Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

NBA sezona 2020/2021


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 122
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

slika koja najbolje opisuje duel Jokic -Gobert

Posted Images

  • 1 month later...

Porter je vrhunski iskoristio povredu Mareja i sto igra sa doktorom kosarke, tako da igra nestvarnih poslednjih mjesec/dva..

Sa ovakvim fizickim predispozicijama i vrhunskim sutem moze izrasti u all star igraca u narednih 10ak godina.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko istina ,pokazuje ogroman potencijal i koristi maksimalno minute .. zanima me samo dokle može ovakav Denver ove sezone 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Ja mislim da cak mogu da osvoje zapad, pogotovo ako izbjegnu Lejkerse.. Mada sa ovako losom formom LBJ i Dejvisa i protiv njih imaju sansi.. Da je Marej zdrav mislim da bi bili najbolji tim zapada u ovom trenutku.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko i sinoć je Jokic pokidao sa 32 poena ali nedovoljno da izbjegnu poraz od Lejkersa opet predvođenim Dejvispm koji je ubacio 25 poena . A Bogi sipa li sipa ,PP 7 trojki 🦾🦾🦾da bi završio utakmicu sa 25

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nije bilo dovoljno sto su gurali sve žive u mvp konverzaciju da bi sad počeli i CP da guraju 😳😳😳

Šenon i Brusard pravo u metu..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kakvu sezonu igra Stef i sto je najjace ne planira da se zaustavi..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Posle toliko vremena Atlanta konacno u plej offu ,velike zasluge ima i nas Bogdan koji je sa svojim sjajnim partijama pogurao svoju ekipu do ove faze .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Demonstracija sile Tatuma sinoc i plasman Bostona u PO

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Golden je juče odigrao utakmicu protiv Memfisa i uprkos odlične partije Karija sa 39 poena nisu uspeli da pobede i plasiraju se u plej of .. steta za njih ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

I pored odlične partije Jokica , Denver nije uspeo da pobedi raspoloženi Portland u prvoj utakmici plej ofa . Opet je ostatak ekipe bio uspavan i čekao šta će Jokic da uradi ,to ig je koštalo pobede 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Atlanta je kuce upisala prvu pobedu 107:105 ,jako teška utakmica ali su prevagu doneli raspoloženi Young i nas Bogdanovic koji nastavlja sa sjajnim partijama ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

PO je krenuo jako.. Poraz Lakersa na otvaranju, pobjeda Atlante u Medisonu a tek nas cekaju prava uzbudjenja..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Guraju Young i Bogdan Atlantu , ali to nije dovoljno bilo sinoć protiv raspoloženog Njujorka koji je odradio sjajan posao i dominirao tokom celog meča da bi lako na kraju savladali Atlantu ,biće ovo zanimljiva serija .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...