Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Superliga i Kup Srbije


Preporučeni postovi

Evo gol Bibrasa Natha iz drugog ugla! Pogledajte kako Sadiq lomi kicmu reprezentativcu Australije Milosu Degeneku! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 473
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Gretna Koliko ti izneseš neistina po jednom postu to mora da je neki rekord!! Tvoj klub je druže vodeći na svijetu po sviranim penalima i ti ćeš nešto da nama pričaš.. Sramota.. Ova dvojica

Da pokrenem meni najzanimljiviju a ujedno i najdražu temu, o sekciji sportskog društva koja mi najviše nedostaje tokom ove pauze ? Šta reći o igri Partizana ove sezone?! Toplo - hladno, pa obrnuto. Pr

Posted Images

@NemanjaNis

Sadiq je sinoc bio bas raspoložen za igru, setimo se samo u prvom poluvremenu kako je sam sebi stvorio sansu na malom prostoru biciklicom, Asano se mnogo trosi u fazi odbrane, konstanto se vraca, zato nije mogao da dodje do izražaja! Markec me je razočarao i to bas, očekivao sam da pravi razliku, ali nista! Natho po meni nije dovoljno spreman, iako je dao gol, Zdjelar je odigrao jedan od najlošijih derbija od kada je u Partizanu, Scekic solidan, Miletić onako, Urošević je po meni odigrao možda i jednu od najboljih utakmica u Partizanu od kada je dosao! Ostojić i Pavlović Strahinja, spoj mladosti i iskustva, fantastičan stoperski par, možda je ovom utakmicom Strahinja Pavlović zaslužio poziv u najbolju selekciju reprezentacije Srbije! Stojke dobar! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

I jos jedna stvar koja mi se ne svidja je realizacija, odnsno nerealizacija onih kontri i polu kontri na 1:0. Bez obzira da li je komsinica ili neka druga ekipa u pitanju, ono mora da se zavrsava golom

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNis Bukvalno sam je video u Golu, ali treba pohvaliti i Sadika, istrcao je pola terena, i nije hteo da bude sebican nrgo je dodao, al ajde, sta je tu je, samo cekamo da vidimo gde je finale pa da se slavi i tamo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga @Vlada @NemanjaNisKako Kalaba igra majko moja, neverovatno koliko će teško biti naći zamenu za njega, odnosno igrača koji može barem približno da ga zameni jer je nemoguće naći idealnu zamenu, bićemo na ogromnom gubitku od sledeće sezone, ali baš ogromnom. Bukvalno je pregazio Boaćija, ne znam je l' čovek uopšte i došao na utakmicu, totalno je neprimetan bio. Ne treba da izostavimo ni Uroševića, odigrao je skroz bez greške, smireno, bez nekakvog komplikovanja.  Bukvalno ceo tim zaslužuje sve pohvale, tako se igra i bori za grb PARTIZANA.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Jel ima neko da je bio dobar?

@Toza Bleki i Pavlović tandem reprezentacije za sledećih 10+ godina.. Samo da ciganski lobi ne bude gurao neke panjeve..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Pa pazi, koliko puta su govorili da je ciklus kvalifikacija žrtvovan zbog podmlađivanja tima ili ne znam čega, pričam o reprezentaciji sad, zašto se u skorije vreme ne bi odma probalo sa Blekijem i Kalabom? Pavlović je ko zna koji put pokazao da je za barem dva stepenika iznad ove naše lige, ono juče ne znam kako da nazovem, malo je reći totalna dominacija, čovek ih je sve pregazio bukvalno, S V E. Boaći ne znam da li je dva puta primio loptu, bori se sa dvojicom, razgrće ih, čvrst, jak, štoperčina i po! Zamisli šta bi bilo da smo ga tek sada prodali a ne ranije? Pa mislim da bismo i pored ove situacije uzeli barem 10m.

A što se tiče ostatka tima, bezveze je tražiti lošu kariku, pobeda u Derbiju je jedino bitna i to je to, treba da uživamo, a kad bude došlo vreme za prelazni rok onda će stručnjaci koji su zaduženi da analiziraju šta valja a šta ne. Ovako, što bi Željko Pantić rekao, trpaj trpaj trpaj!! 🤣

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Ali fora je što uz ovu dvojicu nema ž od žrtvovanja nečega, jednostavno su već sad najbolje opcije.. S obzirom da su Ivanović/Kolarov pred ili već u penziji ova dvojica treba da nose odbranu.. To samo lud ne vidi..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Kod nas su svi onda namerno ludi, ili se barem tako prave. I ovako stalno kuburimo sa štoperima i samo nam igraju teške kiksare, a gledajući objektivno, znači nevezano zato što navijamo za Partizan, njih dvojica jednostavno moraju da budu štoperi u reprezentaciji. Još ja imam neki utisak da Kalaba može da bude čak i bolji od Blekija.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
42 minuta , Toza rekao/la:

@Vuko Kod nas su svi onda namerno ludi, ili se barem tako prave. I ovako stalno kuburimo sa štoperima i samo nam igraju teške kiksare, a gledajući objektivno, znači nevezano zato što navijamo za Partizan, njih dvojica jednostavno moraju da budu štoperi u reprezentaciji. Još ja imam neki utisak da Kalaba može da bude čak i bolji od Blekija.

Zvace kiksere tipa Mitrovic koji je dobar za skidanje drona, a za reprezentativnog stopera sigurno nije. I ja mislim da moze da bude bolji od Milenkovica, ali da ne trcim pred rudu i baksuziram 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Asano odličan u defanzivi, Urošević, Sadiq, Pavlović Ostojic, Stojković! Oni su bili na nivou igre Partizana! Natho jeste dao gol, ali nije bio na prepoznatljivom nivou! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga A Miletić, Zdjelar, Šćekić? 
Ako ništa bili su minimum solidni.. Pa ne može svako da odigra partiju ala Sadik/Kalaba jer bi onda pukala barem trojka..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Scekica je zuti karton malo poremetio, Zdjelar je odigrao jedan od losijih derbija u dresu Partizana, generalno meni je ceo vezni red malo podbacio, mnogo smo isli na preskakanje sredine terena! Miletić, voleo bih da mu se dovede adekvatna konkurencija, mislim da bi i on tada bio bolji! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Pa taktika je i bila da se šalje lopta odmah na Sadika jer je bilo jasno da ovi ne mogu lasom da ga uhvate..

Na kraju bitno je da smo pobijedili i prošli.. Sve drugo pada u drugi plan..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @Vlada @Vuko  sta dam rekao. Nove mere Vlade RS na utakmicama.... Zale se pojedini navijaci, ali pazi. Pojedini navijaci da nije postovana mera zastite. I sada ce kako se navodi biti dozvoljeno do 500 ljudi uz razmak od 1m izmedju navijaca.

Slucajnost, ne bih rekao. Posle izbora ocekujemo i novi talas korone. Sve im da im sve

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...