Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Istorija, legende, bivsi treneri i igraci


Preporučeni postovi

Legenda Partizana Velibor Vasović je na današnji dan 1971 godine postao prvi Jugosloven koji je podigao trofej Kupa Sampiona u dresu Ajaxa! 

 

20200603_140156.jpg

20200603_140151.jpg

20200603_135941.jpg

20200603_135937.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 208
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Toza Mnogo jaka slika ?

Neka nam je sa srecom braco grobari 

-2 puta najbolji strelac prvenstva Jugoslavije  -9 golova u jednom prvoligaškom susretu  -7 golova za redom od 38 do 88 minuta -8 golova u jednoj kup utakmici  -41 gol u kupu

Posted Images

@Tozaslicna prica je bila i sa savom i toletom, pa mu se savo na lraju povinovao...kako i zasto ko ce ga znati

@Vladanije...to je njihova neka sprdnja, procitah negde valjda 🤔 a i nekako mu nos bokserski i lik levo ajd sto nema bradu, nema ni obrve

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis Jeste, pa imaš i onaj snimak sa skupštine od pre koju godinu gde Sava bukvalno hvata za gušu ljude sa kojima danas sarađuje, pa eto vidiš gde je danas. Ne kažem, ni ti ni ja ne možemo znati šta se tu izdešavalo i kakvi su se razgovori vodili između njih, sigurno su sve "sredili", na ovaj ili onaj način. Samo ne bih voleo da legende Partizana, prave legende, uđu u tu mašinu i da postanu kao i ovi ostali, nečije marionete, pa da svi krenemo da ih pljujemo. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Tozakako oni to sredjuju i peglaju bog ce ga znati..a da ukaljaju status i ime legende kluba sumnjam da vredi. Zato gotivim Stanojevica. Em smo igrali lep fudbal, em covek bez dlake na jeziku. Na kraju imao rezultate, igrali smo fudbal, trazio zaradjeno i pojacanja i ondja je djura stupio na scenu i ista ta masinerija. Ne znam, ali verovatno tu i "navijaci" imaju svog udela...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis Verujem da peglaju nekim obećanjima, da će zaraditi ko zna koju funkciju, jer prosto mi je nemoguće da sa nekim budeš na krv i nož i onda ubrzo šuruješ sa njima.

Ta uprava sa Đurom je bila baš specifična, bukvalno ništa pojma nisu imali, a osvajali titule u nizu, tukli cigane gde stignu i igrali LŠ, da ne poveruješ. Tako da šta god neko da im kaže mogu to da koriste kao izgovor i to je to, u suštini i imaju pravo, iako ne znaju ni da pričaju kako treba, a kamoli da se nazivaju sportskim radnicima ili bilo šta slično. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Najbolji srpski napadac sigurno u ovoj deceniji, da nam se vrati jednog dana ako Bog da! 

20200603_232552.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Verovatno i najveći Grobar koji je igrao u Partizanu u ovoj deceniji, uvek mi je u glavi ona scena sa Ludogoreca kad mu zavijaju glavu a on rukom pokazuje da ne želi napolje. Jedva čekam da ga vidim nazad kod nas, za njega sam ubeđen da će se vratiti i da neće biti jedan od onih što obećaju pa do poslednjeg trenutka karijere gledaju da uzmu pare makar i u Kini, Indiji. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Gde su i sta rade bivsi igraci?

Branko Savic, bivsi stoper crno-belih je za Partizan odigrao ukupno 281 utakmicu i postigao 9 golova. Osvojio je 3 titule i jedan kup u dresu Partizana. Trenutno je sef strucnog staba Borca iz Sajkasa. 

 

20200605_162753.jpg

20200605_162751.jpg

20200605_162748.jpg

20200605_162746.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Nisam toliko upućen u sve to a pravo da ti kažem ni ne zanima me, ali većini smeta što su više počeli da gledaju svoju ličnu korist i dobit od Partizana, nego samu pomoć klubu, i konkretno to što šuruju sa Ostojom i što su određeni radili u šopu KK-a, mada meni to nije ništa nenormalno, niti vidim što toliko ljudima to smeta. Mislim vode se time kao da pljuju po FK-u a da brane "limara", kako ga mnogi nazivaju. Mene opet iskreno baš briga, ja ih pratim od osnivanja, mislim pratim njihove objave i sve to, iskreno baš me briga šta rade u svojim privatnim životima. Isto i za Krsmu iz Grupe JNA, kako je ovakav, onakav, kako ga sad samo lova zanima, ma brate milion priča bukvalno. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Brate vjerova me ili ne ali prvi put čujem bilo što negativno za njih, pa čak ni te tračeve nijesam čuo.. Možda se ti samo krećeš u krugu nekih paranoičnih Partizanovaca 😉😂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Znaš kad sam i ja počeo tako da mislim majke mi. Neki ljudi za koje sam mislio da su iskreni Partizanovci su počeli toliko da mi dosađuju sa tim teorijama zavere u svakoj stvari ili vesti bukvalno da je to neverovatno. Bukvalno želim da idem sam na utakmicu, da ne moram nikoga da slušam, najmirniji sam tako. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...