude da se drze na propisanoj razdaljini 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
50 minuta , Bane rekao/la:

Po meni ta prica ne pije vodu, pogotovu u top 5 liga gde su stadioni non stop puni i gde vecina navijaca ima sezonske karte, u nekim slabijim ligama bi mogao taj princip da se primeni ali pitanje koliko bi se to postovalo. Ne mozes da stavljas redare na svaka dva metra da smara ljude da se drze na propisanoj razdaljini 

Ma mozes, sta je to za jednu takvu masineriju i organizacionu silu kakva je Nemacka, a sto rece @Bole_1981na razne nacine bi moglo da se dodje do tog broja, pa i lutrijom, sta ja znam, bolje i takvo resenje nego da nema nikog. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Бели вук  burazeru iskuliraj. Cemu psovke? Odakle ti ustvari ideja da psujes? Sta, nestalo argumenata, pa ajd udri po psovkama?

Iznesi argumenta, a ne da vredjas. Rodjeni, samo bez nervoze

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
58 minuta , Kneza90 rekao/la:

Ma mozes, sta je to za jednu takvu masineriju i organizacionu silu kakva je Nemacka, a sto rece @Bole_1981na razne nacine bi moglo da se dodje do tog broja, pa i lutrijom, sta ja znam, bolje i takvo resenje nego da nema nikog. 

Mislim ja bih isto voleo da bude navijaca, bez njih nije to ta car. Ali videcemo sta ce biti na kraju 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Toliko prepucavanja oko ping pong lige,mislim da treba svi da se vratimo u realnost i da shavtimo da je nas fudbal jedna velika nula...pricam kao neko ko voli da gleda fudbal i neko ko ce uvek pruziti ruku boljem ,gde je u vama sportski duh

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
27 minuta , BeconiWR rekao/la:

@Бели вук  burazeru iskuliraj. Cemu psovke? Odakle ti ustvari ideja da psujes? Sta, nestalo argumenata, pa ajd udri po psovkama?

Iznesi argumenta, a ne da vredjas. Rodjeni, samo bez nervoze

Zato što znam matricu, kao Cigani večito iskompleksirani zbog nečega, imamo toliko kupova da možemo da ih delimo, e ako to napišem , onda će biti, a isfrustriran si što smo 90ih osvojili 4 TV lige šampiona. Kao nas boli što nismo uzeli kup 7 godina, pa štam  briga za kup kad ćemo da uzmemo četvrto prvenstvo u 5 godina. i nije priča udri po psovkama jer nemaš argumenata, nego udri po psovkama jer je neko mnogo bezobrazan jer zna da nema argumente pa podjebava. Preko 25 godina mi je stadion Rajko Mitić druga kuća.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
5 minuta , Бели вук rekao/la:

Zato što znam matricu, kao Cigani večito iskompleksirani zbog nečega, imamo toliko kupova da možemo da ih delimo, e ako to napišem , onda će biti, a isfrustriran si što smo 90ih osvojili 4 TV lige šampiona. Kao nas boli što nismo uzeli kup 7 godina, pa štam  briga za kup kad ćemo da uzmemo četvrto prvenstvo u 5 godina. i nije priča udri po psovkama jer nemaš argumenata, nego udri po psovkama jer je neko mnogo bezobrazan jer zna da nema argumente pa podjebava. Preko 25 godina mi je stadion Rajko Mitić druga kuća i sad će neki indijanac da me pravi budalom ovde

A brate, opusti se sa tim ja znam sta bi bilo, sta ce biti.. blago vama, super, i sa kupovima i prvenstvima, ali to sto si 25 godina na stadionu ne daje ti za pravo da vredjas i psujes nekog, a da te taj neko slovom nije uvredio... spusti loptu i "sportski" predstavljaj klub za navijas 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...