Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Nastupi u Evropskim takmicenjima


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 331
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Partizan - Real  Madrid 0:0 Beograd, 4. novembar 2003. - U utakmici 4. kola "F" grupe evropske Lige šampiona beogradski Partizan i madridski Real iz Madrida odigrali su bez golova na krcatom i du

Na današnji dan 1998 godine na tadašnjem Sent Dzejms Parku, Alan Sirer u sendviču između Vladimira Ivica i Sase Ilica!   

@Nemanja Dosta ljudi je razocarano igrom i sl. ali ne kapiraju koliko je vazna utakmica igrana sinoc.. Prvo igrao si za proljece u Evropi a nije da smo 50 puta to ostvarili u istoriji, drugo igra

Posted Images

Skoro da nije moglo bolje..

Letonci u Beogradu moraju poslužiti kao zagrijavanje za teže ispite..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Zanimljivosti

 

Maki Banjak je proslog leta u dresu Olimpije u 1. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope upravo igrao protiv RFS iz Rige. 

 

U prvom mecu Olimpija je izgubila na svom terenu sa 3:2, da bi u revansu u Letoniji pobedila rezultatom 2:0! 

 

20200810_143314.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

@Nemanjaslazem se. uopste nisam zadovoljan igrom, koliko god pricali da se igra jedan mec i te fore. Sa onakvim fudbalom nemaju sta da traze u evropi realno. Nadam se da ce me savo i momci razuvereti. 

Inace skoro sam gledao neke nase snimke iz evrope od pre 10, 15 godina...jeste "staromodniji" fudbal, ali neuporedivo lepsi nego ovo danas...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja @NemanjaNis

Vidim lagano ste pali pod uticaj "dobronamjernih" medija koji se od sinoc utrkuju ko ce vise pljuvati Partizan.. Kao da su njihovi ljubimci izdominirali u utorak..

Pobijedili smo, bili smo bolji, imali par dobrih sansi, nijesmo primili gol.. Meni je svejedno dal je 5:0 ili 1:0 a pogotovo je to u ovom sistemu kad je bitno samo da prodjes.

Uglavnom Rfs se vec danas zaboravio, ide NS za vikend pa pauza.. Nadam se naravno i ja boljim igrama..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko niko ne pljuje , utakmica u kojoj si apsolutni favorit mucis se da postignes jedan gol ,naravno da su bili bolji kad igraju protiv tako reci amatera , ovakve utakmice treba rutinski da se rešavaju a ne imali smo 5 sansi dali smo gol dobro je ,nije dobro .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Za sinoc necu da komentarisem, izgleda da Vojvodinu ne mozemo dobiti, tako stvari stoje, sta cemo. Sto se Evrope tice, mislim da realno, ne bi smelo da bude problema.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Partizan je ovogodišnje učešće u UEFA ligi Evrope počeo od 1. kola kvalifikacija i nakon pobede nad ekipom RFS iz Letonije od 1:0 crno-beli su žrebom dobili protivnika u 2. kolu kvalifikacija, a to je ekipa FK Sfintul iz Moldavije

Po ovogodišnjim pravilima UEFA-e u kvalifikacijama se igra po jedan meč, 2.kolo kvalifikacija je na programu 17. septembra (u slučaju nerešenog rezultata pobednika će odlučiti produžeci ili penali), domaćin će biti ekipa iz Moldavije.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...
On 28.8.2020. at 20:57, Vuko rekao/la:

@Nemanja @NemanjaNis

Vidim lagano ste pali pod uticaj "dobronamjernih" medija koji se od sinoc utrkuju ko ce vise pljuvati Partizan.. Kao da su njihovi ljubimci izdominirali u utorak..

Pobijedili smo, bili smo bolji, imali par dobrih sansi, nijesmo primili gol.. Meni je svejedno dal je 5:0 ili 1:0 a pogotovo je to u ovom sistemu kad je bitno samo da prodjes.

Uglavnom Rfs se vec danas zaboravio, ide NS za vikend pa pauza.. Nadam se naravno i ja boljim igrama..

Nisam pao pod uticajem nikakvih medija, nego sam gledao utakmicu i nista mi se to nije svidelo. A ove nisam gledao u utorak, tako da ne mogu da poredim. Ali mi i nasa igra mi se ne svidjaju trenutno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...