Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

NBA - legende, nostalgija


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 95
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Snimljen je i Kobijev "Poslednji ples" Svi oni koji su uživali u veličini Kobija Brajanta moći će još jednom da se podsete toga jer je njegova poslednja sezona snimljena za dokumentarac sličan „P

Ah ta 2011 , sjajno finale , Novicki prosto neverovatan , mozda i poslednji igrac koji je "sam" uzeo prsten,potpuno zasluzeno, ne mislim u pravom smislu te reci sam ,tu su bili I Kid , Merion ,Cendler

@Milos91 @Uginho Pa odlicni igrači od loših prave dobre/odlične timove.. Da ne idemo dalje dovoljno je pogledati šta je Nikola Jokić napravio od Denvera. 

Posted Images

Ah ta 2011 , sjajno finale , Novicki prosto neverovatan , mozda i poslednji igrac koji je "sam" uzeo prsten,potpuno zasluzeno, ne mislim u pravom smislu te reci sam ,tu su bili I Kid , Merion ,Cendler,ali smatram da je taj njegov jedan prsten vredniji od prstena koji imaju neki igraci  ?  @Milos91   

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Slazem se, isto tako mislim da svaki period u NBA ima svoj stil igre, kao sto je u poslednjoj eri Stef Kari totalno promenio stil igre,pa i centri sutiraju trojke i odbrana se igra cim se predje polovina terena,jer decko moze da pogodi sa "parkinga" , nisam Hakima ni gledao , njegova statistika govori dosta , uostalom nije on dzaba nosio nadimak "San" ,potpuno je opravdao to sto je bio prvi pik te cuvene sezone sa MJ. On je i sezonu pre toga bio MVP  i opravdano je krenuo da osvoji titulu , cak mu ni veliki Sek nije mogao nista ,zbog cuvenog suta s poludistance ,svakako jedan od najboljih ikada @Vuko

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
49 minuta , Vuko rekao/la:

@Uginho Ako je Dirk bio “sam” šta je onda Hakim bio 94/95..

a dobro to se misli da je sam uzeo titulu u ovoj trenutnoj eri super timova koja je pocela time sto je lebron okupio jos dva allstar igraca oko sebe u miamiju i kasnije su i drugi timovi gledali da potpisu sto vise all star igraca ne bili stvorili konkurentiji tim.

pa pogledajte sad kako stvari stoje,male fransize nemaju ni jednog allstar igraca i ako ga kojim slucajem pokupe na draftu sam igrac brze bolje gleda kako da pobegne iz tog tima...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Naravno, to su cinjenice , uostalom ne ogleda se karijera jednog vrhunskog igraca na osnovu prstena ,ali je znacajan deo karijere, mnogo velika imena nikada nisu sebe okitila prstenom pa su deo kuce slavnih , a bilo ih je milina gledati ,za mene Iverson jedan jedini ,neponovljivi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milan Jeziv igrac bi se ako nista jedne godine borio za PO.. Ne mora ni da ga izbori ali barem da je relevantan.. Meni jedan AD ima mnogo da dokaže a ne Booker.. Evo jos jedan primjer je i KAT, statistika brutalna a ekipa kanal i zato mnogo vise cijenim recimo Jokica nego takve igrace a ima ih jos..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Slazem se da Davis ima jos mnogo toga da dokaze a verujem da ce i dokazati jer ne bi onda dolazio u Lejkerse i ove sezone je imao dobru priliku da uzme titulu mozda i neko priznanje MVP finala ali desilo se to sto se desilo...

Buker paklen igrac moze da pogodi sa svake pozicije ali realno u Phoenixu nema cemu da se nada,malo trziste ne privlacno za vecinu dobrih igraca,dok je situacija sa Touwnsom slicna Bukerovoj i od njega tek ocekujem igre na MVP nivou kada i ako predje u neku jacu fransizu...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Slazem se u potpunosti za Bukera i Townsa , odlicni igraci zarobljeni u losim timovima  ali mi je iskreno ove sezone najvise krivo za Bredlija Bila,covek igra sezonu zivota,brojke fantasticne,sam nosi Vizardse ,cak ni poziv za all-star da dobije ,steta . ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Milos91 @Uginho Pa odlicni igrači od loših prave dobre/odlične timove.. Da ne idemo dalje dovoljno je pogledati šta je Nikola Jokić napravio od Denvera. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kada pričamo o Legendama rame uz rame, sa neprevaziđenim Džordanom, mojim idolom Medžikom, stoji najbolji beli košarkaš svih vremena. Mlađi ljubitelji NBA košarke nemaju predstavu kakav ratnik je bio Leri Bird, kralj treštolka, jedan od najboljih trojkaša ove igre

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...