Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Superliga i Kup Srbije


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 473
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Gretna Koliko ti izneseš neistina po jednom postu to mora da je neki rekord!! Tvoj klub je druže vodeći na svijetu po sviranim penalima i ti ćeš nešto da nama pričaš.. Sramota.. Ova dvojica

Da pokrenem meni najzanimljiviju a ujedno i najdražu temu, o sekciji sportskog društva koja mi najviše nedostaje tokom ove pauze ? Šta reći o igri Partizana ove sezone?! Toplo - hladno, pa obrnuto. Pr

Posted Images

Ekipi definitivno fali klasican napadac koji minimum u svojim nogama ima 15-ak golova u Linglong Superligi Srbije! Po meni ni Baheback nije klasicni centarfor, a pritom njegovu karijeru prate raznorazne povrede tako da nismo mogli da očekujemo da bude ni približno isti kao Sadiq! Videli smo svi sta se desilo! Po meni Partizan u Januarskom prelaznom roku mora da pojuri Skuletica i još jednog napadaca! Holender je odličan igrac, ali nije klasicni centarfor, već igrac koji je više lazna devetka! Takođe napomenuo bih da se bar po meni Crnogorski reprezentativac Igor Vujacic nametnuo svojim partijama u Linglong Superligi Srbije i zaista mi se je drago, jer po meni ima kvalitet za Partizan! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja

Holender je reprezentativac Mađarske koja je izborila ucesce na Ep tako da sigurno poseduje kvalitet! Inače najbolje se snalazi na krilu ili pak na poziciji drugog napadaca! Ostaje samo pitanje koji bi domaci igrac mogao da pojaca napad Partizana zbog kvote stranaca u Linglong Superligi Srbije , jer je Skuletic posle dve godine bio strelac u Monpeljeu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja

Pa ako želimo da budemo pretendenti za titulu i ako želimo da igramo Evropu moramo da dovedemo krstenog napadaca koji je golgeter! Mi imamo problem sa ekipama koje igraju dupli blok iliti ultra defanzivno protiv nas, a za to je potreban robusni napadac koji moze jednim potezom da otvori protivnika! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Biće ovo još jedna teška utakmica napad je bas oslabljen ... živo me zanima koga će izvesti na teren i kako će uopste odigrati ovaj meč 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Tezak mec danas i ponovo pokazatelj koliko fali dobar spic..

Takodje je za moj ukus Cukaricki imao previse sansi za gol..

Veoma bitan gol i za mladog Stulica, valjda sad dobije i jos vecu sansu.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Teška utakmica kao sto sam i mislio da će biti , svaka cast momku zasluzio je ovaj pogodak ostavio je srce ba terenu trudio se i dao od sebe 200% 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Voždovac-Partizan (0:0)0:2 Asano, L. Marković 

 

 

 

Sedmi uzastopni trijumf uz gol razliku 13:1! Bravo Stanoje, bravo momci! Prvo poluvreme smo opipavali teren i bili bezopasni u navali, ali u drugom smo zaigrali fantastično i zasluženo pobedili! 

 

20201213_105252.jpg

20201213_105250.jpg

20201213_105247.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Odličan finiš jesenje polusezone za Partizan.. Odbrana je djelovala sve bolje i bolje dok su i ofanzivci proradili u finišu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...

Sef struke Crno-belih Aleksandar Stanojević je bez dlake na jeziku rekao ono što se boji vecina ljudi u Srbiji! 

 

20210129_092205.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Druga vezana pobjeda u nastavku sezone, 7 golova na dva meča a jedan primljen, ja sam zadovoljan..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...