Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Superliga i Kup Srbije


Preporučeni postovi

@Vuko Pa pazi, koliko se pojedinima nabija cena, uopšte mi nije nerealno da cifra bude i iznad 10 miliona. Nadam se da će ispasti pametni i prodati ga kako valja, jer ako sad toliko vredi, koliko bi vredeo kad bi odigrao celu sezonu u startnoj postavi?? Dečko ne prestaje da iznenađuje, evo još jedna minijatura. Naravno treba pomenuti i Sadika koji je danas mnogo bolji nego što je bio. 

Mislim da je Stevanović kupio mesto u startnoj postavi za sredu, verovatno će onda napred igrati Asano - Suma - Stevanović i Sadik. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 473
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Gretna Koliko ti izneseš neistina po jednom postu to mora da je neki rekord!! Tvoj klub je druže vodeći na svijetu po sviranim penalima i ti ćeš nešto da nama pričaš.. Sramota.. Ova dvojica

Da pokrenem meni najzanimljiviju a ujedno i najdražu temu, o sekciji sportskog društva koja mi najviše nedostaje tokom ove pauze ? Šta reći o igri Partizana ove sezone?! Toplo - hladno, pa obrnuto. Pr

Posted Images

@Toza Najbolji potez ispade sto je Bambi otisao da ovo cudo dobije pravu minutazu.. Naravno mora da igra 90min u srijedu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Maki Banjak navodno se sovodi u vezu sa Partixanom stoper Olimpije. 

Barsino dete, kamerunski reprezentativac. Bice zanimljivo. Posle duze vremena crnac u odbrani

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sramota.... Nemam zaista reci. 

Nije uvek lako ali je lepo. Nema veze idemo dalje. Sa Vosom na Karadjordju da overimo drugo mesto

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Ma mec sezone nam je u srijedu.. Ako se to izgubi sve je ostalo nebitno.. Ako se ipak  dobije onda koga boli peta za ovaj poraz..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko @BeconiWR Au trećeg gola majko moja, pa ovo se ni na terminu ne dešava, baš baš neozbiljno. Ali tako to ide kad igraš bez želje i motiva. Kao što kažeš, ako pobedimo u sredu, koga briga za današanji poraz?? Barem nam u Derbiju nikada nije falilo motiva.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza ma tuga bate. Tuga... Sta sad. Cela sezona staje u 90 minuta? Sa ciganima da dobijemo i sta? Ne mogu oreci oreko ovog poraza.... Jedino ako bude 2:0,3:0

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Brate meni je pobeda u Derbiju sve na svetu bukvalno, važnija od bilo kakve titule, od bilo kakvog poraza, od bilo kakve LŠ/LE, totalno nebitno. Samo da pobedimo gamad i to je to.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

I meni je isto bila pre @Toza  tipa u srednjoj skoli, fakultet prve dve godine... Onda skontas koliko oni kradu i otimaju, pa ti postane jos bitnija, ali dzaba bez titule.

Hipotetcko pitanje, da li bi ti bila draza pobeda u derbiju da smo u drugoj ligi?  

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Ni ja isto, mislim da će biti baš slaba poseta, možda i oko 15.000 i to je to, ne vidim uopšte da vlada neka euforija ili bilo šta slično, znam kako je pre gorelo pred derbi.

Na koju ćeš tribinu? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Zapad imam sezonsku već 2 sezone, zadnja podjela me definitivno udaljila sa juga.. Mada ima dosta dobrih stvari na Jugu, pogotovo u poslednje vrijeme.. Vidjet cemo izdanje sad na derbi..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Vidimo se na istoku do juga onda!

@Vuko Ne mogu zapad brate majke mi, i na istoku ima puno "stručnjaka" ali meni je zapad baš baš kritičan. Istina, ne znam kakva je sad situacija, poslednji put sam na zapadu bio protiv Plzena, baš kad je počela ova poslednja podela 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko I to što kažeš. Mi prvenstveno idemo zbog Partizana i zbog sebe, a ne zbog nekog drugog. Iskreno, ja ne volim utakmice kao što su Evropa i Derbi, skupe se kojekakvi stručnjaci koji tu nisu bili godinama i onda misle da su popili svu pamet ovog sveta. Znaš kad sam se žestoko smorio protiv Mančestera, i onda dođe sledeći vikend Superliga i meni bude deset puta bolje. Tako da se svakako vidimo i protiv Čukaričkog u nedelju.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...