Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Partizan u Eurocupu


Preporučeni postovi

Opasno blamiranje sinoc u Kazanu..

Start sezone od 1-4 ne mirise na dobro i pitanje sta i kako dalje..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 224
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Da da, otprilike ponoviti nešto iz ove sezone ako je moguće. Samo izbeći te jače timove u početku a posle kad krenu ukrštanja ne možemo izbeći sve i da hoćemo, zato i idemo da osvojimo jer misli

Mislim da ce Virtus Segafredo igrati Euroleague, a da ce u Eurocupu to upražnjeno mesto neko popuniti! Lokomotiva Kubanj svake godine ima ambicije da osvoji Eurocup, ubedljivo najveći budzet od svih d

@Vuko u pravu si sve ,samo smo uvek prolazili bolje kada su nas gledali kao autsajdere nego favorite 

Posted Images

@Vuko Totalno bez neke ideje, želje i borbe. Pričam juče sa ljudima posle meča kažu to ti je onaj meč kad ekipu ništa ne ide. Okej da ne ide, ali nigde nisam video onaj žar koji je prepoznatljiv za KK Partizan, isto kao što ga nisam video ni u prethodnim utakmicama. Da li je stvarno do Šćepanovića ili do koga/čega je nisam pametan. I ne znam šta mu to izostavljenje Tomasa iz tima znači. Mada opet nisam pametan ko bi mogao da bude taj "neko" ko bi mogao da dovede stvari u red, bukvalno mi niko ne pada na pamet. U suštini, nisam uopšte optimističan što se tiče ove sezone KK-a

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Partizan je pobedio, ali me igra protiv Bahcesehira uopšte ne raduje, cak naprotiv! Paige je izgubio samopouzdanje i to je svima evidentno, Mika je napadački odigrao najbolji mec od kad je stigao, ali opet defanzivno kasni, Codi po meni ne može biti glavni igrač u Partizanu, jeste da je projektovan Jaramaz, ali je meni Codi back-up varijanta na playu! Ne znam koja je svrha Angole i sto se uopšte produzavao ugovor s njim kad nije u planovima Vlade, pa bolje da vodi i da racuna na Tarlaca! Mislim da je za ostanak Vlade presudna utakmica u Nedelju protiv Cedevita Olimpije koja je po meni jaca no prosle sezone, ali vratimo se na Eurocup, mislim da za neki ozbiljniji rezultat u Eurocupu ako želimo da moramo da dovedemo još jednu cetvorku, jer Novica nece moci da igra svaku utakmicu zbog poznatih problema sa kolenima, Thomas toplo - hladno, o Stefanu Jankoviću necu trositi reci, e sad kad bi doveli tu cetvorku iliti krilnog centra mogli bi da kombinujemo i sa nizom petorkom, tacnije da se Thomas spusti na pet! Još jedan od problema su igre Nikole Jankovića, tacnije ne igra se toliko centralni pick and roll gde Nikola to fenomenalno radi, a prosle sezone smo uz centralni pick and roll vrteli i tzv Spanski pick kog kod Vlade nema! Problem je i odbrana koja je za razliku od prosle sezone ocajna, mnogo sam vise ocekivao u odbrani od Codija, slabo se gradi defanzivni skok, pa nam protivnik iz druge ili trece sanse da poene sto nije dobro! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Veoma važna pobjeda sinoć protiv raspoložene ekipe Uniksa.. Rade i Kodi su održali egal u prvom  a onda je kasnije Markus izdominirao..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Partizan je mnogo teže nego što je ocekivano savladao ekipu Huventuda! I dalje ostaju problemi, dekoncetracija, pritom su se povredili Velickovic i Gordic! Dobro u svemu ovom je pobeda! Mislim da možemo i moramo pobediti Burz i Basahsehir! 

20201119_234905.jpg

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Još jedan ko zna koji poraz u egal završnicama.. Na kraju ipak samo 4 mjesto u grupi, što na kraju neće ni biti toliko loše..

Porazom Unikahe od Ulma kući izbjegli smo Špance u grupi top16.. Umjesto njih dobili smo ipak po meni slabiji tim Metropolitanosa uz Kuban i Trento.. Po meni prolazna grupa!

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko realno bolje im je leglo ovo 4 mesto ,grupa je ok samo da nas zaobidje ovaj maler da gubimo u poslednjim minutama , svaku utakmicu na nož jbt

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 4 weeks later...

Nadam se konačno jednoj dobroj utakmici i da se s pobjedom krene u top16..

A pogotovo poslije današnje pobjede Francuza u Rusiji se otvara možda i borba za prvo mjesto..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Zaista posle izjave Sportskog Direktora Nikole Loncara da klub nece dovesti novog igrača na poziciji 4 suludo je pricati i razmišljati o borbi za prvo mesto u grupi sa Lokomotivom i Leveloa Metropolitanom! Po meni je u klubu svima jasno da će tesko do Top 8 u Eurocupu! Partizan je oba puta bio porazen od Bourga u prvom delu grupne faze a taj isti Bourg je razbijen u Podgorici od Budućnosti rezultatom 108:80!

Partizan ne može da dobije ekipu Borca koja je ispod svakog nivoa Aba lige uz dužno poštovanje! 

Partizan ce vrlo izvesno ostale dve utakmice neracunajuci Trento kao domaćin u Eurocupu odigrati u Hali Aleksandar Nikolic(Pionir) jer je država odredila da ce jedan od 70 punktova za vakcinisanje protiv Covid 19 biti hala Ranko Zeravica(Novi Beograd) Znaci KK Partizan ce biti isteran i iz ove Hale posle Stark Arene i prisilno ce igrati u drugoj dvorani sa tudjim grbom na parketu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Partizan u Eurocupu
  • Vuko locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...