Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Novosti, aktuelnosti, transferi


Preporučeni postovi

Ako može jedno off topic pitanje.. 😀

Skuplja li neko od vas Partizanove nalepnice ili šalove?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 343
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Iako je Ivica Iliev izjavio da nece biti pojacanja u narednom prelaznom roku,verovatno se ipak nesto promenilo,kako se moze cuti Partizan je odmakloj fazi pregovora sa bivsim igracem crno belih Milose

@Toza Mladjani Filip Stevanovic ce ovog leta biti prodat,to je 100%,a ostace kod nas na pozajmici,Aleksandar Scekic jeste dobar za kvarenje napada protivnika,sve se sa tobom slazem,ali ce ga klub

Mislim da ću se u ovome jednog dana oženiti.

Posted Images

@Toza Ja skupljam karte 😂 Mislim sve meceve na koje idem, da li bili fudbal, basket, vaterpolo, nasta god da odem. Skupljam i za nize lige, cisto da se setim nekada da sam isao.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , Toza rekao/la:

Ako može jedno off topic pitanje.. 😀

Skuplja li neko od vas Partizanove nalepnice ili šalove?

Ako mislis naljepnice navijacke, onda ne. Jednostavno ih ima milion, svako zivi ih pravi i nema logike skupljati..

Sto se salova tice, njih sam skupljao do neke 2008-2009, i onda ukapriao da mi ni to nema previse logike..

Tako da je ostalo jedino sto skupljam su ulaznice ali kako se kupe sezonske ni tu nema previse "posla"

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada @Vuko Ja sam se u poslednje vreme aktivirao oko šalova ponovo, pa reko da vidim ima li još ko 😂 Da da, mada ja svaki put kad uđem sa sezonskom tražim po podu kome će ispasti karta možda ili ko će je baciti, tako da imam sve i jednu kartu, ako ne nađem na stadionu pronađem preko neta negde. Suvo zlato bukvalno. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Meni drug isto tako gleda po trbini..

Mene za pojedinačne ulaznice odbija i to što su vec par godina generične, jako dosadne i mijenja se samo ime gosta..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Jeste, to i ja svaki put komentarišem, sad su suva klasika, belo i samo nabačena imena timova. Pre dve - tri sezone je bilo čini mi se sa stadionom u pozadini pa ajd to i nekako, mnogo su lepše nego što su sad bile. Za Evropu smisle nešto, odnosno nabace grb LŠ/LE i to je to. Jedino što mi se sviđa je kad kupiš paket za Evropu pa bude u formi sezonske, ili ona utakmica sa PAOK-om ako se sećaš kad je bio Sale Ilić. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Te za grupe i protiv Paoka (plastične) su top za čuvanje, gostovanja se naravno podrazumijevaju..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Slične su kao sezonske, mogli bi malo da se potrude oko karata, ali s obzirom na to kakav marketing imamo, odnosno nemamo, ništa ni ne očekujem. A gostovanja se svakako čuvaju, makar i ona najzabačenija, svako ima svoju posebnu čar. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo pobedismo Zemun danas u generalci pred nastavak prvenstva;

https://meridianbetsport.rs/domaci-fudbal-prijateljska-utakmica-partizan-zemun-2-1/
 

Čitam da je prva akcija išla preko Lazara Pavlovića i Denisa Stojkovića, baš me zanima kako će se Stojković pokazati, nemam pojma ni šta da očekujemo od njega, nikada ga nisam gledao, nadam se da bi mogao da bude prijatno iznenađenje. Mada sam mu gledao slike po društvenim mrežama, fenseraj teški, to mi se baš i ne sviđa 🤣

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Ovih par mečeva što će se igrati je idelana prilika da se pruži šansa mladjim momcima..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @Vuko

Pa apsolutno se slažem da se pruži sansa omladincima, nemamo imperativ pobeda u SLS, treba samo da se fokusiramo na kup! Verovatno ce Pavlović Lazar, Filip Stevanović igrati svaku utakmicu od početka, cak sta vise dao bih sansu i mladom napadacu Arambasicu! 

Denisa Stojkovića cemo tek sledeće sezone moci gledati u SLS u dresu Partizana! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

U "Zemunelu" je doneta odluka da dođe do nove preraspodele poslova u mlađim kategorijama Partizana! 

Većina trenera dobiće nove selekcije! 

Očekuje se da posle pauze od skoro tri meseca sve selekcije počnu sa treninzima od 1.juna. Omladince (igrači rođeni 2002 – 2003. godine) selektiraće Nenad Brnović, kadete (2004) vodiće Vladimir Ješić, mlađe kadete (2005) predvodi Dragan Kecman, pionire brusi Nikola Jovanić (2006), mlađe pionire predvodi Dragan Nešković (2007) i petliće legendarni centarfor crno-belih Slađan Sćepović.

Sto se tiče baze koja trenira na popularnoj "Blatuši" u Humskoj, gde je teren sa veštačkom travom, posao će obavljati: Zoran Kraljević (2009. godište), Dušan Stepanović (2010. godište) i Nikola Filipović (2011. godište) 

 

Za razvoj igrača pred prvi tim važna je i filijala Teleoptik, a najbolju ekipu popukarnih "Optičara" naredne sezone ponovo će voditi Albert Nađ! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko @Conga Ništa to nije novo za Partizan, svakako smo gurali mlade igrače, tako da će na Partizan najmanje uticati to što ostale utakmice neće imati takmičarskog značaja. Eventualno prilika za Stevanovića, Pavlovića i ostale da igraju rasterećeno i da se još više polažu. A i red bi bio da se barem Stevanović ustali u prvoj postavi. Sad da li će Sava davati prostora još nekim novim igračima videćemo, ali što da ne, sad im je prilika. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Pa generalno gledano nemamo sta da izgubimo, tako da bih bas pustio omladince, 5-6 njih u vatru, da vidimo kako će odigrati zajedno! Inamo najbolju skolu fudbala u Istocnoj Evropi, skoro uvek izbacimo nekog Wonderkida! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Da me neko pogrešno ne shvati, ali ne treba sve klince gurati u vatru, treba odmah filtrirati i to je to. Možda grešim ali po meni retko koji mlađi igrač oseti duh Partizana, da se tako izrazim. Bleki Milenković je bukvalno živeo za Partizan, zato je postigao to što je postigao, ali kad pogledaš Pantića i Andriju Živkovića, koju su oni veću utakmicu dobro odigrali? Živković jedino Steauu i to je to, više im je Partizan bio samo odskočna daska za dalje i to je to, nije ih bilo briga za klub, pa su takve igre i pružali u bitnim utakmicama. Svaki derbi njih nema, dok igrači koji su pre svega Grobari su ginuli i npr davali golove na Derbijima. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Jeste, ali pričam baš o utakmicama gde se lomilo, nešto se ne sećam da su on i Danilo Pantić doprineli u nekom od derbija npr. Ili ih ja možda ne volim pa eto imam takvo mišljenje. Možda se nisam dobro izrazio, ali pogledaj odnos Mitrovića i Blekija prema dresu i pogledaj odnos Živkovića i Pantića. Koliko želje borbe i svega kod prve dvojice, tako toga nije bilo kod ovih drugih. Zato kažem da bih pre voleo da takvi mladi igrači igraju, a ne oni koji gledaju da samo pobegnu odavde. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza  to jeste. Partizan nije za takve igrace. I sad kad se setim protiv Augsburga je isto utihnuo bio,i tocpred svojim navijacima. Umesto da si pokidao tada, i doneo nesto vredno navijacima i klubu ti ucutis. Famozna ona utakmica....

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR O tome ti pričam, Živković jeste dobro igrao u Augsburgu, ali to je bilo iznenađenje, niko nije očekivao od Partizana da pobedi tamo, i onda kad je došla ta famozna utakmica u Beogradu opet ga nigde nije bilo. Jedino što je odigrao kad je gorelo je onaj gol za prolaz protiv Steaue. A tek Danilo Pantić, ni jednu jedinu veću utakmicu nije odigrao kako treba, da je reši nekim potezom, driblingom, golom ili čime već. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Krece masinerija opet, ne mozemo ni Kup uzeti kako valja, daj da se odreknemo svega, igramo u 3 ligi kao ljudi normalno, bez svakakvih problema i Bog da nas vidi.

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3470473/aston-vila-savo-milosevic-fudbal-partizan

Imaju cigani da puste kup, samo da bi Savo otisao 😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...