Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava


Preporučeni postovi

@Nemanja Partizan se fino pojačao? Pa doveli su jedino Mekintajera i sada ovog Dreksela ali od njega niko ne zna šta da očekuje jer verujem da ga niko od nas nije ni gledao. Verovatno će dolasci zavisiti od odlazaka

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 504
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evrop

Da poželimo svu sreću Šćepanoviću!

@Vuko to bar nije tesko znamo koliko nas je iza našeg kluba !!!

Posted Images

@Toza po onome sto sam gledao po yt o Dreksleru deluje mi kao dobar igrač ... nije tesko naci bolje igrace od sadašnjih u ekipi ,cast izuzetcima ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sve, ali sve zavisi od trenera, ta informacoja se ceka, ovo ostalo bez dobrog trenera moze brzo da se raspadne

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Jel moguce ovo, mislim drago mi je, da i mi njima suknemo, ali ono, domaci igrac. Uskoro ce biti zvanicno

 

20200706_191503.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Pravo da ti kažem nemam pojma, vidim da se po medijima piše Dreksel 😁 nije kao onaj fudbaler 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pao dogovor: Dangubiću dvogodišnji ugovor u Partizanu! (jos jedan....)

Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde Nemanja Dangubić postaće novi igrač Partizana i sa crno-belima potpisati dvogodišnji ugovor.

Nemanja Dangubić

Krilni igrač u Humsku stiže posle jednogodišnje epizode u Estudijantesu i nema sumnje da će njegov dolazak izazvati veliki "bum" u srpskoj košarci.

Dangubić je najuspešniji deo dosadašnje karijere proveo u taboru najvećeg rivala. Sa Zvezdom je od 2014. do 2018. osvojio tri ABA lige, četiri titule u domaćem prvenstvu i dva kupa.

Od odlaska sa Malog Kalemegdana, ipak, nije uspevao da prikaže igre na istom nivou, pa se pre Estudijantesa samo jednu godinu zadržao i u minhenskom Bajernu.

Rođeni Pančevac (27) karijeru je započeo u Hemofarmu, a zatim je od 2012. do 2014. nastupao za Megu.

Na NBA draftu 2014. izabran je kao 54. pik od strane Filadelfija 76ersa, ali do sad nije dobio šansu u najjačoj ligi sveta.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Šćepa pred promocijom, stiže pomoć iz Žocovog tabora

Vlado Šćepanović će gotovo sigurno postati novi trener Partizana, a pomoć na tom zadatku imaće u vidu Vladimira Androića, doskorašnjeg pomoćnika Željka Obradovića u Fenerbahčeu.

Vlado Šćepanović

Šćepanović je dogovorio sve sa crno-belima i čeka se samo ozvaničenje saradnje.

Nekadašnji košarkaš Partizana, i donedavno pomoćnik Andree Trinkijerija u klubu iz Humske, u toku ove nedelje trebalo bi da bude promovisan u novog trenera.

Za mladog stratega (44) biće to drugi samostalni posao u karijeri (prethodno je kratko vodio samo Budućnost), a veliku pomoć u radu dobiće od iskusnog Androića.

Prema Žurnalovim saznanjima, Androić (63) figurirao je i kao kandidat za mesto glavnog trenera, ali će na kraju dobiti nešto drugačiju ulogu i biti svojevrstan mentor mlađem kolegi.

Nema sumnje da će njegovo prisustvo biti od velike pomoći Šćepanoviću, posebno ako se zna da iza sebe ima dugogodišnje iskustvo sa najtrofejnijim evropskim trenerom Željkom Obradovićem.

Inače, tu nije kraj aktivnosti kad su crno-beli u pitanju, pošto se uveliko radi i na sklapanju tima za narednu sezonu.

Blizu potpisivanja novog ugovora je plejmejker Nemanja Godrić, a u Humsku gotovo sigurno stiže bivši igrač Crvene zvezde Nemanja Dangubić.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Dangubić je celog života deklarisani navijač Partizana, ništa čudno, samo naravno nije smeo tako da se izjašnjava dok je bio kod ovih. Ima i ona Duletova izjava da je prirodno da Dangubić dođe u Partizan ali da ne govori zašto da mu ne pravi problem 🤣 i eto, par godina kasnije.. Ali naravno da je prvi put otrčao za parama

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ove pare što je dobio u Partizanu, ne bi dobio ni u jednom klubu na svetu... 350k po sezoni za Dangubica je previše po mom mišljenju. Pogotovu na njegovu zadnju sezonu... 

Inače mislim da je ovo glup potez za Partizan i da vam neće doneti potreban kvalitet... Stvarno pričam iskreno bez ikakve zlobe pošto znam da će se par likova odmah uhvatiti Čovića i standardno početi da spinuju

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ako je istina za platu, morace da se dokaze samo tako, jer je ovo ultra jaka plata, a kao sto je @Gretna rekao, nije se najbolje pokazao u zadnjoj sezoni

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna A neki od ostalih portala su preneli da će biti 250.000, kako god okreneš svakako mi je puno, nisam ja neki ljubitelj njegovih kvaliteta i ne znam šta će bitno doneti Partizanu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Ni blizu nije tih 350k..

@Toza @Vlada On svakako mora da zapne, jer mu je cijela karijera pod velikim znakom pitanja.. @Toza Ima on kvalitete koji mogu pomoci u igri (atletika, skok, defanziva, sut za tri).. 

A za Novicu je dobro sto je porduzio.. Bitan je na vise nacin a cak i igracki moze da pomogne na nivou Aba/Ec

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Sad mu je momenat da čupa karijeru, jer dve sezone stagnira i to baš dobro stagnira, nisam ga iskreno nešto pratio sad ove sezone ali sam gledao statistiku koja nije ništa posebno.

Slažem se da ima neke kvalitete, ali mislim da neće doprineti nešto značajnije, odnosno hoću da kažem da neće odskakati ništa posebno. Mene je on razočarao još kad je odabrao da ode u zvezdu iako svi znamo za koga navija, ima čak i slika iz kopa sa Grobarima koju smo svi verovatno i videli. Ali ajd, sad mu je prilika da se iskupi. 

Novica će verovatno opet biti tu da uleće sa klupe u jačim mečevima i da bude uz mlade igrače što je super. 

Svakako čekamo ozvaničenje Šćepanovića. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Pa koliko je? 3 puta vas je odbio, računaj da ste svaki put povećali ponudu.

 

Ja ne znam, znam šta mediji pišu i to oni opozicioni mediji. A da ti samo kažem ako je Tegi rekao neku cifru onda znaj da nije istina

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...