Jump to content

Preporučeni postovi

Scotish open parovi 1/4 finala

FB_IMG_1607686949640.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 49
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Deluje prilično jednostavno, sto sa šest rupa, 15 crvenih i šest šarenih kugli, dva štapa... A, zapravo, snuker je prilično komplikovana kombinacija geometrije i lukavosti ? Nažalost, zbo

@Flaki Snuker mi je za Škote i Irce... ? svaka čast Kinezima, ima fenomenalnih igrača među njima, ali ne vidim nikakvu strast. Tipično kinesko - vežbaš do ludila, uvežbaš, primeniš... zaluđenici.

Kada jedan Roni O'Salivan koji je kralj ovog sporta nesto ovako izgovori svakako da ima tezinu ostvarilo se ili ne. Kao covek koji drzi veliki broj rekorda (vecinu niko nece dostici) i koji je vec pri

Posted Images

Mark Selbi vs Roni O Saliven finale u nedelju Scotish opena

FB_IMG_1607813604324.jpg

Link teme/posta

@Flaki prednost bi dao O salivenu ,deluje mi kao da je potpuno fokusiran gledao sam prethodna dva duela i sve sto pomisli covek ubaci nema greške 

Link teme/posta

Mark Selbi osvojio Scotish open dobio O Salivena 9-3

FB_IMG_1607900053395.jpg

Link teme/posta
11 sati , Nemanja rekao/la:

@Flaki prednost bi dao O salivenu ,deluje mi kao da je potpuno fokusiran gledao sam prethodna dva duela i sve sto pomisli covek ubaci nema greške 

Sve sto si napisao mislio sam i ja da ce se desiti.

Link teme/posta

@Flaki neverovatno da je ovako slabo ušao u ovaj duel , bukvalno ga je slabo šta poslužilo ,par gresaka je bilo dovoljno da lagano izgubi 

Link teme/posta

@Nemanjakod njega je sve u glavi..ako mu se igra gazi protivnike..neka da mu nesto kvrcne u glavi i on jednostavno ispadne iz ritma i gubi meceve lagano.

Link teme/posta

@Flaki to sam bas hteo napisati ,imao sam osecaj kao da nije bas bio fokusiran na mec ,bas je delovao kao da je ladovina teška 

Link teme/posta

Tramp osvojio Grand Prix

20201220_224232.jpg

Link teme/posta