Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@NemanjaNis sve se to desava zbog sudjenja koje pojedine ekipe imaju u nasoj ligi a to konkretno u Evropi ne mogu ni da sanjaju.Trenutno najvece zlo srpskog fudbala je Radnicki(sto mi je jako zao) jer Nis grad sa 400-500 hiljada stanovnika ne moze da privuce da Radnicki ima vise od 1000 gledalaca a to je sve zato sto Radnicki nije klub nislija vec koje kakvih koji su nislije oterali od kluba.Radnik necu ni da komentarisem jer ja Radnik znam jos iz vremena kada se je borio u Zoni za opstanak.Zato smo tu gde jesmo,i zato ti dodje Flora iz Talina i izbaci Radnicki to ni je sramota to je ponizenje.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

14 sati , Бели вук rekao/la:

 

Mačvi je bilo bitno da dobiju pare od UEFA zato što su na stogodišnjicu klub u najvišem rangu takmičenja tako da sad ih baš briga, a Inđija je realno bolja od Rada. E sad se postoji varijanta koju sam čitao, ako se odigra preostilah 11 utakmica, nema se vremena za kup. Tako da postoji opcija da se odigra samo 4 kola do kraja drugog kruga , da se neigraju plej-of i plej-aut, ali da niko ne ispadne iz lige. Videćemo štta će se gosaposda iz klbova, zajednice prvoligaša i FSS-a dogovriti

to bi bila teska glupost da se ne ispada opet rad da opstane a ne znaju nnista i ova mucena macva koja ne zna sta trazi ovde a moze se jos za evropu svasta desiti ako nema plej ofa to je onda malo glupo 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

To svakako nije fer da niko ne ispadne kao što nije fer da se nekome oduzme priznanje da je bio bolji od drugih

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@FlakiDrugar mi je igrao u Radniku pre par godina. Moracu da ga nateram da dodje na ovaj forum i da napravimo temu samo dogodovstine iz Radnika. Evo jedne kratke samo,trebalo je da dobije neke premije sto je igrao i otisao kod predsednika da trazi,a ovaj batica mu dao dzak krompira,kaze eo ti,ovo ti je premija za mesec dana,od gladi neces umreti,svasta moze da se pravi od krompira,a neces ni da mi se gojis ? Dal je isitna ili su lovacke price ali svasta sam cuo da se tamo desava :)

  • Haha 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki za radnicki se sve slazem i da je propast u i oko kluba i da ce trebati dosta da se ljudo vrate na stadion...ali nije nista vece zlo od ostalih...a sto se tice sudjenja koje si pomenuo, mislim da je suvisno pricati kome je naklonjeno i kako se sudi u ling long liZi ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
6 sati , DelijaMomak rekao/la:

@Nemanjanije tu samo novac presudan, ima i u poklon bodovima. A veciti skupljaju te bodove ko za tiganj u Tempu ?

Sprdnja je to sto si napisao brt ali je ziva istina , iskreno zao mi je ljudi koji još vjeruju u nas Fudbal i navijaju za neki od klubova u ligi gde se sve zna ko će na kom mestu viti čim počne ista ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 sati , Valentina rekao/la:

Pa nemoj tako,jesmo losi u fudbalu,i jeste nam slabija liga u odnosu druge drzave.Al opet iz tog naseg fudbala su potekli i neku igraci, koji sad igraju u dobrim svetskim klubovima. Nismo jos za bacanje. 

Jesu potekli, ali retko ko od njih je zapravio imao neku minutazu u ligi. To hocu i da kazem, da je osim kriminala i politike, veliki problem pustanje mladih talenata za smesne pare. A da ne pricam koliko njih je propalo zbog pogresnih inostranih angazmana gde nisu imali priliku za pravilan razvoj

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nasa liga jeste krs, ali kao liga, ne kao klubovi. Zvezda ima rezultate zadnjih par godina, groblje ima rezultate koju godinu duze, a i ostali koji izadju u evropu jes da ne naprave nista konkretno al znaju da iznenade a nekad i izbace mnogo jace od sebe - tip spartaka prosle godine

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

U Zvezdu je dosao Kinez He Sjaoke (16).  Vec je debitovao pre 2 meseca u nekoj prijateljskoj utakmici i dao gol ? Jel moguce bre ovo? A taman smo pricali danas o propasti srpskog fudbala. Jedino sto je dobro, imacemo milione novih fanova ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 sati , SaLe rekao/la:

FK Napredak – Zvaničan sajt fudbalskog kluba NapredakJ A K U Z E E E E E E E E  :))))))))))))))))))))))

abubakar oumaru dosao a ne hvalite se tu je i ndijaje ludi uvek su znali da pogode sa afrikancem al mi zao sto nikad neku jacu ulogu nisu imali u nasem fudbalu a znali su dobranno vecite da namuce

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@DelijaMomak sutra vest dana korona stigla u Zvezdu i graci i strucni stab premesteni na sajam, gde ih Vucko snabdeva licno ??

Salu na stranu, definitivno nasa liga nema smisla vise. Kinez, eeeej Kinez 16 godina i to zbog sponzora. Mora da je dosao sa ovim lekarima na ekskurziju pa ga pokupio Terza. E Srbijo medj kruskama ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Đunisimus pa ja gledao utakmicu gde je Abubakar Oumaru debitovao za Napredak,pa čovek ne moze da se pomeri,svima nama je u secanju ostao neki drugi Oumaru sto je lepo dok Ibrahim Ndijae vec polu sezonu nije u Napretku vec je u Čukaričkom.I meni je zao sto neko rece da Napredak nikako da odigra neku glavnu ulogu u prvenstvu.Poslednji put da je Napredak nesto znacio je sezona 2000/01 kada je u Kupu Uefa u 1.kolu prosao estonski Tulevik a u narednom kolu ispao od grckok Ofia.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
16 sati , DelijaMomak rekao/la:

@FlakiDrugar mi je igrao u Radniku pre par godina. Moracu da ga nateram da dodje na ovaj forum i da napravimo temu samo dogodovstine iz Radnika. Evo jedne kratke samo,trebalo je da dobije neke premije sto je igrao i otisao kod predsednika da trazi,a ovaj batica mu dao dzak krompira,kaze eo ti,ovo ti je premija za mesec dana,od gladi neces umreti,svasta moze da se pravi od krompira,a neces ni da mi se gojis ? Dal je isitna ili su lovacke price ali svasta sam cuo da se tamo desava ?

Ma sigurno je bilo tako,jos Radnik nije igrao lose prosle sezon i nekako su uvekimali brzonogog crnca,Partizan je se mucio sa Radnikom,al valjda oni tog cnca moraju redovno da placaju a ostale igrace ne,a koliko sam upucen Toncev je bio predsednik Radnika a sada je predsednik Radnickog iz Nisa,Srbija zemlja cuda

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
14 sati , SaLe rekao/la:

FK Napredak – Zvaničan sajt fudbalskog kluba NapredakJ A K U Z E E E E E E E E  :))))))))))))))))))))))

Otisao Marko Miskovic,kazu poplacao dugove i dovidjenja,bas me interesuje kako ce Napredak sada da funkcionise

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Iskreno, Marko Miskovic i poplacao dugove, ne mogu da idu u istu recenicu. Nadam se samo da Napredak kao najjaci klub tog regiona nece ispastati zbog toga. Bez Napredka srpski fudbal ne bi bio isti. I da ne zaboravimo najbolju skauting sluzbu za Africki kontinent ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...