Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Crvena Zvezda u Aba ligi


Preporučeni postovi

22 minutes ago, DelijaMomak said:

Slazem se burazeru, ali i da dodju Kari i Zoc nista se ne bi promenilo jer nam igraju igraci 30+ godina, maksimalno istroseni koji ne mogu da prenesu na teren ono sto se trazi od njih

Problem je nastao u pocetku,koliko sam shvatio Tomic je dao ostavku a ne dobio otkaz,svaki drugi trener a da nije Zoc ovde ne bi uradio nista,niti si birao igrace,niti su oni sada zadovoljni jer ih ne vodi lik koji ih je doveo,sve je vodilo jedno ka drugom i sada se vidi da je bas lose,Zvezda ima godinama da se oporavlja od ove promasene godine

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 87
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kako ocekivati vise kad ljudi i ne znaju ko im je trener? Malo malo pa novi trener, to mislim da nema ni u Africkoj kosarci. Klub sabotiraju sa svih strana, pocevsi od Čovketa. Lik mozda i jeste duduk

Slazem se burazeru, ali i da dodju Kari i Zoc nista se ne bi promenilo jer nam igraju igraci 30+ godina, maksimalno istroseni koji ne mogu da prenesu na teren ono sto se trazi od njih

Posted Images

1 minute ago, SaLe said:

slazem se sa tobom ,koje pare kod nas se dovode free igraci

Pa takvo smo trziste...ono sto ostane slobodno i nema gde privuku tom nekom evroligom... O.K. igra se korektna kosarka...ali je oni ne igraju iz ljubavi... tj odavno su prestali

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Kneza90 said:

Problem je nastao u pocetku,koliko sam shvatio Tomic je dao ostavku a ne dobio otkaz,svaki drugi trener a da nije Zoc ovde ne bi uradio nista,niti si birao igrace,niti su oni sada zadovoljni jer ih ne vodi lik koji ih je doveo,sve je vodilo jedno ka drugom i sada se vidi da je bas lose,Zvezda ima godinama da se oporavlja od ove promasene godine

Tomic je bio "pecen" da dobije nogu na kraju prosle sezone... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
7 minutes ago, Zely@DestinationUnknown said:

100% si u pravu druze...Zvezdi treba trener a prilicno sam siguran da to zna i gospodin Covic...druge igre su u pitanju... 

Jedino sto ne mislim da bi nam pomogao neko ko je nivoa Trinkijeri...jer ni on nije nista posebno (pa Dzikic je bolji od njega) ali je za ove talente koji treniraju Zvezdu, njih poslednjih par, izmislio kosarku....

Ma da vrate Radonju pa bi bilo bolje nego ova poslednja trojica. Ali kao što rekoh problem je što Čovke hoće svoju prodeženu ruku kao što je bio onaj siroti Alimpić, neko koga će moći da okrivi kad se ispostavi da to što radi nema veze sa mozgom.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
6 minutes ago, Zely@DestinationUnknown said:

Tomic je bio "pecen" da dobije nogu na kraju prosle sezone... 

ahhahahaha,ima istine i u tome

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
14 minutes ago, Zely@DestinationUnknown said:

100% si u pravu druze...Zvezdi treba trener a prilicno sam siguran da to zna i gospodin Covic...druge igre su u pitanju... 

Jedino sto ne mislim da bi nam pomogao neko ko je nivoa Trinkijeri...jer ni on nije nista posebno (pa Dzikic je bolji od njega) ali je za ove talente koji treniraju Zvezdu, njih poslednjih par, izmislio kosarku....

E upravo ovo,delim isto misljenje da je zvezdi potreban trener,prica se da ce sledece sezone obradovic da ide u barsu tako da ce Pesic biti slobodan pa sto da ne proba opet sa Zvezdom sada kad koliko toliko imamo kesa...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ubedljivo najveci problem nam je bio trener i tu nema dileme, po meni Zvezda ove sezone ima i bolje pojedince nego prethodnih. Sad moje misljenje je da je prevelik broj stranaca malo srusio atmosferu u svlacionici koja je mozda i 50% igre tima na terenu, ali svakako da su sa ovim super pojacanjima morali da dovedu kvalitetnog i proverenog trenera. Sakota je ispao najbolji, al bez da se lazemo koliko je coveku godina i koliko on moze da isprati sve te momke i da ih smiri.... Partizan je prosle godine sa jako losom ekipom pravio sjajne rezultate, sve zbog Trankijerija, ja kad bi mogao da biram , mislim da bi Sasa Obradovic jako legao ovoj ekipi, koja je po imenima mogla lagano da se izbori za top8

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ljudi, pustite trenera. Najveci problem su strani igraci, koji se vise ne dovode jer su za klasu bolji od domacih, nego cisto da popune roster

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Krnja95 said:

Ubedljivo najveci problem nam je bio trener i tu nema dileme, po meni Zvezda ove sezone ima i bolje pojedince nego prethodnih. Sad moje misljenje je da je prevelik broj stranaca malo srusio atmosferu u svlacionici koja je mozda i 50% igre tima na terenu, ali svakako da su sa ovim super pojacanjima morali da dovedu kvalitetnog i proverenog trenera. Sakota je ispao najbolji, al bez da se lazemo koliko je coveku godina i koliko on moze da isprati sve te momke i da ih smiri.... Partizan je prosle godine sa jako losom ekipom pravio sjajne rezultate, sve zbog Trankijerija, ja kad bi mogao da biram , mislim da bi Sasa Obradovic jako legao ovoj ekipi, koja je po imenima mogla lagano da se izbori za top8

Slazem se sa tobom ne mozes da u sezoni promenis 3 trenera i ocekujes neke rezultate, po meni je trener 30% ekipe, Obradovic bi bio idealan ali dzabe kad Zveda nema para da ga plati 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minute ago, Bane said:

Slazem se sa tobom ne mozes da u sezoni promenis 3 trenera i ocekujes neke rezultate, po meni je trener 30% ekipe, Obradovic bi bio idealan ali dzabe kad Zveda nema para da ga plati 

Ovo sam i ja hteo da prokomentarisem. Plata za ovakvog trenera nije mala i tu nema emocija niti ih treba ocekivati od njega. Zajedno sa strucnim stabom Obradovic mnogo kosta.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
22 minutes ago, Kneza90 said:

Problem je nastao u pocetku,koliko sam shvatio Tomic je dao ostavku a ne dobio otkaz,svaki drugi trener a da nije Zoc ovde ne bi uradio nista,niti si birao igrace,niti su oni sada zadovoljni jer ih ne vodi lik koji ih je doveo,sve je vodilo jedno ka drugom i sada se vidi da je bas lose,Zvezda ima godinama da se oporavlja od ove promasene godine

Ma Tomic je "sporazumno" raskinuo ugovor da ne bude prica da su ga oterali. Lik je totalno bez emocija, dal Zvezda gubi ili vodi 20 razlike, dal se lomi rezultat on ima isto ponasanje i isti stav sa onim prekrstenim rukama i onom iritantnom facom (kad mu ja kazem da je ruzan, onda je sve jasno :-)). A za sve sto si rekao dalje, potpuno se slazem,sem da nije promasena godina nego 2 godine. ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
20 minutes ago, Milan rekao/la:

Ljudi, pustite trenera. Najveci problem su strani igraci, koji se vise ne dovode jer su za klasu bolji od domacih, nego cisto da popune roster

Pa i ne bas toliko, ima istine, ali kad pogledas i ostale timove u EL videceces da u 70% timova strani igraci cine tim, negde domaci sluze da bi popunili roster. Mislim da Zvezda ima kvalitetne strance i da su i oni i izneli ovu sezonu koliko toliko uspesno .  Da nije Berona, Perperoglua, Lorenza, Pantera, donekle i Gista , tesko bi i ovo pobeda u EL nakupili, meceve smo dobijali konstantno na individualni kvalitet, a ne na taktike i akcije. Ima tu gresaka poput Odza, koji fizicki moze da pojede sve, al nema grama mozga u glavi i nije mi jasno zasto je toliko kod nas ,....

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , SaLe rekao/la:

Koja zvezda ove sezone je partizan mnogo bolja ekipa od zvezde ,gospodin Trinkijeri je to doveo sve na svoje mesto:)

Jeste bolji partizan ove sezone, al ne treba podcenjivati druge klubove, ko zna sta bi se desilo u nastavku takmičenje da ih ovo stanje sad nije prekinulo. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
51 minuta , Krnja95 rekao/la:

Pa i ne bas toliko, ima istine, ali kad pogledas i ostale timove u EL videceces da u 70% timova strani igraci cine tim, negde domaci sluze da bi popunili roster. Mislim da Zvezda ima kvalitetne strance i da su i oni i izneli ovu sezonu koliko toliko uspesno .  Da nije Berona, Perperoglua, Lorenza, Pantera, donekle i Gista , tesko bi i ovo pobeda u EL nakupili, meceve smo dobijali konstantno na individualni kvalitet, a ne na taktike i akcije. Ima tu gresaka poput Odza, koji fizicki moze da pojede sve, al nema grama mozga u glavi i nije mi jasno zasto je toliko kod nas ,....

Ok, ali obrati paznju na rezultate u evropi sada i onda kad smo imali svega par stranaca

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 minuta , Valentina rekao/la:

Jeste bolji partizan ove sezone, al ne treba podcenjivati druge klubove, ko zna sta bi se desilo u nastavku takmičenje da ih ovo stanje sad nije prekinulo. 

Ne potcenjujem,lose si razumela,samo konstatujem,jer sam navikao da su mnogo losi bili i sad je ovo veliki skok u igri:)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , Kneza90 rekao/la:

Zvezda je ove sezone iskreno potrosila mnogo para na strance i oni realno nisu ispunili ocekivanja,Gist je omatorio,vidi se na kilometar da nije senka onog igraca koji je gazio u Panatinaikosu,jedino pojacanje po meni je Lorenco Brown,a posebna je prica otkaz treneru koji je i napravio tu ekipu i od tada sve je pocelo da pada,Sakota je uzas nista promenio nije,doveli smo divljaka Pantera,nemamo drugog pleja,Covic ocajan za razliku od prosle sezone,onda problem sa Kuzmicem i nesrecom pa onda njegovo prekomandovanje u fmp,mislim sve greska za greskom,sreca je sto je ova korona udarila,partizan bi nas otresao samo tako

sakota nikad nije ni bio neki trener spektakularan, gist mator stratos igra toplo hladno, beron isto nikako da uhvati ritam, covic jadan ne zna ni on sta treba da radi. Stimara izvlaci prosek al ne kontam dovodjenje jagodica kuridze u ekipu. Trebali su vise da guraju dobrica i simanu ludaka

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
2 sati , Kneza90 rekao/la:

Problem je nastao u pocetku,koliko sam shvatio Tomic je dao ostavku a ne dobio otkaz,svaki drugi trener a da nije Zoc ovde ne bi uradio nista,niti si birao igrace,niti su oni sada zadovoljni jer ih ne vodi lik koji ih je doveo,sve je vodilo jedno ka drugom i sada se vidi da je bas lose,Zvezda ima godinama da se oporavlja od ove promasene godine

Treba da iskoriste ovo vreme pa da se resetuju kao i ostatak sveta. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
12 sati , Đunisimus rekao/la:

sakota nikad nije ni bio neki trener spektakularan, gist mator stratos igra toplo hladno, beron isto nikako da uhvati ritam, covic jadan ne zna ni on sta treba da radi. Stimara izvlaci prosek al ne kontam dovodjenje jagodica kuridze u ekipu. Trebali su vise da guraju dobrica i simanu ludaka

Pa to je problem trenera, sto svaku narednu utakmicu drugi igrac izvlaci i ide se na individualni kvalitet , kad bi neko dosao da postavi kockice na svoje mesto mislim da bi ova ekipa bila mnogo jaca nego ona pod Radonjicem. Slazem se za Simanu i Dobrica, vrhunski igraci, samo im treba dati vise sansu , a ne slazem se za Kuridzu, mnoooogoo ozbiljan igrac i atleta na svojoj poziciji, videce se vremenom koliko je on dobar ustvari, malo je vremena od kad je dosao i to je problem sto se roster tokom cele sezone menjao igraci su dolazili i odlazili i nisu uspeli da se uigraju toliko, za to su pripreme koje mnogi od njih nisu odradili , sto zbog toga sto su kasno dosli, sto zbog SP i nemogucnosti da se svi okupe ? Svakako ocekujem da uzmu Aba ligu ako se bude igrao F4

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
18 sati , Milan rekao/la:

Ljudi, pustite trenera. Najveci problem su strani igraci, koji se vise ne dovode jer su za klasu bolji od domacih, nego cisto da popune roster

Ne slazem se sa tobom,nema sporta u kojem trener je veci faktor nego sto je to kosarka,imati dobrog trenera on i 5 losih igraca moze da uigra i da sa njima napravi nesto,ja sam zvezdas ali samo se setim koliko buzdovana je postalo vrhunski igrac pod palicom Duska Vujosevica,gledas ga i mislis od njega nikada igrac a on sledece sezone nosi igru partizana,u kosarci sve je do trenera.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 Koliko igraca je Vujosevic napravio u CSKA? Nasi mladi igraci imaju i talenat i dobro poznavanje kosarke, zato je Vujosevic od njih nesto i napravio i zato i mislim da vise trebaju da forsiraju mlade domace kosarkase

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to Crvena Zvezda u Aba ligi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...