Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Novosti, aktuelnosti, transferi


Preporučeni postovi

@Vuko

Upravo tako,ali nazalost ovo je samo stiglo,bez prve garniture iz proslih godina,ako odbijemo,cao igras u istim,ne znam sta ce biti,ali kazu da im se dopadaju dresovi..

Jos jedan svezi info,izgleda da ce stici novi golman,nekadasnje dete Partizana i Crvene Zvezde,kojer trenutno brani u Svajcarskoj ligi,tacnije u ekipi Basela,koji ce vrlo verovatno stici kao slobodan igrac jer mu ugovor istice u Junu,celni ljudi Partizana traze izgleda naslednika Vladimira Stojkovica,ne znam sta da mislim o ovom potezu,dobar,talentovan golman,ali izuzetan neprofesionalac,ne zalaze se na treninzima,voli nocni zivot,u najavi novi"Lola Smiljanic"

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 343
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Iako je Ivica Iliev izjavio da nece biti pojacanja u narednom prelaznom roku,verovatno se ipak nesto promenilo,kako se moze cuti Partizan je odmakloj fazi pregovora sa bivsim igracem crno belih Milose

@Toza Mladjani Filip Stevanovic ce ovog leta biti prodat,to je 100%,a ostace kod nas na pozajmici,Aleksandar Scekic jeste dobar za kvarenje napada protivnika,sve se sa tobom slazem,ali ce ga klub

Mislim da ću se u ovome jednog dana oženiti.

Posted Images

@Vuko  ovaj crno beli standardni neka bude prva garnitura, za drugu bih pre sivu boju stavio, ali bordo plavi.... Coveeeece. Dugo je proslo godina od kada smo poslednji put videli nase momke da igraju u istim.

Ali kad rece vec manji proizvodjac koji? Sta mislis o Under armouru kao  proizvodjacem dresova za fudbalere? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Što da ne i UA mada meni je Macron radio najbolji posao od tih manjih proizvodjača. Bukvalno su personalizovali dres za svaki tim.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sad sam se iznervirao samo tako,izgleda da Sadiq odlazi 100%,vec nam je ponudjena zamena u vidu Rikarda Gomesa,da Rikardo Gomes,trenutno je problem njegova cena,ali je dogovor itekako moguc,koji se ipak nije snasao na Bliskom istoku,igra na pozajmici u Itihad Kalibi iz Sarze,valjda je presao iz drugog kluba kod njih na pozajmici,ukupno je do sada u Uae zemlji na 19 meceva dao 7 golova i imao 5 asistencija na svom kontu,pritom je Bojan Ostojic produzio ugovor na jos godinu dana,malo lepih,a vise razocaravajucih vesti nazalost!!!

 

Edited by Conga
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRNikako nije bolji igrac od Sadiqa,za tri klase je Sadiq bolji,Rikardo ima samo bolju zavrsnicu i nista vise,mnogo je Sadiq bitan za igru Partizana,imamo i dubinu i sirinu kada je na terenu,vezuje po dva igraca na sebe,otvara prostor igracima da se ubacuju iz drugog plana,a Rikardo je losiji u kretnji a bogami sa loptom,bas sam se iznervirao,da smo pametni,pa da ga zadrzimo jos minimum godinu dana,uzeli bi lepe pare,videces na sta ce liciti Rikardo kada dodje...

Edited by Conga
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Rikardo je realno, alav. U suštini špic i treba da bude takav ali on ga u nekim situacijama zaista pretera, on vidi samo gol i to je to, iz svake pozicije puca, bilo rezonski ili ne. Tako da bih se složio sa tobom, Sadik je mnogo bolji igrač, više radi za tim, deli i asistencije, osvaja prostor + daje golove kao što je i Rikardo radio. Ne znam koliko je realna priča o njegovom povratku, znam da je dobro krenuo tamo da igra pa da je malo posustao. A ako prodaju Sadika i to me zanima koliko će para uzeti, jer znamo kakvim su se sve ciframa razbacivali. Izgleda da će biti zanimljivo u svakom slučaju.

 

sadiq-telefon1.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Tesko da ce moci onakva cifra biti za Sadiqa, mada me ne bi zacudilo da su ga još zimus prodali,tacnije da su potpisali sporazum sa nekim klubom. Pritom, tesko da je ona cifra sto je bila u medijima sada izvodljiva, najpametnije je da ostane, i za Partizan i za njega lično,ali se plašim da je vec prodat nazalost, secam se da me drug sprdao za Sadiqa, kaze gde nadjoste caplju, reko ta "Caplja" ima da kida, tako i bi na kraju! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Cifra će verovatno biti dosta, dosta manja.. Ali svi su primorani da prodaju pa tako i mi, tako da me ni ne čudi. A to za sprdnju, svi su živi govorili kako je smotan, kako ništa ne zna, bukvalno. A on čovek ubio od tad, nadavao se golova i u LE i u Linglongu. Ostaje mi samo žal što je pogodio Borjana po sred glave u derbiju na JNA, da ga je i tu učačkao to bi bilo to, u kompletu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Izgleda da su opet pokrenuti pregovori sa Nikolom Boranijasevicem, iako je u pocetku odbacio bilo kakvu mogućnost da se vrati u Srpski fudbal,izgleda da mu je struka pojasnila da ce biti itekako bitan faktor u dresu Partizana,ovog puta je pozitivno reagovao na mogućnost da se priključi crno belima, e sada je najveći problem obeštećenje koje zahteva Fk Lozana a ono iznosi oko 650.000€,sto u ovom trenutku nije prihvatljivo za upravu naseg kluba, ali je vrlo moguće da se cifra koje potrazuje Fk Lozana umanji, i da bude prihvatljiva, vrlo je moguće da se ubace i procenti od naredne prodaje... 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Divna vest, mada, mislim da je 650k malo vise nego sto trenutna situacija u svetu fudbala dozvoljava, tako da cenim da ce spustiti, a opet da ako smo pametni uzmemo po toj nizoj ceni.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Verovatno je da cemo spustiti tu cifru u vidu procenata od sledece prodaje,jbg,da smo bili pametni pa da smo ga uzeli iz Napredka prosle godine za manje pare,ali sta je tu je,konacno krsteni desni bek...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

"Bomba"

Iz dobro obavestenih izvora se navodi da su crno beli vec dogovorili odlazak Filipa Stevanovica u B.Dortmund,za sada se ne zna za koliko su ga crno beli prodali,niti se zna da li ce ostati jos godinu dana na pozajmici,izgleda da je vrlo dinamicno i radno u Humskoj 1,takodje isti izvor navodi da ako Filip ne ostane na pozajmici,crno beli imaju plan za njegovu zamenu,za sada se samo toliko zna,takodje je u klubu stigla ponuda i za Sadiqa i Sumu,ne zna se od kojih klubova,ali se pogotovo za Sadiqa pominje da je ozbiljan klub u pitanju iz Liga petice.Ostaje da vidimo sta ce se desiti u nastavku sezone,da li ce uopste biti odigrana i ko ce ostati u klubu od sadasnjih prvotimaca!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bojan Ostojic produžio je ugovor sa Partizanom za još godinu dana, preciznije do 30. juna 2021. Iskusnom štoperu ugovorna obaveza je isticala na kraju ove sezone, međutim dobrim partijama ubedio je čelnike crno-belih da ostane jos jednu sezonu. 

 

20200428_140755.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Boki Ostojić je mašina, mislim da nije bilo njega da me bi bilo ni Milenkovića a ni Pavlovića. Još i onaj gol u rupi kojim je odlučio finale Kupa. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Posle Ostojića, potpisuje i Miletić. Meni je ovaj covek toliko drag, ajde kao igrac imao je kikseva dosta, ali kao covek, tu nema price. Kao sto je @Conga rekao, pominje se i Nikola Boranijašević( mada to nista nije sigurno, jer moze produziti ugovor u Svajcarskoj, jer njegov tim fakticki ulazi u prvu ligu).

https://fudbal.hotsport.rs/2020/04/29/hotsport-saznaje-posle-ostojica-jos-jedan-potpis-pada-u-humskoj-levi-bek-se-gleda-u-svajcarskoj/

20200430_100923.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...