Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

@FlakiSlazem se, ali mislim da je Tramp trenutno tako sazreo kao igrac i usao u formu da ce ga tesko iko zaustaviti. Posle osvajanja titule svetskog prvenstva samo je nebo za njega granica. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 63
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Deluje prilično jednostavno, sto sa šest rupa, 15 crvenih i šest šarenih kugli, dva štapa... A, zapravo, snuker je prilično komplikovana kombinacija geometrije i lukavosti ? Nažalost, zbo

@Flaki Snuker mi je za Škote i Irce... ? svaka čast Kinezima, ima fenomenalnih igrača među njima, ali ne vidim nikakvu strast. Tipično kinesko - vežbaš do ludila, uvežbaš, primeniš... zaluđenici.

Kada jedan Roni O'Salivan koji je kralj ovog sporta nesto ovako izgovori svakako da ima tezinu ostvarilo se ili ne. Kao covek koji drzi veliki broj rekorda (vecinu niko nece dostici) i koji je vec pri

Posted Images

Čelnici Svetskog snuker tura (WST) istakli su da će, sledeći uputstva i smernice britanskih vlasti tokom pandemije korona virusa, turnir u Šefildu biti održan od 31. jula do 16. avgusta.

"Svet prolazi kroz veoma izazovan period, ali sport uživo može biti velika inspiracija za publiku i poboljšati moral. To obožavaocima vrhunskog sporta pruža nešto novo u kalendaru i unapred se radujemo uživanju tokom tih 17 dana", poručio je predsednik WST-a Beri Hern.

"Krusibl Teatar" u Šefildu, koji će tradicionalno ugostiti najbolje svetske snukeraše, ima kapacitet nešto manji od 1.000 mesta, ali će verovatno tokom održavanja turnira on biti smanjen.

Postoji mogućnost i da turnir bude odigran bez prisustva gledalaca. Zavisno od epidemiloške situacije koja bude vladala tokom leta, organizatori ne isključuju i mogućnost ponovnog odlaganja.

 

20200426_203308.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

roni je sasvim jedan drugi nivo u odnosu na sve druge. Mada kada mu opet bude dosadilo da igra, onda ce mozda biti zanimljivije, al kvalitetnije sigurno nece, jer po talentu i umecu dugo se nije niti ce se roditi neko kao on!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda grujaSlazem se sa tobom,samo sto njemu vise to ne moze da dosadi posto se orjentisao na 3 turnira po sezoni.Sada ga smara sto mora da igra sa likovima koji su rangirani mnogo ispod njega pa razmislja da stvori ligu gde bi igrali samo najbolji.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Roni: Brine me što hoće da vrate navijače, razmisliću

Najpopularniji igrač snukera današnjice Roni O’Saliven izjavio je da nije srećan zbog činjenice da će na Svetskom prvenstvu, koje će početi u Šefildu 31. jula, biti dozvoljen pristup publici, kao i da misli da navijači ne bi trebalo da budu prisutni na sportskim predstavama do 2021. godine.

Roni-O-Saliven

Britanski premijer Boris Džonson izjavio je da će od oktobra navijači početi da prisustvuju sportskim događajima, ali da će pre toga biti napravljene određene probe, među kojima je i turnir u Šefildu.

“Ako počnu da dovode navijače, makar i nekoliko stotina, ja se neću dobro osećati povodom toga. Išao bih do te mere da možda neću ni nastupiti. Mislim da moramo da budemo veoma pažljivi i razmišljamo o tome kako najbolje da umanjimo rizik. Mislim da navijača ne treba da bude u zatvorenom do 2021. godine, prosto mislim da je ludo što uopšte razgovaramo o tome”, izjavio je Roni O’Saliven.

Svetsko prvenstvo u snukeru održaće se 44. put zaredom u slavnom Krusibl teatru u Šefildu, a prvobitno je trebalo da se održi od 18. aprila do četvrtog maja, ali ga je odložila pandemija koronavirusa.

Aktuelni šampion je prvi igrač sveta Džad Tramp aktuelni je prvak, a u prethodnom izdanju ovog slavnog turnira u finalu je bio bolji od Džona Higinsa.

O’Salivan je ovaj prestižni turnir osvajao pet puta u bogatoj karijeri, dok je rekorder slavni Škotlanđanin Stiven Hendri, koji je čak sedam puta slavio u Krusiblu.

UX5e9fae?format=jpg&name=smallUX5e9fae?format=jpg&name=small

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Eurosport 21. jula, započinje svoj ekskluzivni prenos Svetskog prvenstva u snukeru, tako što će širom Evrope, u više od 50 zemalja prikazivati svako kolo prvenstva, uključujući i kvalifikacije. Glavni žreb najvećeg događaja snukera takođe će se prenositi uživo od 31. jula.

 

Eurosport će nastaviti da donosi fanovima jedinstvenu analizu i uvid u najveće priče sa Svetskog prvenstva kroz svoj vodeći snuker podkast The Break, sa novim epizodama čiji je domaćin Rejčel Kejsi, dostupan za striming i preuzimanje tokom turnira.

Petostruki svetski šampion Roni O Saliven, u novim epizodama Ronijevog Masterklasa ekskluzivno za Eurosport pružaće fanovima jedinstveni video sadržaj kratkog formata, otkrivajući gledaocima trikove kako da poboljšaju svoju igru. Fanove će takođe uživo kroz svaki snimak igre voditi Eurosportovi, ali I specijalni komentatori, kao što su bivši profesionalni igrači, poput svetskog prvaka iz 1986. Džoa Džonsona i šestostrukog finaliste Svetskog prvenstva Džimi Vajta.

"Fantastično je što Eurosport može da donese vrhunski snuker fanovima na globalnom nivou. Postavili su visoke standarde kako bi gledaocima omogućili najbolju moguću pokrivenost, a ja sam ponosan što sam deo toga", rekao je Roni O Saliven, petostruki osvajač Svetskog Snuker šampionata.

Ključni datumi i vremena prikazivanja

Utorak 21. jul: početak kvalifikacija 14:30h
Petak 31. jul: glavni žreb počinje sa prvakom 2019. godine Džudom Trampom koji brani titulu u uvodnom meču 11:00h
Nedelja 2. avgust: petostruki pobednik Roni O Saliven počinje borbu za svoju šestu svetsku titulu 11:00h
Ponedeljak 10. avgust: početak četvrt finala 11:00h 
Sreda 12. avgust: početak polu-finala 14:30h
Subota 15. avgust: početak finala 14:30h

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Nisam gledao juce polufinale, ali pratio sam rezultat, selbiju falio frejm za pobedu i roni dobija tri zaredom i prolazi u finale. Tamo ga ocekuje laksi posao, ali sacekajmo. Sve u svemu, ja navijam za raketu i sestu titulu svetskog prvaka

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Posle prvog dana finala Svetskog prvenstva u Snukeru,O Saliven vodi 10:7.Krenula je raketa furiozno poveo je Roni 8:2 i onda odjednom neocekivano stao.Vilson je to iskoristio i zaigrao svoju igru.Priblizio se O Salivenu na 3 frejma zaostatka.Danas se ocekuje nastavak meca i najvise se moue odigrati 35 frejmova.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...

O Saliven izgubio od tinejdžera

Roni O Saliven, jedan od najboljih igrača snukera svih vremena i bez sumnje najpopularniji u istoriji, doživeo je šokantan poraz u prvom kolu turnira “Evropski Masters” u Milton Kejnsu. Bolji od njega bio je 18- godišnji Aron Hil rezultatom 5:4.

Ronnie O'Sullivan

Englezu je ovo bio prvi turnir posle osvojene šeste titule šampiona sveta u Šefildu. Bilo je jasno da je daleko od vrhunske forme. Međutim, ono što je sada isplivalo u centar pažnje je njegova izjava baš tokom šampionata planete u čuvenom “Krusibl teatru”. Rekao je da “nova generacija igrača snukera nema talent i da su toliko loši da bi one van 50 najboljih pobedio bez ruke i noge”.

Igrom slučaja dogodilo se da u prvoj rundi u Milton Kejnsu igra protiv Hila, koji je 118. na svetu i izgubi meč. Tinejdžer iz Korka nije krio oduševeljenje posle najveće pobede u karijeri.

“Sećam se tog Ronijevog komentara i iskreno bio mi je u malom mozgu. Rekao sam sebi da ću mu jednog dana pokazati šta mogu. Nisam očekivao da će taj dan tako brzo doći. Nemam reči da opišem svoja osećanja. Dobio sam najboljeg na svetu, a čestitke će stizati mislim do Božića”, rekao je Hil.

O Saliven nije govorio o ranijim izjavama. Osvrnuo se samo na meč.

“Imao sam svoje prilike i nisam ih realizovao. U poslednjem frejmu sve je išlo na njegovu vodenicu i zasluženo je pobedio”, istakao je 45-godišnji Englez.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...