Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League


Preporučeni postovi

Sramno kako Chelsea igra , kad ih gledam ba terenu POJAČANJA ...pitam se jel moguće da su ovo bili glavni igrači u svojim ekipama .nikako se nisu uklopili 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 597
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sastav Premijer lige za sezonu 2020/21  

Ubedjen sam da će se tamo lepo snaći James ,imace slobodu u igri koju on voli i biće odličan 

Doktor 40 poena kapiten 😁😂

Posted Images

Ja mislim da su u Man u i sami šokirani mestom na tabeli ,nemaju pojma ni oni kako dobijaju utakmice , ali onaj penal juče ono je stvarno smesno šta se svira 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

NPremier Liga je u sve većem problemu, jer broj zaraženih fudbalera u timovima znatno raste, pa bi tako pojedini timovi mogli sa rezervama da izađu na teren, pogotovo ekipa Burnleya koja je i ovako skromnog kvaliteta, a na vecerasnjem mecu protiv Manchester Uniteda je desetkovana Covidom jer cak 10 prvotimaca su zaražena! Pritom Premier Liga je vratila broj izmena na 3 za razliku od ostalih Evropskih liga koje su ostale na 5 mogućih izmena! Sta ce biti ako se povrede fudbaleri! Da li ce takmičenje biti regularno!? 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po meni ne može to biti ravnopravno niti zasluženo kada prepolovljena bilo koja ekipa izadje na teren . Odlagao bih utakmice dok ne budu svi na raspolaganju koji su pozitivno naravno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Manchester United je poslednji put bio prvi u Premier Ligi posle Bozica 2013 godine, tada su zadnji put uzeli titulu! Posle sinoćne pobede protiv ekipe Burnleya su izbili pomalo neočekivano do prvog mesta u Premier Ligi! Da li ce Crveni Djavoli uspeti da ponove 2013 godinu? Mene iskreno raduje povratak na vrh tabele Premier Lige, raduje da mnogi timovi mogu da se bore za titulu i po meni ova sezona ce biti jedna od najuzbudljivijih u istoriji Premier Lige, bukvalno do titule može stici i Everton koji pod palicom iskusnog stratega Ancelotija deluje bas dobro na terenu! Tottenham sa Murinjom, Kejnom i Sonom takođe zivi san o tituli! Lester je uvek nezgodan i nepredvidiv i on nije bez sansi! Liverpool brani titulu,na papiru uz City imaju najkvalitetniji tim, doduse uz probleme od početka sezone jer bukvalno nemaju stopera, svi su povređeni! City sa Gvardiolom je uvek kandidat za osvajanje titule! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga ove sezone ima nekoliko ekipa koje mogu do titule , mislim da će Man U jako tesko sačuvati prvo mesto na tabeli ,imali su relativno lak raspored , ako si gledao video si da su se mučili mnogo sa ovim slabijim protivnicima , videcemo kako će odigrati kada dođje nego iz vrha na red 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja

Po meni Manchester United se vise muci sa relativno slabijim ekipama, kao da im ne leže! Mislim da mogu da osvoje titulu prvaka, odlika velikih timova je da pobedjuju i kad ne briljiraju, a to je trenutno sa ekipom Ole Guner Solskjera! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Premalo smo dobili od jučerašnjeg derbija , mnogooo bolje to mogu i Liverpul i Man ... previse oprezno su obe ekipe igrale tokom celog meča 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da ce do kraja Februara biti iskristalisana borba za sam vrh Premier Lige, tacnije koji ce to timovi biti pretendenti za titulu! 

Za sad je i dalje sve otvoreno i veoma zanimljivo! Mislim da nece toliko ekipa biti u stanju da isprate ritam utakmica ! Sity i Liverpool imaju obaveze i u Ligi Sampiona, Tottenham, Manchester i Leicester nemaju, tacnije Liga Evrope koja nije toliko zanimljiva za Engleze i koja je u drugom planu kod klubova! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Man u kao i uvek počinje utakmicu jad prime gol , i opet vise sreće nego pameti , ali su na prvom mestu na tabeli i biće ovo verujem jako jakoooo interesantno do kraja , ne verujem da mogu sačuvati ovu poziciju 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

Mislim da je Man U sinoć pokazao zašto ne zaslužuje titulu , svaka utakmica im je ovakva kada dodje malo teži protivnik ... nisu u stanju da pobede Arsenal u ovako lošem stanju i to bez najboljeg igrača 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja United nije pobijedio ni jedan veliki PL meč ove sezone.. Kažu titula se osvaja na malim utakmicama ali to važi možda za Srbiju i sl., a ne za PL gdje ima 7/8 top timova..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
18 sati , Vuko rekao/la:

@Nemanja United nije pobijedio ni jedan veliki PL meč ove sezone.. Kažu titula se osvaja na malim utakmicama ali to važi možda za Srbiju i sl., a ne za PL gdje ima 7/8 top timova..

Nemaju po meni nikakve danse da uzmu titulu , kada uporedim samo Man C i njih , nema sanse da budu bolje plasiranih gradjana ... svaka utakmica Man u je na sreću. Penali,mučenje ... male utakmice ,velike ne treba komentarisati 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pre početka tekuće sezone vecina ljudi je pricala da Crveni Djavoli uopšte neće biti pretendenti(nece imati sanse za titulu prvaka Premier Lige) i posle lošeg starta i polemike oko otkaza Ole Guner Solskjera dosli smo do situacije da su Manchesterski rivali prvi i drugi na tabeli! Mnogo je još utakmica ni Sity ne blista! 

Liverpool je podigao formu, doveo i preko potrebnog stopera jer je ekipa vapila za tu poziciju zbog ogromnih kadrovskih problema! 

Po meni Manchester United ima bolji napad od Gvardioline ekipe(Aguero više nije na onom nivou) Zesus po meni nije kalibar za prvog napadaca, De Bruyne oscilira! Na drugoj strani Martial i Rashford su sazreli skroz i to se vidi itekako na terenu! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po meni Man u ima 5 puta manje šanse za titulu prvo od Cityja pa i ostali u vrhu mogu da ih stignu , jučerašnji rezultat 9-0 za Man u , mogu slobodno reci OPET su imali sreće , crveni karton je resio utakmicu a ne njihova sjajna igra , ako ih već pratis reci mi gde su MARCIAL ,Bruno ,Rasford bili protiv velikih ekipa ... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Eto o cemu pricam ,ne moze ovakav Man U do titule nikad , 3 gola prednosti ispuste ,mislim da su ovom utakmicom sebe mnogooooo udaljili od titule ,City ima par bodova prednosti i dve utakmice manja ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Liverpul u jako velikoj krizi ,nastave li ovako biće borba i za 4 mesto na tabeli ,Lester odigrao sjajno kao i uvek protiv najjačih ekipa 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Premier League

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...