Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

NBA - vesti, transferi, aktuelnosti


Vuko

Preporučeni postovi

@Conga videli smo da je u odsustvu Walla on preuzeo svu odgovornost u ekipi i igrao sjajno , pored Irvinga i Duranta mislim da bi kidao i te kako ,bio bi to paklen trio na terenu !!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 62
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@VukoTako je, kakav Hardavej, on nosio Nikse, pa jeste, do najgoreg skora u celoj ligi, ljudi nisu mogli da sastave tada kao stoji ne mogu ni sada. Takva franšiza kakvi su oni,mislim da su i dalje klu

Srbin u NBA za čak milion i po dolara? Mladi srpski košarkaš Aleksej Pokuševski prijavio se za ovogodišnji draft, a ekipa koja bude želela da ga dovede iz Olimpijakosa moraće da izdvoji do 1,5 mi

@Vuko Sta reci, znaci Bertrans i Bogdanović zajedno preko 150 miliona dolara! Elem, moram napomenuti da bi Dangubic sad vrlo verovatno igrao u Nba da se odlučio za Partizan, a ne za Crvenu Zvezdu

Posted Images

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2020&mm=05&dd=22&nav_id=1686741   otisao je jedan od najboljih trenera lige svih vremena. Covek koji je nazalost izgubio dva finala, jer je sa druge strane terena bio jedan Majkl Dzordan, i covek koji je JUtu Dzez doveo u sam vrh lige gde je ona i danas!! I da ne zaboravim, pored momaka na terenu, najzasluzniji sto ja vec 2god navijam za taj klub!!!

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga odlican je to trio, samo ne znam da li bi mogli jedan sa drugim oni igrati. Da li bi se klali za prvu zvezdu ili bi bili timski igraci.

U svakom slucaju opasna ekipa

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR

Pa Bredli Bil ne bi bas imao prostora kao u Wasingtonu, verovatno bi se podredio timu, lopta bi mahom bila u rukama Irvinga i Durenta! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Conga JAO sto bih to voleo da vidim ,mnogo gotivim Billa stvarno steta da takav igrac propada u Wizzardsima ,ne moze tu nista da uradi ,Wall je sve cesce povredjen , igra brutalnu sezonu ni na All-staru nije bio ,nepravda stvarno 🙂 Kako volim kad gledam uvece prenose pa Plavsic prokomentarise kad Bil poentira "najprefinjeniji suter" lige 😄

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 3 months later...

NBA draft zakazan ipak za 18. novembar

NBA draft ove sezone održaće se 18. novembra, prenose američki mediji.

Prvi čovek Lige, Adam Silver, zajedno sa svojim saradnicima i u dogovoru sa klubovima, doneo je odluku da se draft održi 18. novembra, ali je ipak ostala otvorena mogućnost da datum bude promenjen.

Još uvek nije postignut dogovor o određivanju datuma za potpisivanje slobodnih agenata. Očekuje se provera oko cele situacije vezane za početak nove sezone, a zatim i da se uslede dogovori oko tih datuma.

Inače, sredinom avgusta je održana i Draft lutrija, posle koje je postalo jasno da će prvi na NBA Draftu 2020. birati Minesota Timbervulsi, a drugi Golden Stejt Voriorsi.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...
On 20.11.2020. at 11:03, Conga rekao/la:

Top 10 slobodnih agenta u Nba trenutno! Od tih 10 su dva bivsa clana CRNO - BELIH iz Beograda, tacnije Duletovi prospekti! 

FB_IMG_1605866463258.jpg

https://www.si.com/nba/2020/11/21/davis-bertans-wizards-five-year-contract-grade

Solidnih 80ak miliona za Bertansa 😄

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko

Sta reci, znaci Bertrans i Bogdanović zajedno preko 150 miliona dolara! Elem, moram napomenuti da bi Dangubic sad vrlo verovatno igrao u Nba da se odlučio za Partizan, a ne za Crvenu Zvezdu, ali boze moj, covek se uci dok je ziv! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 1 month later...

Bruklin dobija Džejmsa Hardena, u Hjustona su otisli Karis Levert i Rodion Kuruc iz Netsa, odnosno Dante Egzum iz Klivlenda. Hjuston dobija i četiri pika prve runde, uključujući i pik iz 2022 godine koji su Kavsi dobili od Milvokija !!!

Klivlend dobija Džereta Alena i Torijana Prinsa od Bruklina. Roketsi su zatim nastavili i uključili Indijanu tako da je Karis Levert otišao u Pejserse, a dobili Viktor Oladipa !!!

Grom iz vedra neba! Bruklin je ovim trejdom glavni favorit za osvajanje prstena bez ikakvih dilema! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...