Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava


Preporučeni postovi

@BeconiWR Mozli je produžio ugovor pre jedno dva meseca čini mi se, tako da bi trebalo da je i on siguran za sledeću sezonu što je takođe veoma bitno. Jedan od gotivnijih stranaca, ne samo ove sezone, već uopšteno. Baš je veliki borac, srčan, atraktivan.

Jaramaz će biti glavni igrač Partizana tu nema šta, mislim već je i preuzeo tu ulogu ove sezone, baš baš ima samopouzdanja i sad samo prži. Kad bismo tako nešto, barem približno, dobili i od Zagorca, e to bi već bila totalno druga priča. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 504
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vuko Izgleda da postoji sansa, kad je Parahuski imao jaku platu, sto ne bi i njemu dali, legao bi nam samo tako, trazi ga i Makabi,izgleda da je završio epizodu u Nba, tako da ce sigurno u Evrop

Da poželimo svu sreću Šćepanoviću!

@Vuko to bar nije tesko znamo koliko nas je iza našeg kluba !!!

Posted Images

Nakon potpisivanja novog ugovora sa Pejdzom, pocele su ozbiljne kuloarske price i glasine od strane nekih stranih novinara! Naime jedan od uslova za ostanak Markusa je bila Euroleague, nekoliko izvora sada govori da ce KK Partizan igrati najelitnije kosarkasko takmičenje naredne godine. 

Kako nekoliko izvora pisu Euroleague je poslala dopis Ostoji Mijailovicu da pripremi izveštaj finansijskog stanja u klubu! Izgleda da je Djordi obecao Ostoji da ako se Aba ponisti da ce Partizan predstavljati region, na osnovu ostvarenih rezultata do prekida takmičenja! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Aleksej Nikolić se vratio sa pozajmice, ima ugovor jos 2 godine. Da li ga Trinkijeri vidi u ekipi ili ipak ide dalje

 

 

20200509_202104.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90 U suštini, njemu i nisu produžili ugovor, jer je moralo tako biti. Kako i sam Dule kaže, vrhovni vođa je hteo da ga skloni po svaku cenu samo je morao da nađe čoveka preko kojeg će to da uradi, a eto, na kraju je to bio Peković iako smo svi mislili da je došao da bi radio u korist Partizana. Svi znamo da Dule nije prezao ni od koga i da je uvek govorio ono što stvarno misli, zato je Partizan verovatno bio i uslovljen da on jednostavno mora da ide i to je to, sve to i sam Dule kaže u intervjuu. Sve to na stranu, Dule u očima navijača nikada neće pasti i uvek će ga svi gledati kao Boga jer to i jeste.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nasem Gagiju Milosavljevicu divan dan. Jedan ov vecih boraca kako za crno bele boje tako i za dres Srbije. Covek ciju su karijeru nazalost i povrede obelezile... 

Sve najbolje majstoru i da se vrati u Partizan kako i treba 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Da li će se nastaviti aktuelna košarkaška sezona biće poznato najranije 24 Maja, a mnogi klubovi već razmišljaju o timovima za narednu sezonu.

Partizan je produžio ugovore sa ključnim igračima i očekuje sa da uz određena pojačanja ima veoma respektabilan tim. Kako blizak izvor iz Kluba saznaje na meti crno-belih je ni manje ni više nego košarkaš Anadolu Efesa Kris Singlton koji sigurno napušta Tursku! 

Najveća  prepreka za dolazak u Partizan predstavlja njegova plata,ali nije nepremostiva navodi Izvor blizak klubu! 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po meni je on drvo i mislim da ne vredi davati tolike novce i opterecivati budzet njegovom platom. Bolji mi je jedan mozli nego 5 ovakvih panjeva

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Congada bi bio pojačanje bio bi sigurno ali bi bio još veće opterećenje za budžet mislim da je bolje dovesti nekog jeftinijeg mlađeg koji ima veću perspektivu nego singlton a za njegovu platu verujem da može bar dva igrača veoma dobra da se dovedu naravno ako su dobro skautirani 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Step  u pravu je @NemanjaNis nije da nam gori za nekim kao on. Bolje da dovedu nekog Macvana ili domaceg igraca da mu uzdigne karijeru. Imamo kao sto je vec naveo Mozlija i bio bi bespotreban trosak. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Te pare koje bi se uložile u Singltona treba da se prebace na pokušaj vraćanja Milosaljevića i Lučića. Verujem da ne zahtevaju platu kao Singlton a što je još važnije razumeju i znaju težinu Partizanovog dresa. Bolje uložiti u više igrača nego dovesti jednu "zvezdu" koja može da naruši i hemiju u ekipi i sve. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Parni valjak uskoro kompletan! Naime do kraja ove sedmice se ocekuje da se klubu priključe Andrea Trinkijeri i Vlado Scepanovic! 

Do kraja sledeće sedmice se ocekuje i povratak svih inostranih igraca, klub je u svakodnevnom kontaktu i intenzivno se radi na njihovom povratku sto pre! 

Ostali vec uveliko treniraju! 

IMG_20200513_192836.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga A znali se za Gordica sta, sve vise vesti citam kako ide, odnosno da se vraca u Buducnost, meni to deluje malo nerealno

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vlada Voleo bih da uspemo da zadržimo Gordića, opet verujem da to zavisi od definitivne odluke EL koje ćemo takmičenje igrati, tipa ako igramo EL možda razmišljaju da dovedu boljeg igrača na to mesto i to je to, a ako budemo igrali EK kao i ove godine, ne znam zašto bi klub pustio Gordića, niti zašto bi on otišao u Budućnost, nije mu to neki stepenik unapred.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Toza @Vlada

Ma to je samo cista spekulacija, koja je plod necije maste. Trinkijeri zeli Gordica i naredne sezone u timu, on nema nista protiv toga tako da ce vrlo verovatno ostati. Bircevic izvesno odlazi, takodje verovatno i Janković i Nikolic, za Rasonov ostanak ce preseci struka, to je za sada sve sto znam, pritom skoro je izvesno da će Macvan obuci treci put dres Crno beli dres, takodje se pregovara sa Avramovicem i Todorovicem! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga Za Birčevića je odavno bilo jasno, ni ove sezone nije imao neku rolu. Za Jankovića verujem da će dovesti bolju zamenu tako da je i to skroz realno, sad za Alekseja Nikolića ne znam, imao je on dobru sezonu u Italiji, opet kažem da verujem da će mnogo toga zavisiti od toga koje ćemo takmičenje igrati. Za Tomasa ne znam, dobro je krenuo, najviše se od njega očekivalo, posle je baš opao u formi, sad šta je u pitanju.. Gotive ga navijači jer je pozitiva teška, ali treba dobro razmisliti šta nam može doneti sledeće sezone. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Andrea Trinkijeri je već u Beogradu, cak je bio na jutarnjem treningu ekipe, zaista fascinantno koliko je ovaj covek posvećen, neverovatno! 

FB_IMG_1589541403628.jpg

FB_IMG_1589541398357.jpg

FB_IMG_1589541395938.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko changed the title to KK Partizan - tim, treneri, strucni stab, uprava

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...