Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Fudbalska reprezentacija Srbije


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 392
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Možda se neko složi,možda neko i neće ali mišljenja sam da bi ova tema morala da krene ovako!!!

@Vuko Da ne poveruješ, verovatno niko ne zna kako se nismo nigde kvalifikovali, ali bukvalno nigde. Ajd, SP nekako uspemo jednom u deset godina, ali EP nikako, a kvalifikuju se objektivno slabije repr

@Vukolagano obara rekord protiv Skota ili bar stize Bobeka i poatavice rekord koji nikad niko nece oboriti.    

Posted Images

Pa odgovara istim tim ljudima sto pune sebi džepove da bi osakatili nas fudbal . Takva nam je država generalno tako da nije nešto na šta nismo navikli svi !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ne vidim poentu da se igraju prijateljski mecevi u Januaru pogotovo što selekcija sastavljena od najboljih igrača Linglong Superlige Srbije nije u takmičarskom ritmu, znaci bez priprema sa svojim klubovima, to je pogubno za klubove, ne daj bože moze doci i do povreda i to onih ozbilnijih i šta onda? Kome ovo znači, da li ce od 25 igrača dvojica biti u stanju da udju u uzi izbor najbolje selekcije za one bitne meceve! Po meni je ovo glupost, ali izgleda da tako ljudi u Savezu ne razmišljaju! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

🦅 Млада репрезентација Србије добила је противнике у квалификацијама за #U21EURO Европско првенство 2023. године у 🇬🇪 Грузији и 🇷🇴 Румунији. ⚡

🔵 ГРУПА Х

🇨🇵 Француска 
🇷🇸 СРБИЈА
🇺🇦 Украјина 
🇲🇰 С. Македонија
🇫🇴 Фарска острва
🇦🇲 Јерменија

FB_IMG_1612081179150.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mogao si odma i rezultate da ispišeš ,misli kad je jasno kako ćemo odigrati ove utakmice ,Francuzi će nas pojesti , Ukraina i mi egal i ostale utakmice dobijamo lagano 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

@Nemanja ne znam sta da kazem po temi reprezentacije.Ovde jenproblem cini mi se mnogo veci od selektroa a to je ocajan savez.Savez je tu glavni problem jer iz kvalifikacije u kfalfikacije nema rezultata i najodgovorniji u savezu ne snose nikakve posledice.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki jeste to je istina ali znaju oni koga dovode ,te sto igraju kako oni sviraju odozgo , zato i kažem ako nisi autoritet i radis po njihovom ne možeš biti dobar trener ...šta misliš zadto nisu Vidica tu stavili ,njemu ne možeš reci šta da radi !!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...