Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

Guest Бели вук
9 sati , Vuko rekao/la:

Pa i onih naših 6 je apsulutno zasluženo ali ste vi ipak svo to vrijeme jeli ono što se ne jede..

Biloje tu i onog Otimaj, vređaj i tako to, bolje ti znaš ceo taj repertoar

Evo slike iz derbija koji je odlučivao titulu kako je mogao da se dobije da ne kažem da je i Lazetić bio srušen, ali ajde nije ni bitno

Sprdali ste nas gasili, smejali i tako to...

E sad kad su se okolnosti promenile kad mi brojimo titule, ajmo da pričamo o poštenju i Ciganskom lopovluku

KADU.jpg

Edited by Бели вук
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

U emisiji koju vodi i uređuje "Dođite na stadion" poznati novinar i veliki navijač Partizana, burno i emotivno je proslavio pobedu svog tima nad večitim rivalom.

"Ušao Suma s klupe, i vidiš da je ušao da ih ponižava, on je njih vozao onaj prvi minut njegovog ulaska - to je ponižavanje. On je ušao, ne da igra fudbal s njima, nego da ih ponižava. On njih smatra nižerazrednima, on je krenuo da žonglira, da ih voza itd... I u to je spucano 17 miliona evra Agrobanke, 4 miliona evra su podigli kredit od Poštanske štedionice za plate i onda Stanković traži 2 miliona za pojačanja nova, pa tome nema kraja. Treba brata Sia zamoliti da otvori trezor kineske državne banke, možda tada bude dovoljno da daju jedan gol i kada daju jedan gol da avioni Migovi prelete preko stadiona, da bude vatromet, da Vulin ispali iz tenka 20 granata..."

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Meni je ovog čoveka,Zeljka Pantića, izuzetno žao i bukvalno šta god on kaže ne uzimam za zlo.Svidja mi se njegovo mišljenje o KK Partizan.Dal nemas neki zanimljiv tekst o tome?@Yugo55

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
14 sati , Бели вук rekao/la:

Biloje tu i onog Otimaj, vređaj i tako to, bolje ti znaš ceo taj repertoar

Evo slike iz derbija koji je odlučivao titulu kako je mogao da se dobije da ne kažem da je i Lazetić bio srušen, ali ajde nije ni bitno

Sprdali ste nas gasili, smejali i tako to...

E sad kad su se okolnosti promenile kad mi brojimo titule, ajmo da pričamo o poštenju i Ciganskom lopovluku

KADU.jpg

E svaka čast kad imaš hrabrosti da govoriš ko je oštećen u derbijima.. Pa odnos je barem 10:1 na našu štetu!

141 derbi Rnića lopta pogadja u butinu lik izmišlja penal na 0:0 (Evandro promašio)

135 derbi ponisten gol Bogunovića na 0:1 (spsio Moreira u 95om)

162 derbi čista ruka Gobeljića u kaznenom, naravo sudija se pravi ćorav

148 derbi Balažića Jovanović rušio sa dvije ruke u kaznenom, naravno sudija ćorav (meč završen 0:0)

150 derbi dupla kradja na JNA. Poništen čist gol Mihajlovića zbog NEPOSTOJEĆEG ofsajda i ne sviran penal nad istim igračem (Zvezda dobila 1:2)

153 derbi već čuveni gol iz gol auta priznat na 0:0 (da Uroš nije izjednačio na 1:1 u finišu ostali bi i bez te titule)

155 derbi ne sviran penal nad Tavambom, dok su kroz istoriju mnogo manji kontakti svirani za Czv (meč završen 0:0)

158 derbi i legendarni “gol” Boaćija.. Gol možda i jeste bio mada dokaza ima i da jeste i da nije ali je činjenica da onaj pomoćni koji je potvrdio to NIJE MOGAO vidjeti! (Partizan vodio 1:0, završeno 1:1)

146 derbi i dva penala za Czv (prvi diskutabilan, drugi čist), Mažić ne svira penal za Partizan nad Ninkovićem jer valjda je dozvoljen lakat u vrat/glavu.. Na kraju su još bezobrazni pa se bunili za nesviran FAUL na CENTRU terena..

134 derbi i Gajevo DAVLJENJE Moreire u SVOM kaznenom prostoru, što je penal gdje god da je lopta, plus smrad daje i Moreiri crveni što je spašavao živu glavu od 20cm i 30kg većeg čovjeka..

137 derbi i čista ruka Ignjatijevića u kaznenom kod rezultata 1:1, naravno glavni i pomoćni žmure (Kleo sredio stvari za 1:2)

144 derbi i ponovo Mažić u akciji koji ne svira penal poslije prekršaja Kasalice nad Miljkovićem kod rezultata 0:0 (Jojić 90’)

I to nije sve, nego da stanem..

I da se ne zaboravi 20+ godina ne sviranja penala u derbijima, barem 3-4 bila čista kao zgrada, dok su na drugu stranu barem 3-4 čisto izmišljena (Rnićeva BUTINA, Purovićevo ZAPINJANJE o busen i td.)

I ZNAM da je i Zvezda par puta bila oštećena ali bolje da ćutite i da ne prebrojavamo..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 sat , Kneza90 rekao/la:

Meni je ovog čoveka,Zeljka Pantića, izuzetno žao i bukvalno šta god on kaže ne uzimam za zlo.Svidja mi se njegovo mišljenje o KK Partizan.Dal nemas neki zanimljiv tekst o tome?@Yugo55

Jak vam je priča kako ne pratite Tegeltiju i Pantića i kao boli vas peta a u stvari znate svaku riječ koju izgovore..

I NE PODRŽAVAM ni kk ni fk upravu.. Sve je to sns ali kad ih uporedim sa legendama covic/terzic sve mi je jasno.. Samo vama izgleda nije jasno ko vas vodi ili biste sve prodali za koju LŠ ili EL..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Guest Бели вук
23 minuta , Vuko rekao/la:

E svaka čast kad imaš hrabrosti da govoriš ko je oštećen u derbijima.. Pa odnos je barem 10:1 na našu štetu!

141 derbi Rnića lopta pogadja u butinu lik izmišlja penal na 0:0 (Evandro promašio)

135 derbi ponisten gol Bogunovića na 0:1 (spsio Moreira u 95om)

162 derbi čista ruka Gobeljića u kaznenom, naravo sudija se pravi ćorav

148 derbi Balažića Jovanović rušio sa dvije ruke u kaznenom, naravno sudija ćorav (meč završen 0:0)

150 derbi dupla kradja na JNA. Poništen čist gol Mihajlovića zbog NEPOSTOJEĆEG ofsajda i ne sviran penal nad istim igračem (Zvezda dobila 1:2)

153 derbi već čuveni gol iz gol auta priznat na 0:0 (da Uroš nije izjednačio na 1:1 u finišu ostali bi i bez te titule)

155 derbi ne sviran penal nad Tavambom, dok su kroz istoriju mnogo manji kontakti svirani za Czv (meč završen 0:0)

158 derbi i legendarni “gol” Boaćija.. Gol možda i jeste bio mada dokaza ima i da jeste i da nije ali je činjenica da onaj pomoćni koji je potvrdio to NIJE MOGAO vidjeti! (Partizan vodio 1:0, završeno 1:1)

146 derbi i dva penala za Czv (prvi diskutabilan, drugi čist), Mažić ne svira penal za Partizan nad Ninkovićem jer valjda je dozvoljen lakat u vrat/glavu.. Na kraju su još bezobrazni pa se bunili za nesviran FAUL na CENTRU terena..

134 derbi i Gajevo DAVLJENJE Moreire u SVOM kaznenom prostoru, što je penal gdje god da je lopta, plus smrad daje i Moreiri crveni što je spašavao živu glavu od 20cm i 30kg većeg čovjeka..

137 derbi i čista ruka Ignjatijevića u kaznenom kod rezultata 1:1, naravno glavni i pomoćni žmure (Kleo sredio stvari za 1:2)

144 derbi i ponovo Mažić u akciji koji ne svira penal poslije prekršaja Kasalice nad Miljkovićem kod rezultata 0:0 (Jojić 90’)

I to nije sve, nego da stanem..

I da se ne zaboravi 20+ godina ne sviranja penala u derbijima, barem 3-4 bila čista kao zgrada, dok su na drugu stranu barem 3-4 čisto izmišljena (Rnićeva BUTINA, Purovićevo ZAPINJANJE o busen i td.)

I ZNAM da je i Zvezda par puta bila oštećena ali bolje da ćutite i da ne prebrojavamo..

 

Прво написао сам да није ни битно то него неке друге ствари, као друго навео си гомилу неистина. Али нећу да полемишем више јер нема никаквог смилсла. Улоговао сам се овде мислећи да ће временом форум заживети и укљуђити се више људи. Међутим спало је на вас 10ак радника Меридиана тако да не бих да вам одузимам време и беспотребно губим своје. А камоли да полемишем са тобом чији су аргументи на и пристрасност на нивоу клинаца од 15 година. И можеш слобдно да обришеш мој налог и све постове

1314_146_derbi_4.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Бели вук Ma sve su neistine, samo što nijesu.. Prvo isključi rsb i generalštab naočare i pokušaj malo da budeš objektivan.. 
Poenta je da je u MEDJUSOBNIM duelima MNOGO više puta OŠTEĆEN Partizan i to nikakavi spinovi i laži neće promijenit. A POGOTOVO neće ostati bez odgovora!

Ako želiš dobrodošao si na forum uvjek, ako ne želiš to je tvoj izbor.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Superliga Srbije od sezone 2021/2022 definitvo će biti opremljena video-tehnologijom.

To je potvrdio generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije Jovan Šurbatović.

Ujedno je i demantovao priče da je koronavirus usporio proces uvođenja VAR-a u srpski fudbal.

"Čini mi se da sam pročitao informaciju da su korona i proširenje lige navodno usporili uvođenje VAR tehnologije na stadionima Superlige Srbije. To jednostavno nije istina. Koristim priliku da podsetim da je u drugom delu prošle sezone formiran projektni tim koji čine stručnjaci iz TV Arenasport koji je medijski partner FSS, zatim Telekoma Srbije, Superlige i FS Srbije na čelu sa predsednikom Sudijske organizacije Milanom Karadžićem. Od oktobra 2019. godine urađen je veliki deo posla i praktično su pripremljeni svi neophodni koraci za implementaciju VAR sistema od sezone 2021/22", rekao je Šurbatovi

Kako je naglasio, do kraja kalendarske 2020. godine Telekom Srbija, TV Arenasport i FSS biti tehnološki spremni za korišćenje video-tehnologije.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Vidim ovde cigani ne mogu da prebole derbi i dalje i 4 utakmice bez datog gola. Pa sta je? Kako li ce biti tek kad VAR zazivi. Hocete biti u top 5?tesko 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kao "šlag na tortu" stigla je vest iz UEFA u kojoj se navodi da ekipa Zoltana Saba može da igra utakmice prva dva kola kvalifikacija na stadionu u Senti, gde TSC inače već neko vreme dočekuje svoje rivale zbog radova na stadionu u Bačkoj Topoli.
A, ako napravi podvig i prođe u treće kolo, Sentu će zameniti Beograd i, najverovatnije, stadionom Partizana.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ogromna doza anskioznosti. Ocajno, jadno bedno. Od danas ste bednici. 

@Vlada  svidja mi se ideja da igra tsc na jna. Sktoz korektno. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Mene je sramota bilo dok sam gledao, a mogu misliti tek kako je njima, mada čitajući komentare ne bih baš rekao da je bilo koga sramota 😂 tačno me podseća kao neki sns promo video pred izbore majke mi, još ta muzika u pozadini + mali Stanoje, majko moja mila, ismejah se pošteno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mirnom utakmicom u Subotici, ekipe Spartaka i Napretka (0:2) završile su sezonu 2019/20.
Kruševljani su ostvarili tek drugu pobedu na severu Bačke od 2009. godine autogolom Aleksandra Vidovića u 10. minutu i pogotkom centarfora gostiju Marka Mrkića u 81, kada se najbolje snašao u petercu.
S obzirom na to da je sezona gotova, i jedni i drugi su se ovom utakmicom oprostili od takmičarske godine, a duel na gradskom stadionu posebno dugo će biti upamćen u porodici najboljeg srpskog sudije Milorad Mažića. Sin čuvenog arbitra, Ognjen Mažić, zaigrao je u završnici današnjeg meča za Spartak, čiji je član 2 godine.

Bio je to Mažićev debi, koji neće pamtiti po rezultatskom uspehu, ali s obzirom na to da ima 18 godina, pred njim je vreme i još šansi za sticanje iskustva u ekipi Vladimira Gaćinovića.

Spartak je završio sezonu na sedmom mestu tabele, sa 46 osvojenih bodova, dok je Napredak deseti, sa 33 poena.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dakle Vosa dobila Partizana... Videcemo kako ce biti u kupu. Na stranu sve. Ali sve mi se cini da su me firmasi slagali. 

Elem. Zasluzena pobeda Vose reklo bi se. Glupost Markeca i jbg, sta je tu je. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Ono ne da nije glupost nego NIJE penal.. Jos jedan dokaz da ovom "Superliga" blatu ne treba var i sl..

Mada nebitan mec pa i nije nas previse briga.. Samo da u Nisu ne bude repriza.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR

Zaista ne znam kako je zaslužena pobeda Vojvodine, pa ono se ne sudi ni u okruznoj ligi, ono je presmesno, elem Partizan je igrao sa drugim timom, a i utakmica je bila bez rezultatskog znacaja, pritom je Lalatovic izveo najbolje sto ima u ovom trenutku! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...