Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

  • Vuko pinned this tema

Mislim da je komentar Zeljka Pantica, na poslednji derbi, gde kaze da zavod za zaposljavanje treba da zove Stojkovica i Borjana, da im nadju neki posao, komentar koji opisuje nas fudbal... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
10 minutes ago, joca_scar said:

Mislim da bi naša liga komotno mogla da se završi pošto su tu stvari i više nego jasne.

 

viber_image_2020-04-14_20-01-40.jpg

Nemoj tako ,daj da se odigra mozda zvezda sve izgubi do kraja

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
33 minutes ago, Vlada said:

Mislim da je komentar Zeljka Pantica, na poslednji derbi, gde kaze da zavod za zaposljavanje treba da zove Stojkovica i Borjana, da im nadju neki posao, komentar koji opisuje nas fudbal... 

Bilo je i gorih derbija,Zvezda u prvom poluvremenu oducila partizan od fudbala,samo falio gol da sve zavrsi,drugo ocaj i jedni i drugi,a sto se kvaliteta fudbala tice pa i jedni i drugi igrali evropu,zvezda ligu sampiona tako da je pre tri godine fudbal bio mnooogo gori

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
11 minutes ago, Kneza90 said:

Bilo je i gorih derbija,Zvezda u prvom poluvremenu oducila partizan od fudbala,samo falio gol da sve zavrsi,drugo ocaj i jedni i drugi,a sto se kvaliteta fudbala tice pa i jedni i drugi igrali evropu,zvezda ligu sampiona tako da je pre tri godine fudbal bio mnooogo gori

Govorim vise o domacem prvenstvu, koje je katastrofa. Evropa je nesto sto gledam sa druge strane, jer kada Srbima proradi inat, i kada znaju da nemaju sta da izgube i kada idu glavom kroz zid, uvek bolje prodjemo, nego kada mi ( Partizan vs Az) imamo pobedu, i opustimo se do te mere da trener napravi izmene koje se jednostsvno ne prave. Domaci fudbal ova dva kluba, i Evropa, ne mogu se porediti iskreno. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
8 minutes ago, Kneza90 said:

Bilo je i gorih derbija,Zvezda u prvom poluvremenu oducila partizan od fudbala,samo falio gol da sve zavrsi,drugo ocaj i jedni i drugi,a sto se kvaliteta fudbala tice pa i jedni i drugi igrali evropu,zvezda ligu sampiona tako da je pre tri godine fudbal bio mnooogo gori

Ne znam baš dal je bilo gorih možda imam takav osećaj jer je najsvežiji ali ovo je bilo muka gledati za navijače iz oba tabora,nikakve tečnosti u igri bez akcija sa šansama koje su posledica amaterske igre nekih pojedinaca i šuteva iz daljine ne da nije praznik fudbala više praznik ne rada igra se prekidala na svakih 30 sekundi 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Da se posvetimo i ovoj "veoma interesantnoj" temi ? šalu na stranu.. Naša liga bi lagano mogla sada da se završi jer verujem da će poredak do kraja sezone ostati isti. Zvezdu niko neće stići (iz više razloga ?), ali to je posebna tema.. Što se mog Partizana tiče, oni neće ni gore ni dole, jer nije realno da ih Vojvodina pretekne. TSC je najpijatnije iznenađenje sezone, jer nemaju nijednog igrača koji je neko veliko ime, a igraju dosta napadački i lep fudbal, imao sam priliku da ih gledam uživo ove sezone protiv Partizana, i u Senti i u Beogradu, gde se uopšte nisu povlačili, tako da definitivno zaslužuju Evropu ove sezone. Mačva je sigurno u Prvoj ligi jer ove sezone bukvalno nisu pokazali ništa, čim je počela sezona videlo se u kojem će se smeru stari odvijati po njih, a šteta je za Šabac da ostane bez predstavnika u najjačoj ligi, ali šta je tu je. Nedostaju Užice, Čačak, Kragujevac, gradovi gde ima publike.. Mislim da je stvarno sezona u našem fudbalu gotova, samo ne znam šta će biti sa Kupom, ali njega mogu da dodele Partizanu svakako, kao i svake godine ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma niko na svetu ne prati nasu ligu, toliko smo ocajni da ljudi ne znaju ni za jedan tim sem Zvezde i partizana (mada je i to diskutabilno). Igramo amaterski fudbal i samo mi lozane se palimo na to. Infrastruktura je ocajna (engleska 5. liga ima bolje stadione od 90% nase lige).  Unapred se zna  da titulu osvaja jedan od 2 kluba, a zna se i ko ispada iz lige. Da smo srece kao Belorusija pa da nas ceo svet prati ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi sa Arenasporta se ne bi slozili da nikoga ne interesuje nasa liga.. Pa prenosi Partizana i Zvezde im drze televiziju. Najveci je problem je taj sto ljudi nece da dolaze na stadion pod milion raznoraznih izgovora..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Retki su ti koga interesuje nasa liga. Familije igraca i ove bas bas navijace. Sve nam je trulo, od organizacije, saveza, sudija, "menadzera", infrastrukture, stadiona pa sve do "navijaca". Fudbal kod nas kaska za svetom par decenija. I jadna je ta televizija ako je odrzavaju prenosi partizana i zvezde u domacem fudbalskom prvenstvu ???

I da, ja sam isao na stadion do skoro. Dok taj isti "novi" stadion (koji nije ni zavrsen) nije poceo da se raspada, dok nisam video kako igra Radnicki kada hoce da igra naravno, jer i laik vidi o cemu se radi ponekad ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne bih se slozio da liga moze u ovom trenutku da se zavrsi.Nije liga samo Zvezda i Partizan.Ima ovde ko navija i za klubove koji se bore za Evropu tako da ja kao navijac ekipe koja juri cetvrto mesto nikako se ne mogu sloziti da se prvenstvo u ovom trenutku zavrsi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Radnicki je sve negativno u Srpskom fudbalu prosle sezone izdigao na potpuno jedan novi nivo.. Ipak kakav god da je nas fudbal ja uvjek biram prije odlazak na stadion nego superklsiko na tv-u..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
41 minuta , Vuko rekao/la:

Ljudi sa Arenasporta se ne bi slozili da nikoga ne interesuje nasa liga.. Pa prenosi Partizana i Zvezde im drze televiziju. Najveci je problem je taj sto ljudi nece da dolaze na stadion pod milion raznoraznih izgovora..

Arenu zanimaju samo pare i to je to. Kad vidim kako određuju termine ne bude mi dobro.. Sve na svoju ruku, klubovi se bukvalno ništa ne pitaju, što mi se nikako ne sviđa, ali dobro, danas svi žive od TV prava, pa tako i oni. A što se tiče dolaska, odnosno ne-dolaska na stadion to je posebna priča. Više ljudi iz unutrašnjosti živi za Partizan nego Beograd, višemilionski grad, pogledaj samo brojnost na Partizanovim utakmicama sve će biti jasno. A meni nije teško da se iz NS cimam svake nedelje, pa preko Topole do Šapca i tako dalje.. Ali dobro, i to je posebna tema, svako ima razlog da ne dođe da podrži voljeni klub, a zahtevaju titule i ne znam ni ja šta, e pa ne ide to tako . I da se nadovežem na Radnički, što bi Lalat rekao - ovoga mi krsta..

  • Svidja mi se 2
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

E pa bas zbog brace iz surdulice, "ovoga mi krsta", svih tih mutljavina oko ekipe, stadiona, ja sam ipak za superklasiko, a ne stadion. Da se razumemo, superklasiko na stadionu defintivno ?

I uvek je vise navijaca za blizance, kao i reprezentaciju bilo u unutrasnjosti...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

pa nasa liga kako se okrene zna se unapred prva dva mesta jedino sad za evropu ko ce da se takmici ali i tu ko god prodje obicno ispada odmah u kvalifikacijam, mislim da bi bio red i da Rad vec jednom ispadne dosta su se puta izvukli

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi, iskreno, nasa liga, ne samo da ne treba da se nastavi, nego ne treba vise uopste da pocinje...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Cemu tako negativan stav, jeste da nam fudbal nije neki kvalitet ali ne cujem da se neko zalio kad se gledao Liverpool i Man Utd. u Beogradu. "ali to nije nasa liga" . Kako smo dosli do Evropske lige, svemirskim brodom?

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

U pravu si, nisu se bunili navijaci blizanaca. Na sta nam lici fudbal osim partizana i zvezde? A dosli su relativno na srecu...zvezda sa silnim penalima,  a partizan na misice protiv silnog moldea. I corava koka ubode neko zrno, plasira se u grupe, tamo ih nakantaju i dovidjenja prijatno. Ostali i ne prodju prva kola kvalifikacija. Eto kakav nam je fudbal

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...