Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Partizan u Aba ligi


Preporučeni postovi

Partizan je već sad doveo u pitanje play-of Aba lige za sezonu 2020/2021 porazom u Baru! Definitivno su problemi mnogo veći u timu, kao da fali one hemije u timu od prosle sezone, sportski sektor je ozbiljno omanuo u skautingu pojacanja, jer ni CMM ni Mika ne prave razliku na terenu! Videcemo da li ce neko snositi konsekvence, Ostoja se oglasio da ce biti pojedinaca koji ce biti kaznjeni! Mislim da je problem Partizana sto na najosetljivijoj poziciji ima dva slicna igraca, tacnije slicnih karakteristika a to su CMM i Gordic! 

Para za osveženje ekipe izgleda nema,tj. možda za jedno pojacanje i to sve pod uslovom da Stefan Janković napusti klub! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 491
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Partizan dugo nije imao ovako kompaktan tim koji ima odličnu sinergiju sa navijačima i trenera koji zna šta je partizan,ima znanja da ga vodi(nije da Dzikic nema znanja ali situacija u klubu je bila u

Parrizan je definitivno tim koji je najvise izgubio prekidom prvenstva..

Uf, ovo je baš opširna tema o kojoj se može dosta toga reći. Partizan je ekipa koja je očigledno pokazala najviše ove sezone u ABA Ligi, a može se reći i u Evrokupu, što znači da će njima najmanje pri

Posted Images

Ovo su prosto morali dobiti ,kako tako zakuvaju uvek bez potrebe ,nema sto ti kažeš hemije na terenu imam utisak kao da su se sad skupili pa prvi put igraju ...i opet ,nemaju sreće pa nemaju 

Edited by Nemanja
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bilo je svakakvih utakmica u istoriji košarkaškog kluba Partizan ali ja ne pamtim veću sramotu od ove danas.. SRAMOTA!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ovim porazom od Krke Partizan je definitivno izgubio sve sanse za Play-of Aba lige! Naime samo cudo može da se dogodi da bi ekipa usla kao 4-plasirani tim u regularnom delu, a to čudo je da Partizan dobije sve mečeve do kraja regularnog takmičenja! Vidim da Loncar i ne pominje ostavku, a po meni je on jedan od najodgovornijih za trenutno stanje u timu! Koja je uloga Sportskog direktora? Ko je radio scouting i odlucio se da CMM pojaca ekipu na najosetljivijem mestu? Zbog čega je klub odbio Kendrika Perrija iako se otvoreno nudio!? Najveći faktor losih igara i rezultata u dosadašnjem delu sezone je CMM! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Pobjeda danas u Splitu pred veoma težak raspored u nastavku..

Prvo se ide u Čačak a onda dva gostovanja koja će odrediti Aba sezonu.Olimpoka/Budućnost.. Uz sve to igra se i grupa top16 u Eurocupu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Generalno gledano Partizan mora minimum da dobije ili Cedevita Olimpiju ili Buducnost i da se nada da će mu ostali rezultati ici na ruku! Bice vraski tesko, mada mislim da možemo Cedevita Olimpiju da dobijemo, a ako zatvorimo Ivanovića i Wili Reeda možemo da se nadamo i pobedi u Podgorici! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Bas to,ali mislim da ce se sezona u Aba ligi lomiti u Podgorici i Ljubljani i ako tu ostvarimo pozitivan rezultat možemo komotno u top 4! Rano je još govoriti, ali mislim da smo dobili pojacanje i to na najosetljivijem mestu na poziciji 1! Stize na mala vrata i bez preterano velikih očekivanja od veceg dela javnosti posto stize iz Poljske lige i to iz 10-plasiranog tima Gljivica! Mislim da je stigao na preporuku prijatelja Filipovski i ne zaboravimo da je Filipovski radio u Poljskoj! 

 

20210105_002319.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Borac-Partizan(38:33)75:71

Partizan je ovim porazom od ekipe Borca u Cacku potpisao izvesnu kapitulaciju za Play of Aba lige! U ekipi Sase Filipovskog danas nista nije stimalo! Napad veoma smusen, bez nekih akcija, bez resenja, sve je zavisilo od invidualnog ucinka igraca koji uopšte nisu bili fokusirani na parketu! Elem ono što najviše zabrinjava je nova povreda najboljeg igrača KK Partizana Ognjena Jaramaza i prve prognoze uopšte nisu obecavajuce, sumnja se da su stradali prednji ukrsteni ligamenti kolena i da je izvesno za Ogija sezona nazalost već sad zavrsene! Po nekim informacijama koje su se pojavile posle utakmice, KK Partizan ozbiljno razmatra mogućnost da uruci otkaz CMM koji se od dolaska u najmanju ruku nije proslavio, a klub nece traziti zamenu već ce se sezona privesti sa postojećim kadrom! 

20210109_230528.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Očigledno je da je Aba liga već neko vrijeme puštena niz vodu, ipak trebalo bi izbjegavati ovakve poraze, pogotovo kući..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Šta god da kaže mislim da su totalno otpisali Abu i okrenuli se u drugom smeru..ali kao sto si rekao ovakvi porazi stvarno nisu poželjni 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...

@Vuko definitivno derbi sada nije derbi i na ovu utakmicu ne samo partizan ,nego i zvezda i svi koji navijaju za pa dva kluba gledaju kao sasvim nebitnu običnu utakmicu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...
  • Vuko changed the title to Partizan u Aba ligi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...