Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Serie A


Preporučeni postovi

Realno brate pregazio ig je Inter ,nisam to očekivao ,Juve je pokazao totalnu nemoć sinoc i ovo je znak možda da nisu spremni ove sezone za sam vrh ,bas sam pogresio u vezi njih 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 585
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Igrac meseca Januara

3 komada za poluvrijeme u Seriji A, nije loše.. Treći gol majstorija!  

Na današnji dan je kopačke o klin okačio Francesco Totti. "Varao sam sve svoje devojke, ali Romu nisam i nikada ne bih"!  Bio sam 80% spreman za prelazak u Real Madrid. To nije bio najbolji

Posted Images

Inter ili Milan uzimaju titulu ,biće to borba ova dva tima do kraja , svidja mi se nivo pojačanje Milana ,Mandzukic moze mnogo pomoći u napadu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki nije mi jasno zašto Gasperini i kad gubi ne igra sa dva napadača ,covek juri rezultat a menja Muriela Zapatom , pa pregazili bi ih da su oba napadača na terenu ,stvarno mi nije jasno ta njegova TAKTIKA 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Juče smo mogli videti koli Milan nije spreman za skudeto , sve jace ekipe ig gaze na terenu ,nemaju oni ono sto treba jednoj ekipi da dođje do titule i pitanje je samo kada će pasti sa vrha 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A u medjuvremnu je i Frenk Riberi ponovo pokazao koji je majstor a Duci da polako postaje igračina!

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki definitivno najzanimljivija liga na svetu ove sezone , odlične utakmice ,neizvjesnost i u gornjem i u donjem delu tabele , mnogo golova za Italiju ... sjajno 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Mislim da Juve vise nema šta da traži u trci za titulu , nije ovo ekipa koja može nešto vise da uradi videli smo i danas ...jao jako tanko .poraz od NEUBEDLJIVOG Napolija...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Serie A

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...