Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Serie A


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 585
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Igrac meseca Januara

3 komada za poluvrijeme u Seriji A, nije loše.. Treći gol majstorija!  

Na današnji dan je kopačke o klin okačio Francesco Totti. "Varao sam sve svoje devojke, ali Romu nisam i nikada ne bih"!  Bio sam 80% spreman za prelazak u Real Madrid. To nije bio najbolji

Posted Images

@Nemanja ja mislim da su Milan i Juventus sigurni uz Inter...a da ce se traziti cetvrti putnik u ligu sampiona...Napoli,Atalanta,Roma ili Lacio

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

@Flaki stvarno je strasno napredovao , veliku odgovornost je dobio kada su ga stavili u napadu da igra sam ,i u ovim godinama izneti to ovako ,stvarno nemam reci 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne menja se mnogo slika na tabeli iz kola u kolo... neće valjda Torino ispasti ja ne znam šta se njima desilo ove sezona pa da ovako lose igraju 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Imter je juce odigrao nereseno sa Napolijem 1-1 i po meni dobar rezultat i veliki bod ,iz urakmicu u utakmicu Inter krupnim koracima ide ka tituli koju čekaju toliko godina 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Flaki i Torino i Fiorentina će izbeci ispadanje siguran sam , i realno ne zasluzuju da ispadnu ,dobre ekipe igraju dobar Fudbal ,standardno članice serie A

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Vlahović i rkipa su uspeli sinoć da dodju do jako velika tri boda ,zvuci čudno ali nisam očekivao da će strepiti da opstanu u Seriji A..  i nadam se da će nas napadač promeniti sredinu sl sezone 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pravu goleadu mogli smo da vidimo na utakmici Napoli - Lazio gde je domaćin deklasirao protivnika sa velikih 5:2 ... od starta otvorena utakmica sa mnogo šansi ,sreća je pogledala Napoli da brzo dodju do dva gola i Lazio se onda potpuno otvorio sto je na kraju rezultiralo ovakvim porazom 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Juve od trke do titule doveo u pitanje Ls za sledeću sezonu ako ovako nastave , Vlahović još jednom glavni krivac sto prtovinik nije dosao do vodova ,golom sa bele tacke u prvom poluvremenu 🦾

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

17 gol Vlahovica u sezoni..

Rabio je i skrivio penal u duelu sa Vlahovicem a onda je on doktorski realizovao penal..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Serie A

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...