Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Istorija, legende, bivsi treneri i igraci


Preporučeni postovi

Soskic - Jusufi - Mihajlovic - Becejac - Rasovic - Vasovic - Bajic - Kovacevic - Hasanagic - Galic - Pirmajer! 

 

FB_IMG_1589185488560.jpg

partizan-66.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 208
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Toza Mnogo jaka slika ?

Neka nam je sa srecom braco grobari 

-2 puta najbolji strelac prvenstva Jugoslavije  -9 golova u jednom prvoligaškom susretu  -7 golova za redom od 38 do 88 minuta -8 golova u jednoj kup utakmici  -41 gol u kupu

Posted Images

@Toza sve ostalo je istorija. Svaki komentar je suvisan.

Nesrecno izgubljeno finale. Ali datum koji ce uvek biti u nasim srcima kao jedan od lepsih momenata

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Covek koji nije hteo da bude ucesnik prljavih poslova i igrica. Gospodin Aleksandar Stanojevic, jedan od najvećih trenera i Grobara! Poslušajte zasto je digao sidro i zašto se vise nikada nece vratiti u Srpski fudbal! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga  U jednom trenutku sam sedeo u lozi kada se pevala ova pesma, i tada nasi veliki spoznori, odnosno jedan od njihovog predstavnika, govori kako je Partizan dosta uradio, ali da se ovde staje. Na upit kako to, odgovor dolazi, zato sto prelazimo da budemo sponzori Crvenoj Zvezdi. Tu se prica zavrsava za Srpski fudbal, i za sve ostalo. Ali uspomene, a i nadu da ce se i to zlo jednom lane zvati, ostaje da tinja u meni.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Bukvalno je tragedija kako su ovog čoveka oterali. Uveo nas je u LŠ posle mnogo godina, i što je još važnije terorisao cigane na svakom koraku.

@Vlada Kakve su to godine bile.. Dominacija!! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Na današnji dan. Hiljade navijača ispred stadiona, Leo i Djuka za preokret i dobro poznato slavlje posle bitna 3 boda. ⚫⚪⚽ 

 

IMG_20200513_144325.jpg

IMG_20200513_144323.jpg

IMG_20200513_144321.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Nešto neopisivo. Bukvalno svaki meč iz te sezone je posebna priča za sebe, pa onda i ovo, što nikada do sada nije bilo viđeno kod nas. Svaki put kad pričam o toj sezoni i o svakom meču kažem da će se ceo život kajati onaj ko nije bio, tako mislim i za ovo. I kad smo primili gol na tom meču bukvalno se osetilo u vazduhu da ćemo preokrenuti, jednostavno se nikada i nikako takva sezona neće ponoviti, prava Grobarština!!

PARTIZAN JE ŠAMPION, PEVA CELA SRBIJA!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Naleteh slučajno sad na ovaj video i jedan komentar koji kaže da bi neko ko ne zna pomislio da je Buda šutirao na gol 😂

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Koliko ljudi je bilo tad u Nišu majko moja, krcato je bilo, ljudi su odlagali posao, školu, sve žive obaveze samo da budu taj dan u Nišu, i onda ludnica posle Leonardovog gola. I dalje mi je u glavi Đurđević kako rukama pokazuje u fazonu "gotovo je" posle gola za 0:3, neopisivih osećaj. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Na današnji dan pre tačno 7 godina, Milos Jojic je postigao jedan od najvažnijih golova u istoriji Derbija i to u 90 minutu meča , direktno je odlučio pobednika i doneo crno belima 25 titulu u sampionatu Srbije! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bilo je to pre tačno godinu dana, okačio je kopčke o klin najverniji igrac Partizana, igrac koji je mnogo toga dao Partizanu, mnogo toga dao nama navijacima, a opet smo tog dana kao i pre nego što je zavrsio karijeru, pevali da igra još malo. On je za crno-bele odigrao 876 utakmica (rekorder) i postigao 240 golova. Sa crno-belima je osvojio 11 titula i 7 trofeja Kupa. #22

Dokaz da je i bio veliki, jeste aplauz večitog rivala, kao i oproštaj na derbiju.

 

20200519_115346.jpg

20200519_115301.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jedan gospodin pre svega. Match winner, legenda. Ne postoje reci koje bih jos napisao, uvel je bio tu kad je najteze, resavao dva tri dodavanja i resava. Dovoljno je reci Sale kapiten. 

@Vlada @Toza  @Conga vratice se slavni dani, dominiracemo mi ponovo. Bice i 7 godina bola i tuge. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Verujem da je Sale poslednji igrač koji će (skoro) celu karijeru posvetiti ne samo Partizanu, već i bilo kom klubu u srpskom fudbalu. Što je Mitar bio rekao jednom prilikom, lako je biti legenda u Romi i Liverpulu gde opet imaš višemilionsku platu, budi legenda, ovde, u Srbiji, u Partizanu, niko mi ne može reći da je to isto. Naravno da me niko ne shvati pogrešno, obožavam i Totija i Džerarda, samo kažem da mi nije baš za poređenje. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po meni lično stranac koji je puno dao i doprineo dominaciji FK Partizana, DR MOREIRA, madjionacar sa loptom, covek koji je hteo sam da igra na svoju ličnu inicijativu u revanš utakmici protiv Apoela iako mu je dan ranije preminula MAJKA! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...