Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Superliga Srbije


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 685
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po meni je najbolje da ima 10 kvalitetnih klubova i da se 4 puta igra svako sa svakim ,ovo je dmesno vidimo svi , dve ekipe se takmiče svake godine zvezda i partizan ,kvalitet utakmica je realno jako

@Flaki ovakve stvari samo kod nas prolaze ... Juventus je zbog toga otisao u 3 ligu druže ...jedan Juventus 

Posted Images

  • 2 weeks later...

Opet se provlači i sve više spekuliše da ce se povećati kvota stranaca u Linglong Superligi Srbije od prolećne polusezone! Naime najveći zagovornik je FK Crvena Zvezda koja zeli da se promeni pravilo i da umesto dosadašnjih 4 stranaca u timu poveća minimum za još jednog sto bi značilo da u ekipi mogu biti 5 fudbalera sa stranim pasošima! Videcemo da li ce Terzic imati potrebnu podršku na sednici i da li ce se ovaj predlog usvojiti! Po meni lično je ovo apsurdno jer cemu onda dva bonus fudbalera mladjih od 21 godinu koji moraju minimum da odigraju 45 minuta i to u startnih 11 ? Da li sem Partizana i Crvene Zvezde ima još neko 5 stranih igrača u Linglong Superligi Srbije!? Naravno da nema i ne vidim poentu da ostali klubovi daju podršku za povećanje stranih igrača kad njima apsolutno ništa ne znači! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki

Nasi novinari malo pretenciozno najavljuju pojačanja! Lorenco Kaligari nije imao kvalitet ni za epizodnu ulogu u drugom rangu takmičenja u Francuskoj, pitanje je da li ce opravdati ulogu pojačanja, mislim da nema potreban kvalitet ni za Prvu ligu Srbije! 

Rak rana Srpskog fudbala anonimusi iz nizerazrednih klubova koji ne donose apsolutno ništa a zauzimaju mesto talentovanoj deci koja iako talentovana iz nekog razloga ne dobijaju priliku jer nemaju menadžere koji vode glavnu reč u fudbalu! Znam bar nekolicinu bivših fudbalera koji su bili izuzetno talentovani ali nikad nisu dobili pravu priliku u Linglong Superligi Srbije jer roditelji nisu bili platezno mocni i nisu imali menadžere! Cist primer je fudbaler Partizana Bojan Ostojić koji nikad u karijeri nije imao menadžera, zato je celu karijeru proveo na terenima sirom Srbije, izvesno je da ce mu Superliga Srbije biti najveći domet, tek u kasnim igračkim godinama je dobio priliku u Partizanu i potvrdio kvalitet koji je neosporan! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga sve su u pravu do reci...slazem se sa tobom...kvalitet ovakvih igraca imas u nasoj ligi..i sve to stoji da nasa deca ne mogu da dodju do izrazaja zbog nekih anonimusa i raznih kombinacija.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma kakvi mi naše dobre mlađe igrace prodajemo odma a dovodimo neke nazovi DOBRE STRANCE da nam igraju ,politika je uvek bila takva ovde 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 weeks later...

Da li ce se odigrati svi mecevi 21 kola Linglong Superlige Srbije? 

Izuzetno je hladno i u vecem delu zemlje je pao sneg a tereni nisu u idealnom stanju i kad je mnogo lepse vreme a kamoli sad! Rak rana Srpskog fudbala i Linglong Superlige Srbije je to što nema grejača na travnatom tepihu! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 12.2.2021. at 9:53, Conga rekao/la:

Da li ce se odigrati svi mecevi 21 kola Linglong Superlige Srbije? 

Izuzetno je hladno i u vecem delu zemlje je pao sneg a tereni nisu u idealnom stanju i kad je mnogo lepse vreme a kamoli sad! Rak rana Srpskog fudbala i Linglong Superlige Srbije je to što nema grejača na travnatom tepihu! 

 

Koji grejaci..pa mi za normalnim svetom kasnimo pola veka minimum.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Superliga Srbije

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...