Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

SSC Napoli


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 115
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De Laurentis ce osigurati potpis Poljskog reprezentativca do 2024 godine i otkupna klauzula ce iznositi 80 miliona evra, a sam Pjotr Zelinski ce novim ugovorom dobiti znatno veću količinu novca, no sto to ima aktuelnim ugovorom, prenose Italijanski mediji. Obnova saradnje ce narednih nekoliko dana biti i zvanično potvrđena! 

GettyImages-1023340256-1024x636.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Obradovao sam se kada sam video ovo za Zelinskog, jer ovakvog igraca treba cuvati. Covek koji ima takav osecaj sa loptom da je to nestvarno

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Pritom je i relativno mlad igrac, tako da je ovo dobar potez De Laurentisa. Podjednako dobro barata i sa levom i desnom nogom! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Napoli je religija, a "Maradona je bog" u Napulju. 

Da je fudbal više od igre to je odavno jasno. U Engleskoj se ljubav prema klubu nasleđuje, a stadioni u četvrtoj ligi pune svakog vikenda. Za Grke je derbi Olimpijakos vs Paok više od obične utakmice, Rim ima svog princa – Totija, Beograd Zvezdu i Partizan… Ipak, jedna ljubav je posebno jaka i posebnija od svih drugih, ona između Napolija i Maradone. Ona je posebna, neuništiva, traje skoro 36 godina, a počela je davne 1984 godine. Tog dana Diego Maradona je odigrao prvu utakmicu u dresu Napolija protiv River Plate! Ostalo je istorija! 

 

maradona.jpg

16626957_304.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Prema pisanjima pojedinih medija, na meti Napolia je Nikola Milenkovic. Jedina stvar koja bi kočila ovaj transfer, jeste cifra od 30 miliona, cifru koju je Fiorentina zacrtala za naseg reprezentativca.

 

20200510_135853.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada

Mislim da je i ranije Napoli iskazivao interesovanje za Blekija Milenkovića. Mislim licno da ga Fiorentina za 50 miliona evra ne bi pustila, jer je proslog leta odbila oko 40 miliona evra od Atletika tako da je ovo malo za celnike Viole! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Congada sigurno ne vidim da može da ode ispod 50 miliona a i ako se ne varam ljubičaste je preuzeo novi vlasnik kojem pare nisu problem tako da mislim da neće ni otići iz kluba osim ako on to ne bude želeo a u trenutnoj situaciji u kojoj se Napoli nalazi ne bih rekao da je bolja sredina od Fiorentine

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Napoli i De Laurentis zele da razjasne sa agentom budućnost Poljskog napadača Arkadijusa Milika sto pre. Naime Miliku ugovor sa Napolitancima istice narednog leta.

Agent Milika je na telefonskoj vezi sa De Laurentisom oko njegove budućnosti i dalje karijere. Ovih dana se ocekuje sastanak igraca, agenta i kluba, da vide da li Milik zeli da potpiše novi ugovor, u slučaju da ne potpiše De Laurentis ce ga prodati ovog leta, jer ne zeli da mu se ponovi slučaj kao sa Mertensom. Prenosi Napuljski radio KISS! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

nilik je mnogo dobar napadac samo su ga stopirale one povrede inace bi izdominitrao sezonu lagano e sad i ovaj de laurentis mnogo palamudi sa njegovim pravima na imidz i ostalo i igraci svee manje biraju napoli i produzetke ugovora i stalno je neki problem sa njim i oko njega tako0 da mislim da ce milik ici negde i da ne ostaje u napulju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Napoli i Gatuso su zainteresovani za Zeremi Bogu trenutno fudbalera Sasuola! Boga je ove sezone jedan od najboljih pojedinaca Sasuola i procentualno ima najviše uspesnih driblinga u Seriji A do prekida takmičenja! E sad je problem sto njegov nekadašnji klub Celsi ima pravo prece kupovine nad ovim igrackom za 16 miliona evra, jedino ako Lampard odustane, onda bi Napoli mogao da dovede igraca koji ove sezone na 24 utakmica ima 4 asistencija i 8 golova, takodje se za njegove usluge raspituju i Milan! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Revanš utakmica odigrana 19 Aprila 1989 godine na Olimpijskom stadionu u Minhen između Bayerna i Napolija ostaće upamćena i po zagrevanju koje je uradio Dijego Armando Maradona. Umesto standardnih vežbi istezanja, Dijego Maradona je odvezanih pertli, potpuno bezbrižan, zaplesao uz tadašnji najveći svetski hit "Life is life" i oduševio sve prisutne na stadionu. To zagrevanje i dan danas važi za najpoznatije! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Napoli poslao ponudu za fudbalera Gremia ,Evertona Soaresa ,kazu da mu je otkupna klauzula 120m ali da je Gremio voljan da pregovara ,gledao sam ovog igraca na Kopa Amerika takmicenju ,odlicno je odigrao al' cena je apsurdna 😄

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma gde 120 trebao arsenal da ga dovede za 50 samo je fora što je ugovor rasparčan menadžeri klub igrač fon i tako to kako ide po brazilu pa nisu mogli svi da se dogovore

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Napoli skoro pa sigurno ostaje bez Gatuza koji nije imao dobre rezultate u prethodnom periodu i odma su mu spremili otkaz ali čujem da već imaju 4 kandidata za tu poziciju i bas me zanima ko će ga nasladiti 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 months later...

Napolitanci su sinoć odradili veliki posao i korak blize su LS za sledecu sezonu , pregazvsi Udobe sa 5-1 obezbedili su sebi velika tri boda 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Napoli je stvarno rasturio Udine..

Borba za 3 mjesta koja vode u LS (uz Inter), ce se voditi vjerovatno do poslednjeg minuta poslednjeg kola..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko videcemo danas šta će uraditi Juve koji im je direktni konkurent . Ne ulivaju mi poverenje igrači Juventusa ni malo ,a znamo koliko je Sassuolo jak ofanzivno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...