Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Serie A


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 585
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Igrac meseca Januara

3 komada za poluvrijeme u Seriji A, nije loše.. Treći gol majstorija!  

Na današnji dan je kopačke o klin okačio Francesco Totti. "Varao sam sve svoje devojke, ali Romu nisam i nikada ne bih"!  Bio sam 80% spreman za prelazak u Real Madrid. To nije bio najbolji

Posted Images

On 14.2.2021. at 15:44, Nemanja rekao/la:

I Roma je uhvatila priključak u borbi za titulu ,polako ali sigurno penju se ka vrhu,igraju sjajno i dobijaju utakmice bez problema !

Bice bice ovde mnogo vatre do samog kraja prvenstva.Tek slede derbiji koji ce mnogo toga resiti i dati neke odgovore ko koliko moze.

20210216_000424.jpg

20210216_000410.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sinoc je Milan pokazao da nije slucajno ovako visoko rangiran ,ko je gledao utakmicu protiv Rome video je koliko dobar i ofanzivan fudbal igraju obe ekipe a pogotovu Milan koji je do pobede stigao posle gola Rebica za 2-1 i sačuvao tu prednost do kraja ...kakav derbi kakva utakmica 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

I pored ovih golova nekako mi je javi utisak ostavio Lukaku joji je na drugom mestu ispod Ronalda ,ali sto se tiče igre mislim da je daleko više dao ove sezone od Portugalca

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Posle ove utakmice sa Atalantpm nemam dilemu više ko će biti prvi ,kad im oni nisu uspeli otkunuti bar bod neće nikooo

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Mitrovic/Jović/Vlahović

Nadam se konačno igri sa 2 napadača od početka.. Sva trojica zaslužuju minute, tako da treba početi sa dvojcem Mitar/Luka a da Duci ulazi barem 30ak min..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Odložena utakmica Inter -Sassuolo nisu jedini ... ali ovo nam nagoveštava da bi lako mogli da gledamo scenario od prošle godine...jezim se kad pomislim na to samo 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Serie A

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...