Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava


Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 504
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evrop

Da poželimo svu sreću Šćepanoviću!

@Vuko to bar nije tesko znamo koliko nas je iza našeg kluba !!!

Posted Images

Da je bilo sve kako treba, ili će možda i biti kako treba, pa ako bude, taj cilj će biti ispunjen već za mesec dana, eventualno dva ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Baš sam hteo to da prokomentarišem i vidim da si ti okačio. Mislim da za to nema ni promila šanse, niti bih voleo da ima. Verovatno je nekome dosadno i ajde malo da lupeta. Ne verujem ni da bi se Partizan interesovao za njega, a niti da bi Nedović pristao. Niti verujem da navijači žele da ga vide u Partizanu, mnogo puta se javno izjasnio kao navijač zvezde i tu se svaka priča završava. Draži mi je deset puta jedan Zagorac nego neko takav.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza Dobar je igrac Nedovic ali ga dovoditi a imas vec Jaramaza stvarno nema logike..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Veruj mi da uopšte nisam razmišljao o tome kakav je igrač i da li nam stvarno treba ili ne, već o tome da ga navijači sigurno ne bi prihvatili i da bi bila slična situacija kao sa Ožegovićem u fudbalu. A opet, pored živog Jaramaza nam stvarno i ne treba.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

I poznati sportski novinari prenose vest da je Nedovic na meti Partizana i Baskonie, i da postoje indicije da su već kontakti uspostavljeni, znamo svi da je praktično oteran iz CZV od strane njihovog Predsednika, takodje se pojavila i opcija da ostane u Olimpija, ali je uslov da bude 100% fizički spreman i da znatno smanji platu, sto u ovom trenutku uopšte nije realno. Navodi se da sam Nedovic smatra da ce mu Partizan omogućiti povratak u reprezentaciju Srbije i da mu rad sa Trinkijerijem može itekako pomoći u tome. E sad da li je nama zaista potreban ovakav igrac zavisi od mnogo faktora koji utiču na ovaj potencijalni transfer, pre svega se misli na Woldena koji ima izlaznu klauzulu iz ugovora sa crno belima, navodno su brojni klubovi iz Euroleague iskazali interesovanje i veoma su ozbiljni u nameri da dovedu ovog Americkog pleya. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Takođe je Partizan zainteresovan za još dvojicu pleymakera koji trenutno igraju u najjačoj ligi na svetu, doduse jedan je u razvojnom timu jedne od ekipa, a drugi dobija priliku na kasicicu, s tim što su pored Partizana jos dva kluba iskazala interesovanje za ovu dvojicu, a to su Makabi i Olympiakos, tako da su sve tri ekipe zainteresovane za dvojicu igraca,Nigel Williams-Gos i Bredli Wanamejker, ko god da dodje u redove crno belih bice i vise nego kvalitetno pojacanje, a tim da bi trebalo mnogo novca izdvojiti za njihov potpis. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Vilijams - Gos me je oduševio još one prve sezone, čim je stigao kod nas, a to mu je bila prva sezona u Evropi, a vrlo moguće i prva seniorska sezona uopšte. Jedan od pismenijih plejmejkera koji su igrali kod nas, baš mu se vidi elegancija u igri, šteta što nismo imali barem za nijansu kvalitetniji tim te sezone, mislim da bi onda još više došao do izražaja, ali i ovako se pokazao, čim ga je Olimpijakos uzeo. Njega bih svakako voleo da vidim nazad, pogotovo sada kada je Partizan na višem nivou nego te sezone, a koliko je realno, to je već pitanje.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza

I dalje prati klub i desavanja na twitter nalogu,cesto izbacuje slike sa Partizanom,a bogami na pozive navijaca nije ostao ravnodusan,odgovorio je da je sve na Trinkijeriju,da nema nista protiv da se vrati u nase redove,sto jos vise potkrepljuje pisanje novinara koji su u svetu kosarke i koji su veoma upuceni u desavanja u klubovima.E sad,ako zaigramo Euroleague sledece sezone,svasta je moguce,Walden je u ovom trenutku blizi odlasku nego ostanku jos jednu godinu,tako da cemo verovatno biti aktivni na trzistu na poziciji pleya,a sad ko ce doci zavisi od strucnog staba i njihove zelje i od finansijske konstrukcije.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @Conga Ja mislim da su sve ovo klasicna nagadjanja.. Ne mozes pravit tim za sledecu sezonu dok ni ova nije zavrsena. Plus se ne znamo koje ce Partizan takmicenje igrati..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 minuta , Vuko rekao/la:

@Toza @Conga Ja mislim da su sve ovo klasicna nagadjanja.. Ne mozes pravit tim za sledecu sezonu dok ni ova nije zavrsena. Plus se ne znamo koje ce Partizan takmicenje igrati..

Pa ove godine vas nije sprečilo da imate veći budzet od Zvezde i ako igrate samo Eurocup. Tako da vaš budzet ne zavisi od Euroleague kao Zvezdi... 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko je u pravu, sve zavisi od toga da li ćemo igrali EL ili EC. Ako budemo igrali EL onda mnoga od ovi nagađanja više ne moraju biti nagađanja, ali ako ne budemo, onda se bojim da će bilo šta od ovoga biti istina jer većina stranih igrača će pre otići da igra EL za više para, gde ima i jačih mečeva i svega nego EC. Ali ako mene pitate, ja bih NWG voleo da vidim svakako nazad kod nas.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
4 minuta , Gretna rekao/la:

Pa ove godine vas nije sprečilo da imate veći budzet od Zvezde i ako igrate samo Eurocup. Tako da vaš budzet ne zavisi od Euroleague kao Zvezdi... 

Jadni vi ugrozeni.. Od kad je 6.3 vece od 10?

Izgleda da se mora ljudima crtat ili jednostavno vjerujete narucenim textovima..

Ajd posto ti znas tacne budzete, objasni mi koja je logika da Tomas prima vise od Gista, Volden od Brauna, Gordic od Dzenkinsa, Jankovic od Stimca i td i td..

Uppredi imena kod vas i nas, odakle su dosli vasi igraci odakle nasi i sve ti je jasno..

Svaka druga tvrdnja nema utemepjenje u realnosti..

Da se razumijemo na kraju, Partizan ima odlican budzet OVE sezone ali ipak nemoj da mijesamo babe i zabe..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna

Zaista je suludo uporedjivati budzete,vidi se da 100 puta izgovorena laz prelazi u istinu,samo neko ko ne poznaje kosarku moze da poveruje u to i tu gnusnu laz od strane pojedinaca!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Gretna Niko ne spori da Partizan ima odličan budžet ove sezone, verovatno veći neko prethodnih sezona, ali on je još daleko manji nego zvezdin budžet. Što reče čovek u postu iznad, uporedi samo imena koja su kod vas i kod nas, ne možeš mi reći da naši igrači imaju veću platu, jedostavno ne možeš. Gist, Braun, Dženkins, Perperoglu, Panter, Beron, do skoro i drugi Braun i Mohamed Faje + Kuzmić, Štimac koji je isto od skoro u zvezdi. Evo izvukao sam i zvezdin roster iz sezone kad je Budućnost igrala EL a zvezda EC, nešto ne vidim da se baš osetio nedostatak novca zbog toga što ne igraju EL. Slika je sa poslednjeg meča grupne faze protiv Galatasaraja:

 

Screenshot_1.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Znam da zavisi od takmicenja,ali mora polako da se misli i o sledecoj sezoni,verovatno klub ima neke igrace na radaru i u planovima,uspostavljaju se kontakti,menadzeri polako nude pojedine igrace,znam sigurno da je Trinkijeri odbio Andersona iz Efesa koji je na leto slobodan agent,to je 100% sigurno.U klubu zaista provejava optimizam sto se tice ove sezone,kao da nesto vise znaju,ali to se za sada vesto krije od ociju javnosti!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sto se tice nedovica, strasan je igrac mogao da bude (daleko od toga da je los) da su ga povrede zaobisle. Volim takav tip igraca i dobro bi dosao partizanu, samo pitanje je zbog visine njegovog ugovora i sto je tezak ciganin. A sto se tice budzeta, neko je vec  negde napisao da gist i perperoglu imaju vise utakmica u el, nego sto su ih partizanovi igraci odgledali ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...