Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Novosti, aktuelnosti, transferi


Preporučeni postovi

  • Vuko changed the title to FK Partizan - Novosti, aktuelnosti, transferi
  • Odgovori/odgovora 343
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Iako je Ivica Iliev izjavio da nece biti pojacanja u narednom prelaznom roku,verovatno se ipak nesto promenilo,kako se moze cuti Partizan je odmakloj fazi pregovora sa bivsim igracem crno belih Milose

@Toza Mladjani Filip Stevanovic ce ovog leta biti prodat,to je 100%,a ostace kod nas na pozajmici,Aleksandar Scekic jeste dobar za kvarenje napada protivnika,sve se sa tobom slazem,ali ce ga klub

Mislim da ću se u ovome jednog dana oženiti.

Posted Images

Iako je Ivica Iliev izjavio da nece biti pojacanja u narednom prelaznom roku,verovatno se ipak nesto promenilo,kako se moze cuti Partizan je odmakloj fazi pregovora sa bivsim igracem crno belih Milosem Jojicem,koji trenutno nastupa u Austriji,kao pozajmljen igrac Basaksehira,za sada se samo zna da su dve strane blizu finalizacije ugovora,takodje klub nece praviti probleme Crnogorskom reprezentativcu Aleksandru Scekicu da napusti klub,ranije za Scekica su bili zainteresovani klubovi iz Turske i Spanije,da li ce mozda jos neko napustiti klub u letnjem prelaznom roku,da li je mozda Jojic zamena za Natcha,videcemo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis

Pa u Basaksehiru je uglavnom grejao klupu ili nije bio u protokolu, a u Wolzbergeru je dobro poceo ali je onda usledila pauza, da napomenem da je clan Wolzbergera i Nemanja Rnic,takodje bivsi clan crno belih, igrac koji posle loma noge od strane Odite na treningu nikada nije bio isti

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da će Partizanov prelazni rok najviše zavisiti od odlazaka jer verujem da je bila planirana prodaja mnogih igrača ali će se sve to zbog ove situacije ili odložiti ili skroz propasti. A i cene igrača su dosta opale, pitanje je koliko se para sada može uzeti jer verujem da je Partizan planirao da zaradi prodajom. Zato mislim da možda čak uopšte i neće biti novih dolasaka, eventualno neki slobodan igrač i to je to. A ako se odluče da prodaju nekog, a moraju da bi preživeli kao i svake godine, teško da će dovoditi neku zamenu koju će morati da plate ili da daju visoku platu jer ova kriza utiče i na timove sa ogromnim budžetima (što podrazumeva i zvezdu ?) pa tako i na Partizan. Nadam se da će Partizan uspeti da zadrži kostur time, barem neko vreme, tu pre sveka mislim na Natha koji se igra fudbala u ovoj našoj ligi i ubedljivo je najbolji fudbaler Linglonga. A koliko se njemu ostaje ovde, to je već pitanje. Svaka mu čast svakako što je odabrao Partizan makar i na jednu sezonu, tu nema šta. ? Iskreno, ne bih voleo da vidim Jojića kao njegovu zamenu, mislim da ni približno ne bi bio značajan za ovaj tim kao što je to Natho. Što se tiče Šćekića - ne bih ga prodavao. Zašto? Zato što bi mi igrao svaki derbi, ali svaki. Čovek je odigrao maestralnu svaku derbi utakmicu, vija ih, tuče, šiba, jednostavno im ne da da dišu, što i treba da radi na derbiju, jer je to utakmica velikog naboja i on to odlično zna da igra. Nema pas, nema tehniku, nema brzinu, ali radi ono što treba, tako da kod mene za njega ima mesta, makar igrao samo na derbiju. Ne znam kakva je situacija u Monaku što se tiče Pavlovića, da li bi mogao možda da ostane još jednu sezonu kod nas, uz Ostojića koji će izgleda produžiti ugovor na još jednu godinu. Fiću Stevanovića gurnuti u prvi plan pa da vidimo od kakvog je kova. Što se tiče dolazaka, iskreno nemam pojma ko bi mogao kod nas. Svaki prelazni rok maštam o povratku Evertona Luiza, što se naravno (i na žalost) neće desiti. Nadam se da ćemo konačno dovesti nekog povratnika koji još može da igra fudbal, i da ima želju da ga igra u Partizanu, a ne neku ispušenu muštiklu. Ajde Joveta šta čekaš, povrede te ubiše, ovde ti je prilika da rehabilituješ karijeru, Mitar je dosta bio najbolji igrač Čempionšipa, vreme mu je za Linglong, a i Bleki isto, zanimljivije je ovde nego u Seriji A ? šalu na stranu, videćemo šta će se izdešavati.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Mladjani Filip Stevanovic ce ovog leta biti prodat,to je 100%,a ostace kod nas na pozajmici,Aleksandar Scekic jeste dobar za kvarenje napada protivnika,sve se sa tobom slazem,ali ce ga klub ispostovati i pustiti da ode kao slobodan igrac nazalost,a klubu ce Scekic oprostiti potrazivanja po stavu ugovora,znaci cisti papiri a mi tebi ne dugujemo nista,Natcha je Tosic nagovorio,i Natcho u poslednje vreme menja bas dosta klubova,mislim svake sezone novi klub,ne bih se ja bunio da ostane,naprotiv takav igrac nam je neophodan za narednu sezonu,pitanje je Nemanja Miletic,i sta ce i sa njim biti,jer Luka Cucin nije kalibar za Partizan,Iliev je kontaktirao i desnog beka Nikolu Boranijasevica koji igra u drugom rangu Svajcarskog fudbala,ali je on odbio da pregovara,videcemo da li ce Banjak iz Olimpije doci,koji je velika zelja strucnog staba,mislim da za Jovetica nije realna prica da se sada vrati,Skuletic takodje ne zeli da se u ovom trenutku vrati u Srpski fudbal,e da ima jedan podatak koji je jako zanimljiv,vezano za Bibarsa Natcha,igrao je u Paoku,Cska Moskvi i sada u Partizanu,a interesantna cinjenica je da su bas ova 3 kluba tacnije njihovi navijaci pobratimljeni po istoj verskojpripadnosti i zove se jos OrtodoxBrothers...Pavlovic ce izvesno otici u Monako,i ako Monako kojim slucajem bude hteo da ga prosledi negde na pozajmicu,da nece sigurno biti Partizan nego neki drugi tim iz jace lige,tako da cemo biti primorani da prebacimo golobradog Matiju Stjepanovica u prvi tim,decko je 2004 godiste,izrazito talentovan,videcemo da li ce biti novi Bleki ili Kalaba...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Slažem se za Stevanovića, verovatno će im to biti slamka spasa. Mada opet ne znam koliko mogu dobiti za njega, jer sigurno bi vredeo više da se ustali u startnoj postavi i bude glavni igrač Partizana, ne znam šta je tu pametno. Mislim da je vreme i da Miletić ode, već dugo je tu, a i konstantan je, zaslužio je da ode i da mu klub izađe u susret, naravno uz obeštećenje. Cucin definitivno nije za Partizan. Baš me brine ta pozicija beka, Partizan unazad deset godina kuburi sa bekovima, eto sad je koliko - toliko dobra situacija ali pitanje šta će biti ako ode Miletić. Banjak iz Olimpije se pominje već godinu dana samo je izgleda zapelo oko para, sad će Olimpija možda potraživati manje zbog ove situacije, a iskreno ne znam ni kakav je on, nikada nisam imao prilike da ga gledam. Za Jovetića sam se našalio, znam da nije realno i da neće biti u skorije vreme, nego eto, neki moji snovi ? Evo baš je Natho objavio to, da je jedini igrač koji je nosio dres sva tri bratska kluba! ? Ja sam uvek za to da se gurne klinac u vatru, samo opet možda to onda neće doneti rezultate, pa će se uvek naći neko nezadovoljan. Ali imamo dobrog iskustva što se tiče toga, Milenković pa Pavlović. I uz njih naravno Bojan Ostojić koji verujem da je mnogo značio njihovom razvoju i mislim da bi Ostoja mogao da izgura još jednu sezonu, možda da pogura baš Stjepanovića.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dejan Drazic,nekadasnje dete Partizana je izrazilo zelju da dodje u Humskoj 1,posle ne tako uspesne epizode u Celti,u Slovanu je u poslednje vreme takodje izgubio mesto startera,naime on je preko svojih managera koji mu vode karijeru kontaktirao celnike kluba u zelji da se vrati,za sada se ne zna kako je na ovaj vid nabacivanja reagovao strucni stab na celu sa trenerom Savom MIlosevicem,da li je zaista potreban Partizanu koji je mozda i najvise popunjen na mestu na kome bas Drazic najcesce igra???Cim jos nesto saznam,odmah izbacujem vezano za ovaj moguci transfer.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Iskreno - ne bih voleo. Baš zato što nigde ne može da se ustali i bude standardi prvotimac. Ne kažem, mlad je on još, ali ja bih pre tražio neko drugo rešenje.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Jesi siguran da je ovo zvanično ili se neko igrao? Nema šanse da ne bude prva crno-bijela, plus ova treća koju navijači priželjkuju nekako nikad da stigne..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga ovo je neka ideja samo, Ovaj treći izgleda savršeno! Već godinama svi priželjkujemo bordo - plave dresove, mogli bi konačno ?

Edited by Toza
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Pa prva i jeste crno bela,samo sto vise preovladjuje crna u odnosu na belu boju,99% je to nova garnitura,jer zadnjih dve godine smo igrali u istim garniturama,tako da je ova 99%...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Ako bude ovo konačno rešenje onda je loše! Na prvoj moraju da budu deblje bijele linije.. Ova crna može da bude druga a bordo-plava treća..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Imam bas dosta jak info o desavanjima u Fk Partizan,Nike im je ponudio ove 3 garniture,na upravi kluba je da odluci,kazu da su svi odusevljeni ovima garniturama...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Nike iznese  predlog,klub moze da prihvati ili da nastavi da igra u sadasnjoj redizajniranoj garnituru,tako da je ovo uzmi ili ostavi...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma sve znam, nike i adidas rade posebne dresove samo za najveće klubove. Ostali dobiju katalog i cao.. Zato sam uvjek bio za prelazak na nekog “manjeg” proizvodjača..

Što s ovog gore dijela tiče, uzeo bih ove tri ali bih ostavio i glavnu iz prošle sezone..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...