Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Superliga i Kup Srbije


Preporučeni postovi

@BeconiWR Partizan će pustiti tačno 7.784 karte pa podeljene po sektorima, sad da li im je to računica pa da kao bude razmak jedan metar ili šta je nemam pojma. Ali je totalna nebuloza, pa pre tri dana je bilo 20.000 ljudi bez ikakvih restrikcija. A još i svi znamo da se neće niko držati nekakvog rastojanja ili bilo čega sličnog, baš baš nebuloza.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 473
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Gretna Koliko ti izneseš neistina po jednom postu to mora da je neki rekord!! Tvoj klub je druže vodeći na svijetu po sviranim penalima i ti ćeš nešto da nama pričaš.. Sramota.. Ova dvojica

Da pokrenem meni najzanimljiviju a ujedno i najdražu temu, o sekciji sportskog društva koja mi najviše nedostaje tokom ove pauze ? Šta reći o igri Partizana ove sezone?! Toplo - hladno, pa obrnuto. Pr

Posted Images

Idete li danas na stadion? Ja nažalost nisam uspeo da se organizujem sa poslom pa da dođem da ispratim Kalabu kako dolikuje. Mada se svi nadamo da će se oprostiti trofejom u finalu kupa 🙂

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Na stadionu standardnih 2-3k.. Na jugu solidna posjeta za male utakmice.. I da ne zaboravim odlična akcija za 1:0

 

 

229258B7-A22B-4473-B366-CD2ADCB816E0.jpeg

61280308-253E-4028-A3A8-263A930C5CA7.jpeg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Je l' to Bejl igra kod nas? 🤣 Ubismo ih Boga mi, nisam iskreno očekivao ovakav rezultat, mada izgleda da i jedni i drugi igraju rasterećeno pa ima puno golova.

Odlično vreme, ljubomoran sam kad gledam ovu sliku majke mi. Možemo pričati šta god hoćemo ali jug ima brojku. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi kakve su vam prognoze za Kup u sredu? Ja bih voleo više nego išta da ih dobijemo, prvenstveno zbog trofeja a onda i zbog onih novosadskih cigana, gori su nego braća iz Beograda, pogotovo onaj narkoman Lalat, on i njegov srednji prst, čovek nije normalan šta sve izjavljuje života mi, ne znam šta je njemu u glavi 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Ne treba se opterećivatu sa Lalatovićem i sličnim njuškama..

Naravno osvajanje je “pod moranje”, plus će na stadionu bit samo naši navijači..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Ma brate ne mogu ga očima videti, dva puta sam ga sreo u NS, da ti vidiš kakva je to njuška, vidiš po njemu odmah da je bolesnik 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Hteo bih nesto da izjavim za novine, ako dozvolite. 

 

Moji grobari, braco, sestre, doziveo sam bolnih poraza  uz Partizan. Bio je tu Makabi Petah Tikva, bila je Kroacija, Artmedia, Samrok, Augzburg, AZ, i mnogo mnogo drugih, nesrecnih remija je bilo, velelepnih pobeda Anderleht, Njukasl, Sahtjor, AZ, Augzburg, Steaua, itd itd. Nema utakmice koju nisam proveo  na tribini JNA slaveci nakon pobeda, plakajuci posle bolnih poraza. Stoga zelim reci nema reci koje mogu izneti, napisati za ono sinoc, borili su se momci kao lavovi, napadali, no splet okolnosti nesrecnih bio je takav kakav je bio,  lopta j3dnostavno nije htela u gol, gol kao da je bio zamadjijan. Rockov je branio kao nikada do sad. Nemam koga da krivim, ne ne krivim ni Strahinju za dva gola, nista, tako je kako je. 

 

Sezona je zavrsena, igracemo LE, jutro je definitivno pametnije od noci. Sinoc je bilo jako tesko, izgubiti od Vose, onakve Vose je palo tesko, ali jako tesko. Ali ovo momcima mora biti lekcija, da se nikada ne predaju, i da uvek igraju za gol vise. Lep fudbal, napadacki, ma sve. Eto, ne zelim da vas davim vise. To je sve. Nadam se samo da ce im ova utakmica biti prekretnica i da cemo u sledecoj sezoni gledati jos bolji Partizan. I dati jos jacu podrsku igracima,jer njima ona treba itekako. 

Cestitke Vojvodini na osvojenom kupu, ceracemo se jos. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Dobro si napisao.. Bilo je i bice mnogo tezih poraza od onog sinoc..

Zaboravit sto prije i spremat se za novu sezonu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ovo je jedna od najneuspesnijih sezona Fk Partizana u poslednjoj deceniji! Mnogo toga ne stima u redove naseg kluba, igraci mesecima nisu primili platu, nekima se duguje i vise od 800.000€,uprava kluba sve probleme stavlja pod tepih, zanemarujuci goruce pitanje, dovode se igraci sumnjivog kvaliteta, mnogo je nejasnoća u klubu i oko njega! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Slazem se sa tobom da se ne bi vodila ovakva polemika, ali probleme u klubu zanemarujemo, stavljamo Ad Akta probleme koji su ocigledni, uprava kluba gleda samo kako sto vise da napuni svoje dzepove, prodajom mladih bisera kluba, uzimaju masnu proviziju za sebe, a da ne zaboravimo i činjenicu da njih zabole uvo za rezultate Partizana, nisu sposobni da dovedu nekog jaceg sponzora, evo gospodin Vucelic se setka po Zlatiboru sa Vazurom, sede u jednom restoranu sa jednim menadžerom, u pitanju je Fali Ramadani, verovatno ugovoraju prodaju Stevanovića i Sadiqa, pritom za susednim stolom sede 4-ica ljudi koji su u obezbeđenju! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nije smak sveta, kao sto ste vec rekli, porazi su tu, sta sada. Po meni, bataliti sve osim lige, 100% se dati svakom mecu, kuci svaka utakmica mora da bude 3 boda, sa strane ne smes da ispusti mnogo, 3-4 utakmice, i uzmes lepo 1 mesto. Ne mozemo igrati mi i kup, i prvenstvo i Evropu. Savo ce se opet dati 100% na Evropu, ima da grize da udje u grupnu fazu, a ispustace bodove protiv Javora, Indjije ili koga vec. Treba da se odrede ciljevi, prvo mesto mora postati broj jedan cilj za sledecu sezonu, makar gubili sve ostalo za 10 razlike, pustati omladince da se takmice u Kupu, ako imaju zelju da se dokazu, oni ce se dokazati, u Evropi, mesovit tim napraviti, a ne da Sadik, Suma, Asano, Natko ubijaju svaku tekmu, i onda dodje premor i ne mozemo dati gol nikome. Jedostavno, za mene ce sve osim prvog mesta u sledecoj sezoni biti veliki debakl, makar i dosli do polufinala Le, ne zanima me, ovo mora da se uzme, jer mora malo na buducnost da se misli, zrtvovati sl sezonu, ne igranjem u Le( odnosno ne igranjem sa prvim timom) da bi smo mogli one tamo igrati Lš.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A ove navijace, ako su zaista nesto procali igracima, treba da ih bude sramota sve do jednog. Nisu to nikakvi navijaci, da ovi momci nisu ginuli za grb, ne bi dali 2 gola za 10 minuta, i ne bi bila vidljiva tolika zelja da se izjednaci. Samo mogu da kazem da ih treba biti sramota, jer mi nismo kao oni drugi, oni to rade, mi ne!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Moramo imati dužu i kvalitetniju klupu da bi mogli u prvenstvu da budemo konkurentni iako igramo najlepši fudbal za oko! Elem sve je izvesnije da cemo prodati Sadiqa, možda i Sumu, a tesko da ćemo naći adekvatne zamene! Uz dužno poštovanje prema njegovim partijama u TSC-u Nenad Lukić je daleko od nivoa Sadiqa, mi nemamo novca za kupovinu rasnog golgetera, pitanje je kako ce tim naredne sezone izgledati, ko zna da li ce i Savo ostati, mnogo je nepoznanica!? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...