Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

FK Partizan - Superliga i Kup Srbije


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 473
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Gretna Koliko ti izneseš neistina po jednom postu to mora da je neki rekord!! Tvoj klub je druže vodeći na svijetu po sviranim penalima i ti ćeš nešto da nama pričaš.. Sramota.. Ova dvojica

Da pokrenem meni najzanimljiviju a ujedno i najdražu temu, o sekciji sportskog društva koja mi najviše nedostaje tokom ove pauze ? Šta reći o igri Partizana ove sezone?! Toplo - hladno, pa obrnuto. Pr

Posted Images

Nije Partizan odigrao nista spektakularno, Banjak ima kvalitetan pas i pregled igre iz zadnje linije, brine me samo Vitas, takodje se postavlja pitanje zbog čega nema Natcha, jeste da je ograničen broj stranaca, ali je izvesno da je problem na relaciji Natcho-klub, setimo se samo kako je Izraelac igrao u prvom delu prosle sezone, iako nije prosao pripreme sa ekipom, a pogledajmo igre koje sada pruza! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Evo dve slike od juče, i dva strelca na Derbijima, od kojih je jedan najveća GROBARČINA koja je igrala u FK-u 😉

IMG-20200822-WA0007.jpg

IMG-20200822-WA0001.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

Pobeda je pobeda, Fica je zablistao, ali daleko je to od dobrog, ovo je ipak Rad. Malo je vremena Stanojevicu bilo da se pripremi za Evropski mec, al opet nadam se da ce to biti sve na mestu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Raduje me što Aleksandar Stanojević igra sa dvojicom napadaca, sto traži od igrača da sutiraju iz svake pozicije ka protivnickom golu i sto zeli da svaki napad pocinje od zadnje linije! Mislim da za njegovu filozofiju i stil fali levi bek koji ce se non stop ponavljati u napadu, Miljković je ono, ni na nebu ni na zemlji, prosek, ali je ipak od Miletića angažovaniji ako nista drugo u ofanzivnom delu! Raduje me igra Marke a, koji je daleko od nekadašnjih partija, ali verujem da će kod Stanojevica vratiti onaj stari sjaj! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

"Uvek je insistirao da igramo sa dosta pasa i puno igrača u završnici, kako Partizanovom duhu i priliči. Što se tiče derbija,tu nemam šta da mu poručim,on to već vrlo dobro zna da radi. Mogu samo da mu poželim sreću, jer on zna da smo svi mi iz te generacije svim srcem uz njega! 

 

20201016_164825.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Stanojević: Kako da budem zadovoljan?

Trener Partizana Aleksandar Stanojević nije bio zadovoljan remijem u derbiju. Filip Stevanović i Svetozar Marković smatraju da Crvena zvezda nije zaslužila bod.

Partizan i Crvena zvezda odigrali su nerešeno 1:1 u 163. večitom derbiju. Vodio je Partizan od petog minuta golom Filipa Stevanovića, a bod Crvenoj zvezdi doneo je Aleksandar Katai sa bele tačke u 75. minutu.

Stanojević je na konferenciji za medije istakao i da je imao dosta kadrovskih problema, ali i da je njegov tim bio bolji na terenu.

"Bio sam zadovoljan sve vreme. Ne kukamo, mnogo smo problema imali, nestvaran broj. Imali smo devet reprezentativaca. Bili smo opasni, imali četiri, pet vrlo opasnih situacija, ali okej, neka bude da je ovako završeno. Kako da budem zadovoljan? Vodimo sve vreme utakmicu, opasniji smo bili. Protivnik je bolje igrao u datom momentu, ali ne znam da li su nas ugrozili. Primili smo gol iz penala, a mislim da protivnik nije imao nijednu šansu. Kako da budem zadovoljan? Pa nismo pobedili, kući igramo...", rekao je posle meča Stanojević.

Problem je za Stanojevića bila i prinudna izmena već u 16. minutu zbog povrede Sejdube Sume.

"Suma je hteo da nastavi, doktor mu je rekao da ne može, ali je opet hteo da igra. Stvarno je bio u velikim problemima sa okom. Naravno da nas je Sumina povreda poremetila. On ih je ozbiljno ugrožavao u svakom smislu te reči. Izgubili smo izmenu, imamo problem sa napadačima. Za Svetu mogu da kažem da je bio fenomenalan. On je dete Partizana i odlično je odigrao", dodao je trener crno-belih.

Na konferenciji za medije uz Stanojevića su bili i Filip Stevanović i Svetozar Marković koji veruju da Crvena zvezda nije zaslužila bod u ovom meču.

"Oni nisu zaslužili bod, bili smo bolji. Imali smo više šansi, nismo ih iskoristili. Pokazali smo da smo bolji tim i zašto nas nisu dobili u prethodnim derbijima", rekao je Stevanović.

"Vodili smo veći deo utakmice i zaslužili smo više od boda. Imali smo tri šanse u prvom poluvremenu koje nismo iskoristi. To nas je poremetilo, a da smo dali golove, utakmicu bismo rešili u prvom poluvremenu", ocenio je Marković.

"Bio sam zadovoljan sve vreme. Ne kukamo, mnogo smo problema imali, nestvaran broj. Imali smo devet reprezentativaca. Bili smo opasni, imali četiri, pet vrlo opasnih situacija, ali okej, neka bude da je ovako završeno. Kako da budem zadovoljan? Vodimo sve vreme utakmicu, opasniji smo bili. Protivnik je bolje igrao u datom momentu, ali ne znam da li su nas ugrozili. Primili smo gol iz penala, a mislim da protivnik nije imao nijednu šansu. Kako da budem zadovoljan? Pa nismo pobedili, kući igramo...", rekao je posle meča Stanojević.

Problem je za Stanojevića bila i prinudna izmena već u 16. minutu zbog povrede Sejdube Sume.

"Suma je hteo da nastavi, doktor mu je rekao da ne može, ali je opet hteo da igra. Stvarno je bio u velikim problemima sa okom. Naravno da nas je Sumina povreda poremetila. On ih je ozbiljno ugrožavao u svakom smislu te reči. Izgubili smo izmenu, imamo problem sa napadačima. Za Svetu mogu da kažem da je bio fenomenalan. On je dete Partizana i odlično je odigrao", dodao je trener crno-belih.

Na konferenciji za medije uz Stanojevića su bili i Filip Stevanović i Svetozar Marković koji veruju da Crvena zvezda nije zaslužila bod u ovom meču.

 

Screenshot_20201018-211430_Sportklub.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...

Za razliku od prvenstvenog gostovanja u Milanovcu danas odlična igra i siguran prolaz u narednu rundu kupa.. Šteta što nije iskorištena još neka od mnogoo šansi..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...