Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@Bole_1981 Veliki igrac i Bajkovic ne mogu biti u istoj recenici. 7-8 godina je u najboljem slucaju bio 5-ti golman Zvezde. A to sto je 2-3 sezone bio prvi golman, ne govori da je on kvalitet, nego da je Zvezda pala na niske grane kada joj je Bajkovic prvi izbor...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

@Flaki Znam ja to.. Ali ne moze se reci da ga je Rad “izbacio”..

Mada kakav je golman svejedno ko je zasluzan za njega ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@MilanBajko macka brani bolje od Bufona...dosuse posle ga je fenomenalno zamenio Rajkovic 

@BeconiWRKasalica poceo u Ofk Beograd, onda redom Jedinstvo Paracin, Macva,Srem, Hajduk Kula ( koji se ugasio), Sevojno, Zvezda, Ulsan, Ordebasi, Istra, Napredak, 2018 vratio u Rad. Znaci Beogradsko dete. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
3 sati , Toza rekao/la:

Ako je ovo istina svaka čast Meridianu na ekskuluzivnosti, nisam primetio da je ijedan medij još objavio ko ima više glasova

Edited by Бели вук
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
4 sati , BeconiWR rekao/la:

@Бели вук znam sve, bio isao. Ne znam sta reci za firmase onda... Oni su isto tu kriticni. Pogotovo sto se aktivirala ova Pandora,posle ne znam koliko godina. I tu sam na zapadu isao sa salom, e kako su se oni ponovo vratili, nije bas preporucljivo. Iako imam par ortaka tu, nije mi svejedno kad se vracam kuci sa utakmice. 

Upravu si , jer stari Firmaši 40+ neće na sever sa mlađima nego su poslednji sektor do juga. A i centralni zapad nije mnogo bolji

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
9 sati , Бели вук rekao/la:

Ako je ovo istina svaka čast Meridianu na ekskuluzivnosti, nisam primetio da je ijedan medij još objavio ko ima više glasova

Eto,prevagnuse glasovi malih ekipa.Sto povlaci za sobom da niko ne ispada,idemo Rad?.Zato su ovi drugi i glasali za ovu skracenu varijantu da niko ne bi ispao.Dodaju se dve ekipe iz Prve lige Srbije i super,mi jedva izdrzavamo ligu i sa ovolikim brojem klubova.Svi smanjuju lige samo mi sirimo,idemo bahato.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
15 sati , Flaki rekao/la:

Jedino se bojim da stručnjaci iz FSS-a ne donesu odluku da zbog situacije ne ispada niko,prosire ligu i dodatno smanje kvalitet lige

????

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Бели вук takozvana Stara Garda. To su pravi oni navijaci stari stari. Oni su bas na istoku doduse kad ne gostuju Zvezda i Partizan. E zapad je ok. Tamo mogu da sedim i da navijam kao covek. Bude prozivki ali gospodski posle utakmice. 

Sever je kritican. 

@Kneza90  mislim da ce definitivno to uraditi, ako vec nisu i izglasali to, samo se ceka sa donosenjem odluke zvanicno

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Da ali tako je manje-vise na svakom stadionu koji ima bazu domacih navijaca. Sta reci onda za Cika Dacu, Radov stadion, JNA, Marakanu...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
14 sati , Milan rekao/la:

@Bole_1981 Veliki igrac i Bajkovic ne mogu biti u istoj recenici. 7-8 godina je u najboljem slucaju bio 5-ti golman Zvezde. A to sto je 2-3 sezone bio prvi golman, ne govori da je on kvalitet, nego da je Zvezda pala na niske grane kada joj je Bajkovic prvi izbor...

Bajkovic je covek najpoznatiji po splavovima i vezom sa zanosno i atraktivnom Zoricom Markovic.Posle one utakmice sa Bordoom kada je napravio onaj penal u 94.minutu,dao bih mu odmah ispisnicu i da ne pridje vise Zvezdi,naravno zajedno sa njim i onom buzdovanu Nikoli Maksimovicu koga je preskocila lopta a ima 2 metra.Kakva sve drva su prosla kroz Zvezdu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan zbog Deje Lonca, cuo si za njega, sto su ga ubili Grobari navodno, od svih frakcija najvise mrze nas. To su znas mnogo vece mrznje. Cak i veca mrznja negocizmedju cigana i grobara

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Vidim da ste se dotakli priče o najvatrenijim stadionima ? što se Novog Sada tiče, uvek najviše čarki bude na zapadu, mislim na duele sa Partizanom i zvezdom, pogtovo jer se Zabranjeni okupe na zapadu do juga i onda tu kreće. Verujem da bi tako nešto bilo i na Čika Dači, pogotovo ako se vrate u Superligu posle duže godina. A za JNA i Rajka da ne pričam, ali dobro to je derbi pa i nije nešto baš iznenađujuće.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Nisu splavovi nego Hacijenda, kafana koju je drzala Zorica Markovic. Posto je kao golman nikakav, poceo je da se predstavlja kao veliki Zvezdas, cisto da bi navijaci imali pozitivno misljenje o njemu

@BeconiWR Jesi cuo za Acu Radovica?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Aca Radovic je ubijen na severu JNA, posle ispaljene raketice sa juga...imao je 17 godina. Sta tek mi treba da kazemo o tome?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise..

Teska je tema, preteska..

  • Svidja mi se 5
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

ZVANIČNO: Prvenstvo se nastavlja 30. maja, igraće se još četiri preostala kola i to je to, tako je glasala većina klubova, živo me zanima kakve će sad reakcije biti, čekamo Radnički prvi da se oglasi. Nije još definisano ništa oko ispadanja i ulaska u Superligu. Finale Kupa 24. juna i to je to otprilike. Znači sve je rešeno i dogovoreno samo se još čekaju odluke oko ispadanja.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...