Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Partizan u Eurocupu


Preporučeni postovi

Odlična utakmica večeras, ponajviše u odbrani.. Perkins više nego dobar na debiju, solidan šut, odličan pregled i asistencije.. Vil Mozli igrač utakmice i uz njega ovakvog u nastavku nadam se boljim danima za Partizan..

@Conga Ja tipujem na dvojku u Parizu 😉

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 224
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Da da, otprilike ponoviti nešto iz ove sezone ako je moguće. Samo izbeći te jače timove u početku a posle kad krenu ukrštanja ne možemo izbeći sve i da hoćemo, zato i idemo da osvojimo jer misli

Mislim da ce Virtus Segafredo igrati Euroleague, a da ce u Eurocupu to upražnjeno mesto neko popuniti! Lokomotiva Kubanj svake godine ima ambicije da osvoji Eurocup, ubedljivo najveći budzet od svih d

@Vuko u pravu si sve ,samo smo uvek prolazili bolje kada su nas gledali kao autsajdere nego favorite 

Posted Images

@Vuko

Polako da se ne stvara prerano euforija posle pobede nad Trentom! Ovo veceras je licilo na mnogo kvalitetniju kosarku Partizana sa odbranom koja je podsetila na onu iz prosle sezone, bilo je dosta preuzimanja, evidentno je da nam takva odbrana najviše odgovara, tacnije timu! Mosley je bio na izuzetno visokom nivou u oba pravca, po meni je ovo njegova najbolja partija ove sezone, ali mislim da je ovakvom igrom Mosleya dosta kumovala i doprinela nova akvizicija Partizana Dzosh Perkins koji je fenomenalno razigravao pogotovo Mosleya! Perkins je bio odličan i u odbrani pogotovo na perimetru, vrlo agresivan, u stavu,imao voljni momenat sve ono što fali CMM koji je za razliku od prethodnog perioda koliko toliko igrao pristojnu odbranu! Perkins vidi sve na terenu u napadu, odlicno cita odbranu protivnika, lucidan u nekim situacijama! Mislim da ni najveći optimisti nisu ocekivali ovakav kvalitet Perkinsa, pritom nije 100% uigran sa ekipom, tako da mislim da ce biti još bolji iz utakmice u utakmicu! Ne zaboravimo da je Partizan pobedio bez Jaramaza koji mnogo fali ekipi! Nadam se da je ovo prekretnica u sezoni i da ćemo izgledati kao večeras sto je na konferenciji za novinare potvrdio i trener Filipovski da bi upravo Perkins mogao da preokrene celu sezonu! Uostalom pogledajmo šta je Filipovski izjavio posle pobede nad ekipom Trenta! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga S obzirom na situaciju u Aba ligi i činjenicu da će izgleda finale EC donositi EL sve je jasno.. Top16 se mora igrati na “život i smrt” jer je to vjerovatno jedina šansa za ispravljanje sezone.. Takodje prvo mjesto sa što boljim skorom bi donijelo i prednost domaćeg terena i td..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Imamo mi neke teoretske sanse i za Play of Aba lige, ali je to u domenu teorije, trebalo bi da sve pobedjujemo, da ostali protivnici kiksnu na nekim utakmicama koje su unapred upisali pobedu! 

Elem po meni nikako ne odgovara poraz Lokomotive koja je prvi favorit u nasoj grupi, po meni mi cemo morati da brejknemo Metropolitano Levalouu ili Lokomotivu na strani i da pritom pobedimo obe ekipe na domaćem terenu i da Trento dobijemo na strani! Nadam se da ce ova pobeda uliti samopouzdanje igracima i da nece biti toplo-hladno! 

Videcemo da li ćemo mozda pojuriti i krilnog centra posle 3 kola Top 16 Eurocupa, jer mislim da nam još jedan igrač može doneti mnogo, jer Novica evidentno ne može da igra na najvišem nivou, a Mika nije krilni centar i ne može da igra! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Lepo je Partizan izgledao na terenu ,definitivno ima promena u igri i to se vidi po rezultatu , zao mi je sto su se doveli u ovakvu situaciju da više zavise od drugih sada nego pd sebe tj svojih rezultata u narednim utakmicama 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 14.1.2021. at 9:25, Conga rekao/la:

@Vuko

Imamo mi neke teoretske sanse i za Play of Aba lige, ali je to u domenu teorije, trebalo bi da sve pobedjujemo, da ostali protivnici kiksnu na nekim utakmicama koje su unapred upisali pobedu! 

Elem po meni nikako ne odgovara poraz Lokomotive koja je prvi favorit u nasoj grupi, po meni mi cemo morati da brejknemo Metropolitano Levalouu ili Lokomotivu na strani i da pritom pobedimo obe ekipe na domaćem terenu i da Trento dobijemo na strani! Nadam se da ce ova pobeda uliti samopouzdanje igracima i da nece biti toplo-hladno! 

Videcemo da li ćemo mozda pojuriti i krilnog centra posle 3 kola Top 16 Eurocupa, jer mislim da nam još jedan igrač može doneti mnogo, jer Novica evidentno ne može da igra na najvišem nivou, a Mika nije krilni centar i ne može da igra! 

Koje ti pobjede sve navede mi bi imali 5-1 i bili prvi u grupi.. Ja mislim i sa svim pobjedama kuci uz jedan brejk u gostima (4-2) se prolazi dalje najvjerovatnije..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Moze lako doći do kruga sa Lokomotivom i Metropolitanom i zbog toga bi bilo dobro da budemo na 5-1 u grupi! Meni je bitnija sledeća utakmica Partizana, tj po meni je mozda i najbitnija, da pobedimo Metropolitano u Francuskoj, otvorilo bi nam se, imamo pakleni ritam utakmica u narednom periodu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga svi se nadamo tome ,dobrim rezultatima ali budimo realno raspored je jako gust i jako težak a svaka utakmica od ključnog značaja , jako loša situacija za Partizan 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Debakl Partizana u Parizu! Najvažnija utakmica odigrana ispod renomea kluba! Da li ce biti konsekvence, ko ce snositi posledice, sta radi Nikola Loncar u klubu?! Niko nema odgovora bar za sad! 

Ovim porazom smo miljama daleko od nade da mozemo da prodjemo grupu i domognemo se 1/4 finala Eurocupa! 

Zaista sam razočaran, niko ne pokazuje emociju, svima je ravno, tj. svejedno... 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Porazom danas da spuštamo zavjesu na ovu sezonu, možda nikad ranije u istoriji..

  • Svidja mi se 1
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dok je Aba liga za ovu sezonu završena priča EC ostaje jedino bitno takmičenje do kraja sezone.. A ono se možda lomi veću Italiji.. Partizan sa dvije pobjede do kraja ima šansu da bude prvi u grupi, izbjegne Uniks u 1/4 i Virtus sve do potencijalnog finala.. Sve to lijepo zvuči a koliko je realno vidjet ćemo već u Trentu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

Partizan ce mozda i najbitniji mec sezone protiv Francuskog Metropolitana odigrati kao domaćin u Sloveniji! Naime Francuska drzava ne dozvoljava svojim ekipama da utakmice igraju van granica EU, zato je odluka iako nezvanično da ce Partizan u zadnjem kolu druge faze Eurocupa odigrati kao domaćin vrlo verovatno u Ljubljani! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja

Ali ipak je tim nominalno domacin u Hali Sportova, tacnije Hali Ranko Zeravica, koliko god opet tim tu trenira, navikao se na tribine iako su prazne, obruce... A koliko god da nema publike nezgodno je igrati na neutralnom terenu! 

Elem, veci problem je izostanak par prvotimaca, bukvalno pokretna bolnica a i ovako je roster na minimumu a posle ovoga je i van minimuma! Nema Centra, nema krilnog centra, kako samo sa Thomasom i Jankovićem?! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga kao sto si i rekao nisu u stanju igrati ovako oslabljeni ...jako jako tanko u svakom segmentu igre ,još samo fali da onaj pad na zagorca bude teza povreda i onda stvarno ..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Sinoc je u Ljubljani zavrsena jedna vec se sada moze reci jako neuspjesna sezona..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Partizan u Eurocupu
  • 4 weeks later...
  • Vuko locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...