Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@Vukonije teorija zavera. Ne osudjujem ja madjarsku politiku, naprotiv, umesto da se ovi nasi ugledaju njih,nisu u stanju da naprave nacionalni stadion, a pri tom, najtuznije od svega sto ga nece ni izgraditi. Drugo pitanje kako bi se i zvao taj stadion, ko bi igrao na njemu? Da li samo repka ili Zvezda i Partizan, pa da stadion deli imena Rajko Mitic i Radomir Antic?

@FlakiCuka prvi privatizovan klub u Srbiji.... Zato i posluju tako kako posluju, a rade sjajnu stvar. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

Našu ligu kad čovek gleda kao da samo stavili PES na spori mod, nema trčanja, spori pasevi, slabo šansi. Videli smo to i u Derbiju. Jeste Zvezda prikazala veliki uspeh plasmanom u LŠ, ali moramo reći da je imala sreće, sem toga ništa, samo topovska hrana. Nema kvaliteta da bi smo u Evropi bili neko i nešto. Mora više da se baci akcenat na Partizanovu i Zvezdinu fudbalsku školu. Neka nam veliki primer za to bude Ajaksova fudbalska škola.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981  Cekaj, hoces da mi kazes da nije bilo ocigledno i da se nije znalo da ce derbi da bude zavrsen nereseno? Dalje, akcenat na partizanovoj omladinskoj skoli? Pa mislim da je to najbolja omladinska skola u Evropi, cak i ispred Ajaksove. To je opste poznato. Druga stvar je sto su klinci gladni za parama.

Za Zvezdu takodje ne mogu da se slozim, imala je sansu da prodje dalje. Partizan u Evropi, manjak srece i one druge stvari ? Nemojmo se lagiti ? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 pa nema kvaliteta kada Zvezda i Partizan imaju sudjenje u nasoj ligi kako hoce,sviraju se penali,ne dizu se ofsajdi to u Evropi nema zato se i onako prolazi u evropskim kupovima.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR ja sam ocekivao da ih Zvezda pobedi, ali samo kao navijac. Imala je Zvezda sansu da prodje dalje, al ko zna ko je tu umesao prste, onako da se igra rukom haos. Mada s druge strane kad se setim Vidica protiv Gane....desava se. Ne slazem se da Partizan bolje radi od Ajaksa, ili mi se samo cini zato sto Ajax ima vise uspeha. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981  Na raznim sajtovima stoji da Partizan ima najbolju omladinsku skolu, kada je rec o igracima koji su iz maticnog kluba prodati u inostranstvo. Ajaks je veliki i bogati klub, i dovodi sjajne igrace, ali sto se tice izbacenih talenata. Partizan je tu na prvom mestu. 

@Flakisada samo zvezda ima sudjenje, Partizan malo malo pa je ostecen. Ali nema veze

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Toza,to da sudije favorizuju nekoga to ima u svakoj ligi na svetu nije tu problem problem je što kod nas vladaju rodbinske, političke, kumovske i ko zna kakve sve veze .

poklanjaju se bodovi ulazi se u protivničke svlačionice i govori da smanje gas itd

a ovo što su naši klubovi uradili u Evropi zadnjih par godina je neshvatljivo veliki uspeh kad se sve to pogleda

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step upravo tako. Zvezda i Partizan su postigli nesto o cemu ce se pricati generacijama. Oba tima docekali prolece, igrala oba LS, pobedjivali velike klubove, nismo ni svesni koliki su uspeh napravili. Koliko je to tesko postici, primer je na Vojvodini, vidim da je slabo pominjana. Koliko god igrali najlepsi fuudbal, uvek im fali jedan onaj zavrsni korak. Mi lagano mozemo imati 3 kluba u Evropi

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ping pong liga je blago receno katastrofa ,90% utakmica dogovoreno,pratim i mladje kategorije deca nemogu da napreduju utakmice su im dogovorene,sudije korumpirane ,fudbal ocajan i naravno nema navijaca nista cudno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step slažem se da ima, uvek će i biti. Ali ovakvo favorizovanje ja nikada nisam video, ne znam, možda sam previše subjektivan. To nije samo sudijsko favorizovanje već i državno, na svim nivoima. Ali ko će šta Terzi reći što gubi 2:0 od OFKe pa preokrene na 6:2 za 45 minuta? Jedan ulazak u svlačionicu rešava se, uz blagoslov onog od gore naravno, ali ne treba zaliziti dublje u tu temu već se posvetiti kvalitetu fudbala isključivo..

Što se tiče Evrope, svi nešto govore o prethodnih par sezona, a Partizan je skoro svake godine igrao Evropu i donosio bodove Srbiji, jer bukvalno nije imao ko drugi. Moćni Radnički ispadne od Flore, i tako dalje da ne nabrajam.. Partizan je bio jedini koji je nešto donosio Srbiji kroz Evropu godinama i nazad, i evo zvezda sad dve - tri sezone i to je to. Liga Evrope je realnost srpskog fudbala, odnosno više premija nego realnost. U Ligi šampiona su svi videli da nemamo šta da tražimo i to je to.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe  a kapiram da je tako i avuda u svetu, samo sto smo mi u kontaktu, tj najblizi smo desavanjima u nasoj ligi, imamo priliku da pratimo, kako rece mladje kateforije. Svuda je tako. Samo sto eto, mi najvise dizemo glas izgleda. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRNisi bas u pravu,delom jesi ali imam ljude i preko koji prate to,ej igraju klinci fudbal,imaju i gde ,infrastruktura je bolja,nema roditelji da se svadjaju po utamicama,mi smo ubedljivo najgori mislim na fudbal naravno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLe kako objasniti roditeljima u Srbiji, pustite decu da se igraju fudbala? Svi hoce Mesija, Ronalda, Nejmara za sina, preko noci, a ako ne onda lepo plate, zato smo tu gde jesmo reprezentativno... Kako sudijama reci ej, imaju 12 godina, jel moguce da namestas i to? Najcistiji, najlepsi fudbal u Srbiji se igra na petoparcu. Tu se vidi sva lepota, ako me razumes

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRMa da uzas da klinac igra fudbal i vidis da mu muka sto igra a tata ga na silu tera i to je katastrofa,bas se razocaram kad odem da pogledam omladince koji kao igraju nesto i trenere koji klincima smisljaju neku taktiku pa pusti ih da igraju fudbal 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
34 minuta , SaLe rekao/la:

Ping pong liga je blago receno katastrofa ,90% utakmica dogovoreno,pratim i mladje kategorije deca nemogu da napreduju utakmice su im dogovorene,sudije korumpirane ,fudbal ocajan i naravno nema navijaca nista cudno 

Evo ti primera,ja sam do ove godine igrao beton ligu u mojoj opstini,skupili se mi ortaci iz osnovne i stvorili klub u mladjim kategorijama manje vise svi smo igrali ozbiljan fudbal,elem,znaci igramo poslednju ligu,pa to je otimanje,to su kradje,samo jedan ide u visi rang a namesta 5 klubova kao da ce svi uci,cak na jednoj utakmici se desilo da mi ortaku sudija udari samar,da sudija,neverovatno.Poenta price kada se u zadnjoj ligi gde su nikakve pare u igri,zamislite kako se namesta u nasoj prvoj ligi,ma daj boze da osim derbija ima 3 postene utakmice.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Onda se razumemo ja u gradu imam 2 ekipe u superligi za omladince i kad gledam dodje mi da onu decu postrojim i da im lupam samare a roditeljima bi zabranio da se mesaju u njihove zelje za sportom

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@SaLeA sto se tice omladinsih kategorija to je tek cirkus,koliko vrhunskih talenata nasih propadne zbog toga sto se neki igraci guraju koji objektivno nemaju smisla za fudbal ali njegov tata hoce da mu sin bude fudbaler pa gura sa svih strana,zato u nasoj ligi  pola igraca ne zna da primi i odigra loptu,ko to zna on je visoko kvalifikovan za nasu ligu,sto rekose neki ljudi strucniji od mene u nasoj zemlji Mesi ne bi uspeo kao fudbaler izbacili bi ga u kadetima jer je nizak.Naravno ko zna da odigra i primi loptu ode iz zemlje pre nego i zaigra u nasem blatu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , Bole_1981 rekao/la:

Našu ligu kad čovek gleda kao da samo stavili PES na spori mod, nema trčanja, spori pasevi, slabo šansi. Videli smo to i u Derbiju. Jeste Zvezda prikazala veliki uspeh plasmanom u LŠ, ali moramo reći da je imala sreće, sem toga ništa, samo topovska hrana. Nema kvaliteta da bi smo u Evropi bili neko i nešto. Mora više da se baci akcenat na Partizanovu i Zvezdinu fudbalsku školu. Neka nam veliki primer za to bude Ajaksova fudbalska škola.

Bravo ,to govorim sve vreme ,kod nas Fudbal kao da odumire ,ali kako da neko ima volju da igra kada je pola prvenstva namesteno . Drugo ,kod nas ima jako puno neiskorištenih talenata koji nisu dobili ni šansu  jer šanse dobijaju mamini i tatini sinovi sa dobrim menadžerima , i veliki udeo u svemu ima politika pa i mafija veruj mi . Sramota je komentarisati neuspjehe na Evropskim takmicenjima ...još jedna stvar koja uništava nas fudbal je to sto svi gledaju da stave pare u džep i sto pre prodaju dobrog igrača čim osete da mogu da zarade na njemu ...e tako se ne formira ni ekipa ni liga jer nam ostaju stvarno prsecni pa i loši igrači u istoj !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jos jedna stvar @Nemanja unistava nas fudbal.Dovode se anonimni afrikanci ima ih u svakom klubu malte ne nasi se igraci guraju u stranu.Ja ti tvrdim da u nasoj drugoj ligi imas boljeg naseg klinca nego nekog crnca bez veze.Uvek bi dao sansu domacem igracu.Ako dovodis stranca on mora da bude barem duplo bolji od domaceg igraca.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...