Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije 2019/2020


Preporučeni postovi

@Milan  fali to sto rizikujes tesku povredu u nasoj ligi, fali to sto ces srozati avoj ugled ? fali mnogo toga, ne bih se vratio u nasu ligu, pre bih isao kako ti rece u Indiju ? ako se vracam, vratio bih se na mesto trenera ili sportakog direktora. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,5k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@BeconiWR @Milan Podrzavam pricu o navijacima ali zaobidjite spominjanje nazalost prminulih i ko ih ima manje ili vise.. Teska je tema, preteska..

@BeconiWR Samo nek Madjari ulazu kad vec mi necemo.. TSC je pozitivna prica Srpskog fudbala pa kako god okrenes.. Da ne zaboravim, stadion napreduje i u vrijeme korone..

@DelijaMomak smiri se malo ?? imate vi puno mladje braće i bez Grafičara ?

Posted Images

@Toza Sad bas gledam, jedino je Del Piero vise zaradjivao u Indiji od recimo Bambija u Partizanu ili Marina u Zvezdi...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan eto, drago mi je što si proverio, meni nikada nije palo na pamet da to pogldam. Nisi mene pitao ali ću ti ja odgovoriti ? Naravno da nije srozao svoj ugled, već je pomogao svom klubu da uđe u LŠ i bio glavni štoper ekipe. Toliko.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Upravo to, legende ostaju legende. Pa cak i da nije nista pokazao, ljudi bi ga cak i vise cenili samo zbog toga sto se vratio

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
22 minuta , Milan rekao/la:

@Toza @BeconiWR Ako su igraci kao sto su Del Piero, Anelka, Pires, Trezege, Ljungberg, Roberto Karlos, Kapdevila, Simao Sabrosa itd mogli da igraju u Indijskoj ligi...sta bi falilo nasim igracima da dodju u srpsku. A nesto mi ne pije vodu prica da niko od ovih igraca nije imao porodice...

Slazem se sa tobom nego izgleda da im je malo para sto su do sada uzeli u karijeri nego kao ajde da uzmem jos koji milion od kineza ili arapa umesto da dodju kod nas privukli bi i vise ljudi na stadione posto ih i ovako ima malo u linglong ligi 

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@bane Tacno, privukli bi publiku, sponzore, generalno, podigli bi ligu na visi nivo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da pare i nisu neka uloga kod nekih igraca koji bi mogli da se vrate u nasu ligu i odigraju sezonu, dve. Problem su krimosi koji sede u klubovima sa kojima ne treba imati posla nazalost i zasto bi neko sa dobrom karijerom pri karaju dosao u nasu ligu da ga neki nepismeni ljudi zajebaavaju, svaka cast pojedincima koji su se vratili ali razumem i one koji nisu nazalost.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Krnja95 Slazem se da ima i toga. Ali mislim da kad bi se vracali u vecoj meri, da bi utabali put promenama, a samim tim bi vremenom izbacili kriminalce i lopove iz sporta

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 14.4.2020. at 20:55, DelijaMomak rekao/la:

Ma niko na svetu ne prati nasu ligu, toliko smo ocajni da ljudi ne znaju ni za jedan tim sem Zvezde i partizana (mada je i to diskutabilno). Igramo amaterski fudbal i samo mi lozane se palimo na to. Infrastruktura je ocajna (engleska 5. liga ima bolje stadione od 90% nase lige).  Unapred se zna  da titulu osvaja jedan od 2 kluba, a zna se i ko ispada iz lige. Da smo srece kao Belorusija pa da nas ceo svet prati ?

To je istina, od 16 klubova u Super ligi nas fudbal se deli na Zvezdu i Partizan. Ostale klubove da ne spominjem,jel igraju ocajan fudbal. 

A kod nas u Srbiji se fudbal i ne postuje toliko kao u drugim zemljama(kao npr. u Engleskoj). U Srbiji je bitno da dodju na utakmice, malo se pobiju i odu. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@ValentinaRealno Voša i Čuka imaju ok timove (za nase standarde), TSC je eksplodirao ove godine. Ali kako da se jedna od tih ekipa bori za nesto kad zna da je uzalud? Koliko god da igraju dobro na kraju sezone se zna ko diže pehar. Klubovi su usli u monotoniju, igra se fudbal da se zaradi na mladim talentima neka sića i da ih oteraju u Azerbejdžan. Zato i prolazimo u Evropi kako prolazimo 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, Toza rekao/la:

@Kneza90 Ne bih se složio sa tobom. Kako je Vidić mogao da ode iz Junajteda u Inter pa da se tamo sprdaju sa njim? Jer je naravno želeo još jedan jak ugovor do kraja karijere. A teško da bi se tako sprdali sa njim u našoj ligi, verovatno bi bio najbolji štoper još narednih pet godina, lagano, s pola gasa. Mislim pričamo o jednom od najboljih štopera ikada.

Dobro, ne slazes se,ali ja u svakom slučaju ne vidim potrebu da si ti ljudi na kraju karijere vraćaju u klubove gde su potekli, covek je tu igrao postao legenda, sta mu treba kada je vec omatorio da igra ponovo pod pritiskom navijača itd., a veruj mi na prvu gresku bi mu posle jebali sve po spisku, takav smo narod, evo sad i Stankovica samo neka pocne da gubi pa ce ti sve biti jasno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Umesacu se u pricu,cisto argumentovano.obojica ste u pravu. Ako je fudbaler bio lazan kroz celu karijeru (kao npr Andjelkovic iz Zvezde) naravno da ce da se sprdaju sa njim. Ali legende poput Vidare i slicnih to nikako ne bi bila sprdnja. Dokaz su vam Sasa Ilic i Milijas. Ilic do 40e godine igrao u partiyanu,nije mogao da trci 20minuta ali on je kapiten,on je legenda i bitno je da je tu. ista situacija i sa Milijasem. Dovoljno je da oni sede u svlacionici sa jednim klincem od 19 godina i sve je jasno. A da ne pricam o velicini Vidica o kojem je snimljen film da se vrati u Zvezdu (samo sto je on upropasten psihicki na ostrvu i otisao je za lovom).

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@DelijaMomak @Kneza90 @Milan @Krnja95 @Bane @Toza

Ljudi mislim da cete se sloziti sa mnom.. Posledjnih barem 20ak godina Partizan je bio mnogo korektniji prema svojim igracima koji su odlazili, zato su se mnogi i vracali da odigaraju barem nesto pred kraj karijere (Krstajic, Mirkovic, Tomic, Ciric, Saveljic, Nadj, Lazovic, Radovic, Bambi).. Mnogi od igraca kad dodju u Bg prvo idu na stadion pa kuci.. Sa druge strane u Zvezdi i oko nje je godinama bio mnogo gori odnos prema bivsim igracima i legendama. Tesko se vratiti kad procitas da je jedan Piksi napadnut i poćeran sa stadiona..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@DelijaMomak uuuufff ilic i milijas u isti kos? Ne znam koliko je to ok. Ilic jekao sto recelegenda Partizana, navijaci su ga maloje reci voleli. On je bio kapiten u oravom smislu te reci. Bez omalovazavanja Milijasa, ali mislim da da je ipak Ilic klasaza njega. Kad se lomi, jedan dva pasa, vrhunski pasovi i kraj, mec resen. Match winner jel. Bez ikakve prozivkeMilijasa. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, DelijaMomak rekao/la:

@Kneza90 Umesacu se u pricu,cisto argumentovano.obojica ste u pravu. Ako je fudbaler bio lazan kroz celu karijeru (kao npr Andjelkovic iz Zvezde) naravno da ce da se sprdaju sa njim. Ali legende poput Vidare i slicnih to nikako ne bi bila sprdnja. Dokaz su vam Sasa Ilic i Milijas. Ilic do 40e godine igrao u partiyanu,nije mogao da trci 20minuta ali on je kapiten,on je legenda i bitno je da je tu. ista situacija i sa Milijasem. Dovoljno je da oni sede u svlacionici sa jednim klincem od 19 godina i sve je jasno. A da ne pricam o velicini Vidica o kojem je snimljen film da se vrati u Zvezdu (samo sto je on upropasten psihicki na ostrvu i otisao je za lovom).

Sasa Ilic je itekako bio koristan partizanu,on kada je god igrao odradio je svoje,kod njega je lopta bila zakljucana,jeste bas usporio a i kada ne odigra dobro autoritetom drzi igrace,druga stvar Ilic je se vratio ne na jednu sezonu nego je odigrao 5 sezona,Milijas nije da se poredi sa njim,zato sto on ipak nije ostavio trag u zvezdi kao ovaj u partizanu a i nema kvalitet Illica a opet nijedan ne moze da se poredi sa velicinama Stankovicem i Vidicem,Vidic da se vrati u Zvezdu kao da se Ronaldo vrati u Sporting,hoce boli ga uvo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
Pre 1 sat, Vuko rekao/la:

@DelijaMomak @Kneza90 @Milan @Krnja95 @Bane @Toza

Ljudi mislim da cete se sloziti sa mnom.. Posledjnih barem 20ak godina Partizan je bio mnogo korektniji prema svojim igracima koji su odlazili, zato su se mnogi i vracali da odigaraju barem nesto pred kraj karijere (Krstajic, Mirkovic, Tomic, Ciric, Saveljic, Nadj, Lazovic, Radovic, Bambi).. Mnogi od igraca kad dodju u Bg prvo idu na stadion pa kuci.. Sa druge strane u Zvezdi i oko nje je godinama bio mnogo gori odnos prema bivsim igracima i legendama. Tesko se vratiti kad procitas da je jedan Piksi napadnut i poćeran sa stadiona..

Pa pravo da ti kazem ne slazem se sa tobom a evo zasto,reci mi sada od tih svih koje si nabrojao ko je u dobrim odnosima sada sa klubom,Krstajica ste oterali,Mirkovica i Tomica takodje,Nadja najurili prvom prilikom,sa tim sto se slazem da se u zvezdi takodje ne odnose kako treba.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Pa valjda pricali smo o povratcima igraca pred kraj fudbalske karijere.. Ovo sto si ti nabrojao su funkcionerski/trenerski odnosi.. I nije da se u Zvezdi takodje lose postupalo, nego se jedno 100 puta losije postupalo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@VukoDobro evo pomenuse ljudi legendu Sasu Ilica,kako ste mu se oduzili,ni oprostajnu utakmicu nije imao,oprostio se po kisi pred 8.000 ljudi,nista vi niste bolji od zvezde po tom pitanju,al ajde slozicemo se da se ne slazemo?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Aj samo izguglaj proslavu 20 godina od Barija i imena koja nijesu došla.. Sve ce ti biti jasno.. Što se oproštaja tiče vama je ta kiša pokvarila proslavu titule, nama Saletov oproštaj.. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko locked i unpinned this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...