Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

55 minuta , Vuko rekao/la:

Poenta price je da je neko Bleki Milenkovic a neko Andrija Živkovic i to je to..

Bravo za poređenje, pravo u centar! Bleki će jednog dana svoju karijeru i završiti u Partizanu, a ovaj drugi dotični može da je završi već za godinu dana u nekom totalno nebitnom klubu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza To za Milenkovica bih voleo da vidim. Nadam se da ce biti vise fudbalera koji ce karijere zavrsiti u klubovima iz kojih su ponikli

Edited by Milan
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan ne znam zašto, ali ja stvarno imam takvo mišljenje, kao što isto mislim da će Aca Mitrović karijeru završiti u Partizanu, gotovo sigurno.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Na žalost, nemaju. Iako tokom karijere pokupe milione i milione ipak se velika većina ne odluči za tako nešto, ne znam zašto. Svi se busaju u taj grb dok su tu i obećavaju da će se vratiti, ali na kraju gotovo niko to i ne uradi. Ima tako par fudbalera za koje smatram da su totalni ludaci i fanatici i da moraju završiti karijeru tamo gde su i počeli, pa zato pominjem Acu Mitrovića i Blekija Milenkovića.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Tacno, evo recimo Dejan Stankovic koji je svojevremeno izjavio kako nije realno da u Zvezdi zavrsi karijeru...sta mu tacno znaci to "realno"...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan nikada mi to neće biti jasno. Zašto nije realno? Ceo život igraš u inostranstvu, ne znaš šta ćeš od para, obezbedio si i unuke i sledećih deset kolena sigurno. Zašto se ne bi vratio u svoj klub i postao legenda i idol navijača? Jedino ako se ljudi zadovoljavaju sa parama, onda je to druga stvar i kraj priče.. Sa 30 i kusur godina da se vratiš tamo gde si počeo i pomogneš klubu koliko god možeš, ali izgleda da to njima nije realno, lepše je biti legenda navijačima Intera nego legenda navijačima kluba gde si počeo. Ne hvatam se sad direktno Stankovića već ga koristim kao primer, kao što si i ti.

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Vidim da skoro svi spominju Zivkovica I Blekija,niko da pomene da je i uprava kluba delimicno kriva,ne samo za Zivkovica,evo cist primer je Matija Nastasic,koji zvanicno nije odigrao niti jedan mec za crno bele,prodat je za smesne pare,pa Sulejmani isto tako,za Sulejmanija smo dobili trening kompenzaciju i nista vise,e da su ostali bar 2 godine u ekipi,dobili bi lepe sume novca od prodaje,ovako smo za ovaj dvojac dobili oko 2,5  miliona umesto minimum 10.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda gruja

Znam da je ranije bila prica,dok su Opticari igrali u prvoj ligi da nemaju pravo da udju u drustvo najboljih,kao sto ni u Spanskoj ligi,Castilla,Barcelona B,Sevilla B nemaju pravo da budu u drustvu najboljih,a sto se Graficara tice mislim da takodje nema pravo,ali me iskreno nista ne bi cudilo,pogotovo poznavajuci Terzu i njegovu magiju,covek koji je najzasluzniji za potop Ofk Beograda,i covek za kim je bila raspisana Interpolova poternica,kad je to pobedio,ne sumnjam da ce pobediti i ovaj pravni akt i osnov u zemlji Srbiji.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Jedino sto je nerealno u tome su verovatno plate koje bi trazili. Krstajic je jedan od retkih primera onih kojima pare i nisu toliko bitne

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 sati , Flaki rekao/la:

Jos jedna stvar @Nemanja unistava nas fudbal.Dovode se anonimni afrikanci ima ih u svakom klubu malte ne nasi se igraci guraju u stranu.Ja ti tvrdim da u nasoj drugoj ligi imas boljeg naseg klinca nego nekog crnca bez veze.Uvek bi dao sansu domacem igracu.Ako dovodis stranca on mora da bude barem duplo bolji od domaceg igraca.

Jasno ,imamo mnogo neiskorištenih talenata koji ne dočekaju svoju šansu , dok čelnici klubova sto ti kažeš guraju neke crncuge da igraju i još ih Plate 10 puta vise nego naše fudbalera !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Graficar ima pravo da nastupa u prvoj ligi, oni su samo Zvezdina filijala, dok je Teleoptik nesto kao omladinski pogon Partizana

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Cekaj znaci po tebi je Graficar filijala Crvene Zvezde,a Teleoptik omladinski pogon Partizana,sad si brate lupio za medalju,znaci po tebi Partizan nema omladinsku skolu,ne postoje mladje selekcije kluba???

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 sati , Milan rekao/la:

O cemu vi pricate za Zivkovica??? Jel vi znate uopste sta se zapravo desilo? Slicno kao recimo za Jovica...da li neko od vas zna kome je Zvezda prodala Jovica?

investicioni fondovi fantomski klubovi i ostale malverzacije za sicu koje se odrade a onda se taj igrac preproda po daleko vecoj ceni a nasi klubovi dobijaju neke satro procente od narednih prodaja i dobiju onu milostinju od uefa ili fife sto daju za razvoj igraca ako je mlad

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Razlika je u ugovoru koji su klubovi potpisali. Zvezda sa Graficarom ima ugovor kao recimo ranije sa Sopotom, gde je dogovorena samo razmena igraca. Kod Partizana i Teleoptika je na mnogo vecem nivou. Mislis da bi Partizan dzabe ulagao u Zemunelo?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan

Polako,Teleoptik je suvlasnik sa Fk Partizanom,znaci po pola Zemunela i Teleoptik je razvojna filijala ekipe Partizana a ne omladinski pogon kako si ti spomenuo,posto si sam rekao da je Graficar razvojna filijala Crvene  Zvezde,e sada ti objasni kakva je razlika onda izmedju Teleoptika i Graficara,na cijem stadionu Graficar igra???I jos jedno pitanje,da li znas koja je razlika izmedju filijale i omladinskog pogona???

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Zvezda Graficaru pozajmljuje igrace, do skora, ne znam da li jos uvek postoji ogranicenje koje propisuje savez. Dok Partizan i Teleoptik razmenjuju igrace, sto je velika razlika, jer u tom slucaju nema ogranicenja. Naravno da znam razliku, a jel ti znas koji je prosek godina igraca u Teleoptiku i koliko njih je u nekom trenutku imalo ugovor sa Partizanom?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Upravo zbog toga sto Partizan i Teleoptik razmenjuju igrace, Teleoptik ne moze ucestvovati u istom rangu kao Partizan

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@MilanA jel mi hoces reci da Crvena Zvezda ne razmenjuje i ne salje igrace Graficaru,a na cijem stadionu Graficar igra kao domacin???Igraci koji nastupaju u Teleoptiku su stariji od 18 godina,tako da nikako ne moze biti omladinski pogon Teleoptik,vec filijala kao sto je i Graficar Zvezdi,jel si cuo nekad za dvojnu registraciju igraca???Sto se tice omladinskog pogona oba nasa velikana imaju svoje timove koji se takmice u najkvalitetnijoj ligi,imas Pionire,Kadete i Omladince,to ti je omladinski pogon,a filijala je nesto sasvim drugo!!!

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...