Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 685
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po meni je najbolje da ima 10 kvalitetnih klubova i da se 4 puta igra svako sa svakim ,ovo je dmesno vidimo svi , dve ekipe se takmiče svake godine zvezda i partizan ,kvalitet utakmica je realno jako

@Flaki ovakve stvari samo kod nas prolaze ... Juventus je zbog toga otisao u 3 ligu druže ...jedan Juventus 

Posted Images

CZ 'grmi' zbog penala Partizanu: FSS, šta ćete uraditi?

Fudbalski klub Crvena zvezda otvorenim pismom obratio se Fudbalskom savezu Srbije zbog, kako je navedeno, sramnog suđenja u korist Partizana na utakmici protiv kruševačkog Napretka.

Stadion Crvene zvezde

Partizan je na startu Superlige Srbije slavio u Kruševcu sa 3:1, uprkos zaostatku na poluvremenu.

Povod za Zvezdino obraćanje bio je dosuđen jedanaesterac u korist Partizana u 87. minutu, iz kojeg su crno-beli poveli sa 2:1.

Otvoreno pismo srpskog šampiona prenosimo u celosti:

"Poštovano rukovodstvo FSS,

Crvena zvezda Vam se ovim putem javno obraća pitanjem: šta cete vi konkretno preduzeti da sprečite ovakvo brukanje srpskog fudbala koje smo danas videli u Kruševcu? Šta mi, ali i drugi klubovi u Srbiji, možemo da očekujemo posle onakvog suđenja i sramno dosuđenog jedanaesterca na meču Napredak - Partizan? A prvenstvo je tek počelo. Кako da se ponašamo? Treba li svi da očekujemo da ćemo proći kao Napredak, da će zarad pobede Partizana biti dosuđivani onakvi nepostojeći penali?

Cela Srbija je videla kako je Danilo Grujić sudio i direktno pomogao Partizanu. I to u 87 minutu utakmice.

Zbog toga tražimo da sudija Danilo Grujić bude najstrože kažnjen. Time će se srpski fudbal zaštiti od raznih mešetara, a svim akterima u startu poslati jasna poruka.

Mi ne možemo da ćutimo i dozvolimo da klub kome su svi krivi, koji neprestanom kuknjavom pokušava da zamaskira svoju nemoć i prljave radnje, da otimanjem i krađama dođe do titule koju su vidimo svojim navijacima otvoreno obećali ne bi li sačuvali svoje fotelje u Partizanu.

Zato gospodo iz FSS nemojte vi da se brukate. Uradite ono što od vas očekuje čitava fudbalska Srbija, konkretnim potezima pošaljite jasnu poruku da nećete dozvoliti ovakvo brukanje srpskog fudbala."

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

FKP: Interpol doktor zaboravlja, suđeno vam 17 penala

Fudbalski klub Partizan odgovorio je na otvoreno pismo Crvene zvezde i tom prilikom podsetio da srpskom šampionu prošle sezone nije dosuđen jedanaesterac na svega devet utakmica..

Stadion Partizana

Na odgovor iz Humske nije se dugo čekalo i njega prenosimo u celosti.

" 'Svet', kaže Ajnštajn, 'nije loše mesto zato što u njemu žive loši ljudi već zato što dobri ljudi povodom toga ništa ne preduzimaju'".

Кlub, kojem je prošle godine suđeno 17 penala u prošloj desetkovanoj sezoni pa na samo 9 utakmica nije suđen penal, klub koji je u 21. veku osvojio još jednu titulu evropskog prvaka ali onu po broju dosuđenih penala, klub koji u prvom kolu, na prvoj utakmici ove sezone dobija penal, po svom dobro poznatom nahođenju, počinje sezonu penalom i saopštenjem.
Nenaviknuti na ova pretponoćna mračna oglašavanja čoveka koji je izabrao noć da započne kampanju i kandidaturu za predsednika FSS, moramo da ponudimo kratak odgovor na njegovo pitanje "treba li svi da očekujemo da ćemo proći kao Napredak?"

Ne.

Nepredak je protiv Partizana u poslednje tri utakmice, pre ove, zabeležio dve pobede i jedan nerešen ishod. Suprotno tome, Partizan je Zvezdu u poslednje tri utakmice dva puta savladao i jednom igrao nerešeno, pa je pravo pitanje koje valja da postave podno tenka da li će svi proći onako kako Zvezda prolazi protiv Partizana?

Alfa interpol doktor zaboravlja i prošlosezonski slobodan udarac u 97. minutu za Marka Marina takođe pod Bagdalom, na slomljene svlačionice, polomljena vrata od sudijske kancelarije, neovlašćene pretnje sudijama koje su četiri sata sastavljale zapisnik kao da stavaljaju Mojsijevu Кnjigu postanja.

Ovaj klub je sklon zaboravu, ova specifična crveno bela Variola Кorona je ona koja je jedina glasala protiv uvođenja VAR tehnologije u srpski fudbal a sin njenog čelnika sedi u Кomisiji koja VAR tehnologiju navodno treba da uvede!?

Njane sudije i suđenje u prošloj sezoni dobro pamte sudijski silovana Inđija i unakaženo pokradeni Rad a mi dobro pamtimo sve: i smeh Boaćija na stadionu podno tenka, samosaplitanje Jovančića u Zemunu i lakovihorni pad Radonjića u Novom Sadu.

Mi se obraćamo Fudbalskom savezu Srbije sa apelom da ispita suđenje na utakmici protiv Novog pazara, primeni odredbe svog Dicsciplinskog pravilnika i pokrene postupak protiv ovog kluba usled javnog komentarisanja suđenja, da ove delinkvente osudi a od javnog tužilaštva da zahuhtalog pretendenta na mesto predsednika FSS (zapitajmo se tek kako bi tada izgledalo suđenje?) najzad izvuče iz fijoke u kojoj dugo živi među javom med snom, jer ima drugove koji mu plaćaju dugove.

Mi ćemo ipak nastaviti da radimo ono što najbolje znamo u duelima protiv ove pošasti jer je čelik na rđu otporan".

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

https://meridianbetsport.rs/fudbal-superliga-srbije-napredak-partizan-durovic/
Čak je i osvjedočenom navijaču Czv jasno da je bio penal..

Mada naravno mora pametnjaković naglasiti da isto to ne bi bilo svirano za domaćina i da je užasna podjela ma velike i male.. Uvjek mi se ide u wc od ovih fudbalskih radnika “zabrinutih” za male klubove..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Samo da mi je znati za koga se igra ovih 7 mečeva u našoj ligi. Prenosa nema a publika ne može na stadion

Bože sačuvaj ko nam vodi FSS i Arenu

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
11 sati , Gretna rekao/la:

Samo da mi je znati za koga se igra ovih 7 mečeva u našoj ligi. Prenosa nema a publika ne može na stadion

Bože sačuvaj ko nam vodi FSS i Arenu

Bravo, na Adu može po 100k ljudi za vikend ali zato 2-3k na stadion je problem, užas..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna @Vuko Mi kao narod nemamo sportsku kulturu i to je to, nemamo tu naviku da vikendom idemo na stadion, niko me ne može ubediti da je drugačije. I onda se skupe svi i udri preko tastature na temu zašto nema publike? Ali s obzirom kakvi pozeri dolaze i bolje 2.000 do 3.000 pravih nego 15.000 onih koji su tu samo radi reda.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

Nemamo jer nam je liga mulj. Gde Rad svake godine vaskrsne i opstane. Jer nam Pazar kupuje po drugi put mesto u SLS. I sto je najbitnije niko nema jebenu ambiciju u sezoni sem opstanka

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Iskreno gledano, taj Novi Pazar ima barem publiku na svom stadionu, svaka čast Zlatiboru, Radu, Javoru, Indjiji, ali ti klubovi ne mogu da ocekuju veliku podršku na domaćem terenu, sistem ne valja, je l ste videli vi kako izgleda teren u Pazaru i to u Avgustu, kako li će tek izgledati u Oktobru ili Novembru, kada bude obilnijih padavina, vise od polovine terena je i dalje u katastrofalnom stanju, koliko je stadiona u Srbiji pokriveno krovom, !? 

Mnogo je problema u nasem fudbalu, mnogo utakmica je prijateljskog karaktera, hteli mi to da priznamo ili ne, ali je ipak tako nazalost 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna @Conga Liga nam je mulj pa je mulj, samo ne znam zašto to umanjuje ljubav prema klubu, dođi na stadion pa komentariši koliko ti je vojla, lako je iz fotelje sedeti i kuckati po tastaturi i ćao. Da ima svaki meč po 10.000 ljudi nema šanse da bi se neko usudio da namešta ili bilo šta, ovako šta ih briga kad dođe 1.000, mogu da rade šta god hoće. Zvezda se diči kako ima najviše publike u Srbiji, oko 4.000.000 a na stadionu ni 10.000, pa kako je to moguće? Naša dva najveća kluba za koje navija 90% Srbije ne mogu zajedno da skupe 30.000 ljudi, i onda posle kukako kako nemamo uspeha i ne znam ni ja šta, ali zato kad dođe neki od stranih velikih klubova onda gori, onda je borba naći kartu, onda svi nađu vremena da dođu da gledaju LŠ/LE makar bila i radnim danom, a kad je naša liga nedeljom u 19h onda svi imaju neke poslove izgleda. Samo je stvar VOLJE i ništa više.

Slažem se da Novi Pazar ima publiku i da npr Inđija, Zlatibor i Rad nemaju, ali nećemo valjda određivati učesnike SLS po navijačima iako pojma nemaju? Daj odmah onda i Užice i Kragujevac, nema veze što imaju očajan sastav i što nikoga ne mogu dobiti. Ako je Zlatibor izborio na terenu onda i nek igra i to je to, iako je naravno šteta što nemaju publiku, ali nek onda neko drugi zasluži ko ima publiku pa nek igra koliko god hoće. Kukamo za tim većim gradovima i klubovima a niko živ ne ulaže u njih, pa naravno da onda neće ništa ni uraditi. Druga je stvar što se klubovi kao što je Surdulica guraju jer ih drži onaj idiot Tončev npr

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Evo i to malo ljudi koji idu na stadione hoce da otjeraju..

Gledam na yt pregled Ruskog Supekupa i prvog kola od juce i navijaci opusteno na trbinama.. A nije bas da nema korone u Rusiji..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Blago rečeno "nije da nema korone u Rusiji", a eto ipak imaju publiku. Vidim i da su Bugari igrali pred publikom iako nešto ne volim da pratim njihov fudbal ali mi je iskočila vest pa sam uzeo da vidim. I još neke države sad da ne navodimo sve pojedinačno ali svakako je poenta ista. Ovo ne liči ni na šta bez publike, žali Bože za gledanje, tišina da ne može gora. Ne znam po kojoj logici se igrao Derbi i preostala kola prošle sezone pred publikom a sad kao ne može. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nikad gora Super liga..ovaj Zkatibor Čajetina zalutao..oni ako skupe vise od 15 bodova do kraja sezone..oborice rekord Borca iz sezone 2000/01 (tada je liga imala 21. ekipu)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sve u redu u Šapcu? Isplaćuje se polako ona hajka poslije prvog kola... Šampioni univerzuma počnu da igraju poštene utakmice (sem derbija) tek kad matematički obezbijede titulu..

I onda su još bezobrazni/bahati i kažu da nama neko nešto pomaže..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Superliga Srbije

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...