Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 104
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Posted Images

@Flaki repriza finala Francuska -Portugal ,živo me zanima kakav će ishod danas biti ali verujem da će francuzi od starta krenuti jako po pobedu …sve je moguce ovde

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Švedska je za divno cudo uspela da obezbedi prvo mesto u grupu E ,dok su Španci ubedljivom pobedom osigurali drugu poziciju 

926E51E5-0F21-4201-8F16-4B4BA601C5F3.jpeg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Njemci su pleasali na ivici provalije ali su ipak prosli dalje..

Portugal i Francuska remizirali i zadovoljni idu dalje.. CR izjednacio rekord po broju golova za nacionalne selekcije..

 

 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko prvi put da sag gledao Nemce nemoćne totalno , jedina prava šansa je ona Milerova, jako tvrda odbrana Engleza je napravila najveći posao na ovom meču ,čekali su svoju sansu i dočekali .

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja nema Nemačka tim...ja ne znam ko je lud da plati onoliko miliona evra za igraca poput Verner i Haverts.Zaboravio si sansu Vernera u prvom poluvremenu i odnranu Pikforda.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
6 sati , Nemanja rekao/la:

@Flaki još nešto mi nije jasno ,Gundogana nema na terenu i umesto da napad igraju Sane ,Gambet itd ..on gura Wernera i Haverca🤕

Upravo mu se zato tako i vratili rezultati.Lev je forsirao drugaciju taktiku ne onu pravu a cinimi se da Verner i Haverts ne znaju bukvalno da daju gol.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Opet je Švajcarska namucila protivnika , ovoga puta nisu uspeli da prodju dalje ali kapa dole za trud 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...