Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

Dobro sad, preterujemo, ne treba ni jednu ligu poorediti sa nasom, ocigledno je da dolazi do zasicenja kada se na tronu smenjuju dva kluba vec decenijama, ali takva je kakva je i jedini nam je "prozor" za Evropu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

2 minuta , NemanjaNis rekao/la:

U pravu si, nisu se bunili navijaci blizanaca. Na sta nam lici fudbal osim partizana i zvezde? A dosli su relativno na srecu...zvezda sa silnim penalima,  a partizan na misice protiv silnog moldea. I corava koka ubode neko zrno, plasira se u grupe, tamo ih nakantaju i dovidjenja prijatno. Ostali i ne prodju prva kola kvalifikacija. Eto kakav nam je fudbal

Dakle sad ne valja ni kad se udje u LS i LE uz pomoc srece i misica? Izgleda da u srbiji treba da se plese tika-taka na svakom stadionu da bi nas narod bio zadovoljan.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa bas zbog toga sto se ta dva kluba smenjuju decenijama je i takva kakva je. I zbog toga nas pune gde nas vide u toj istoj evropi. I zbog raznih djura, terzica, kokeza, tonceva itd...

Ne kazem da ne valja sto su se kvalifikovali, ali posto se ti pitas da li su svemirskim brodom, ja samo da te podsetim da nije bilo nikakvog svemirskog broda. Ne treba nikakva tika taka, ali treba mnogo da se radi i popravi. A ti ako si zadovoljan nasom ligom onda skidam kapu majstore ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Niko od nas nije zadovoljan kako nam liga i fudbal izgledaju ali je poenta da su ljudi kod nas redovni na Olimpiku, Bernabeu, Enfildu pa im smrdi nas fudbal..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zadovoljam sam onim sto se postiglo u Evropi igrajuci u nasoj ligi, isto tako mislim da je nastup u grupnoj fazi takmicenja bio sasvim solidan, nikako ne mislim da su nas punili gde su stigli. E sad ako ti ocekujes Macvu ili Meraklije u Evropi ima da se nacekas dosta. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma sve je to uredu, Evropa je divna, ali prvenstvo je katasteofa. Nema ljubavi, volje, zelje za trcanjem, mi ovde pricsmo o 2 ekipe, u drugim ligama mi pricamo o 4-5 ekipa koje mogu da se bore za 1 mesto i za Evropu ( uzmimo u obzir samo normalne lige, ne Beloruse naravno).

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa evo imas i lige dje se manje ekipa pita oko titule.. Recimo npr. Italija, Njemacka, Francuska se pita jedna.. Malo je liga na svijetu gdje vise od 3 tima moze realno da osvoji titulu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
13 minuta , Vlada rekao/la:

Ma sve je to uredu, Evropa je divna, ali prvenstvo je katasteofa. Nema ljubavi, volje, zelje za trcanjem, mi ovde pricsmo o 2 ekipe, u drugim ligama mi pricamo o 4-5 ekipa koje mogu da se bore za 1 mesto i za Evropu ( uzmimo u obzir samo normalne lige, ne Beloruse naravno).

Belorusi pod parolom "Fudbal ne sme da stane" ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne ocekujem ja radnicki u evropi, jer evo ti primer...prosli smo ja mislim u pretkolu maltezane, ispali posle od izraelaca i to glat. 3.tim iz nase lige te sezone je komotno ispao od izraelskog tima u prvom kolu kval za le. Koliko je gola zvezda primila od totenhema i bajerna? Partizan sta je napravio od gotovog u le? O voljnom momentu i zelji bolje ne.. Po meni to uspeh nije. I mislim da bas zbog nase lige koja je ocajna ni partizan ni zveda nece napraviti nista u evropi, niti ce liga da ojaca dokle god se igra u krugu dvojke.

A meni rode nas fudbal ne da smrdi, nego ono ? @Vuko bolji doduse nemamo, ali ima dosta kukolja... evo jednim delom, sta je i veliki gospodin i strucnjak rekao o tome

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/radomir-antic-umro-preminuo-atletico-madrid-fudbalski-savez-srbije/xzcdbby

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jeste i corava koka ubode zrno, a Zvezda 3 godine za redom igra grupnu fazu evrpskih takmicenja, mislim hoce centrala da pogresi jednom? Liverpool nikad jaci napustio Marakanu pognute glave i kao opet sreca, iako je razlika u kvalitetu ogromna tu nema sta da se prica.  Dace Bog bice jos takvih tekmi

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
13 minuta , Vuko rekao/la:

Pa evo imas i lige dje se manje ekipa pita oko titule.. Recimo npr. Italija, Njemacka, Francuska se pita jedna.. Malo je liga na svijetu gdje vise od 3 tima moze realno da osvoji titulu..

Sve ove zemlje su u svakom pogledu jace od nase. U italiji trenutno tri ekipe, nemci isto uzbudljivi, francuzi (kao nacija) su svetski prvaci..plus sve zemlje imaju u zavrsnici takmicenja predstavnike ili pobednike. Daj ti meni takav uspeh u evropi ili reprezentacija da nam.napravi nesto, pa nek se pita oko titule ko hoce.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Svaki put drvlje i kamenje po našoj ligi, okej poštujem. Ali se onda svi busaju u naše klubove kada urade nešto u Evropi, pa me samo zanima, da li podržavate naše klubove ili ne? Da li su propaliteti ili ne? Da li ćete otići da gledate kad dođe Mančester, Real, Bajern? Naravno da hoćete, tražiće se karta više! Ali zato na utakmicama domaće lige misliš  da vlada šuga, jer na prste jedne ruke možeš izbrojati ljude koji su tu. Zato smo i tu gde jesmo, sve nam je bolje od našeg, umesto da se vikendom okupljamo na stadionama širom zemlje, sedimo i pljujemo po svemu. U mnogim ligama je kao kod nas, imaš tri tima koji se bore za titulu i to je to, nije svaka liga Premier Liga, na žalost, zato su Englezi i posebni. Pogledajte Hrvate, Dinamo je sigurno šampion, i sad i narednih deset godina, eventualno jedne godine će ih neko iznenaditi kao što je to Rijeka uradila i to je to.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 minuta , NemanjaNis rekao/la:

Sve ove zemlje su u svakom pogledu jace od nase. U italiji trenutno tri ekipe, nemci isto uzbudljivi, francuzi (kao nacija) su svetski prvaci..plus sve zemlje imaju u zavrsnici takmicenja predstavnike ili pobednike. Daj ti meni takav uspeh u evropi ili reprezentacija da nam.napravi nesto, pa nek se pita oko titule ko hoce.

Gledaj, u svakoj od te tri lige je barem poslednjih 10ak godina manja neizvjesnist ko ce biti prvak nego u Srbiji.. U avgust vec znas da ce Juve, PSG i Bayern osvojiti titule.. Ova sezone je donekle izuzetak i to ne sto su ostali ojacali previse negos sto su Juve/Bayern pali..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minut , Toza rekao/la:

 Ali zato na utakmicama domaće lige misliš  da vlada šuga,

Korona, suga nije u modi vise. Ali pravo zboris, kad treba da dodje Hajduk iz Kule ne mozes ljude na stadion oterati motkom, al zato kad dolazi neki premijerligas ne mozes ziv ostati od nazovi navijaca.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Upravo o tome i pričam.. Na žalost je tako. Ako ćeš podržati klub protiv Reala, podrži ga i protiv Hajduka, prosto i jednostavno. Nagradi igrača aplauzom za borbu, srčanost, klizeći, nemoj da ga psuješ posle jednog lošeg dodavanja.. To bi bilo dobro za početak. Ali to je sve samo pusta puusta mašta.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 minuta , Aleksa rekao/la:

Jeste i corava koka ubode zrno, a Zvezda 3 godine za redom igra grupnu fazu evrpskih takmicenja, mislim hoce centrala da pogresi jednom? Liverpool nikad jaci napustio Marakanu pognute glave i kao opet sreca, iako je razlika u kvalitetu ogromna tu nema sta da se prica.  Dace Bog bice jos takvih 

Eeee to selektivno pamcenje... zar mislis da zvezda nije srecno dobila liverpul? Mislis da kad dolaze u beograd dolaze ful motivisani i da znaju gde dolaze? Po meni uspeh nije zadovoljiti se ucescem i to kada se na jedvite jade prodju kvalifikacije. Da nije uspeh primiti samo 5 od bajerna, jer moglo je i vise....

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Tu je problem, kad dolazi Liverpool u Beograd svi ti sto sede kuci protiv Hajduka idu da gledaju Liverpool, ne Zvezdu, Partizan, Radnicki, Vojvodini ili koga vec, ide se zbog tog imena. Onda ne daj boze da nas klub izgubi krece prica "sto sam isao, znao sam da ce da izgube, igraju kao zene, vidi se da nisu fizicki spremni" itd itd

 

Eeee to selektivno pamcenje... zar mislis da zvezda nije srecno dobila liverpul? Mislis da kad dolaze u beograd dolaze ful motivisani i da znaju gde dolaze? Po meni uspeh nije zadovoljiti se ucescem i to kada se na jedvite jade prodju kvalifikacije. Da nije uspeh primiti samo 5 od bajerna, jer moglo je i vise....

CU srecno, zvezde se poklopile, citam u vreme utakmice comment nekog engleza na LFC forumu, kaze napadac od 300K evra igra kao Diddier Drogba i tako je i bilo, sve nam je islo u korist, sve. Ogroman je uspeh zaigrati grupnu fazu za bilo koji nas klub, ogroman.

Edited by pretendent
  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
11 minuta , Vuko rekao/la:

Gledaj, u svakoj od te tri lige je barem poslednjih 10ak godina manja neizvjesnist ko ce biti prvak nego u Srbiji.. U avgust vec znas da ce Juve, PSG i Bayern osvojiti titule.. Ova sezone je donekle izuzetak i to ne sto su ostali ojacali previse negos sto su Juve/Bayern pali..

Pa nije bas..imao je juve par sezona sa napolijem, u nemackoj uleti dortmund, e dobro francuzi bio lion pa od arapa samo psg (ali oni su pa svetski prvaci). Ali su u svemu svetlosnim godinama ispred nas, tako da kod njih nije problem, jer ako je tak kao sto kazes poslednjih 10ak godina, oni svi imaju jake lige poslednjih decenija

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
12 minuta , pretendent rekao/la:

Ogroman je uspeh zaigrati grupnu fazu za bilo koji nas klub, ogroman.

Nazalost je tako.. to bi trebalo da bude sto bi rekao Muta "normalno..sta se cudite" ?

Edited by NemanjaNis
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...