Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

NBA - Nasi u NBA ligi


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 456
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vlada Rijetki su košarkaši koji su svoje brojke i igre ovako podizali kad dodje PO.. I prošle sezone u po a i ove Jokara uključi dvije brzine više.. 26.3p,8.1s,5.4a uz fg 51.5%, za tri poen

@Milan Pa ne znam da je ikad iko rekao da je Bogdan Nba superstar.. To se nidje ne spominje ali je cinjenica da bi sa LeBronom imao vise lopti nego sa divljacima iz Kingsa koji nabijaju svoje statisti

@Vuko sledeci jokicev ugovor onda ne sme biti ispod 600 m 😂😂😂

Posted Images

Vučević bolji od Bogdana i Bjelice, 40p Dončića

U noći između nedelje i ponedeljka pobede u NBA šampionatu ostvarili su Orlando Medžik, Hjuston Rokitsi i Finiks Sansi.

Orlando je pobedo Sakramento Kings 132:116.

Dobru partiju u pobedi Orlanda pružio je Nikola Vučević sa 23 poena, 11 skokova i dve asistencije za 23 minuta u igri. Ros je ubacio 25, a Gordon 22 poena, uz pet skokova i tri proigravanja.

Heri Džajls je bio najbolji među Kingsima sa 23 poena, Foks je dodao 13, a po 12 su ubacili Džefris, Hild, Bogdan Bogdanović, Holms i Barns, a srpski reprezentativac je imao još i pet asistencija i četiri skoka i proveo je 31 minut na terenu.

Image

Nemanja Bjelica igrao je 20 minuta, postigao je dva poena, uz tri skoka i jedno proigravanje.

Orlando je u prva dva meča u nastavku prekinute sezone ostvario obe pobede, dok Sakramento ima dva poraza. 

Hjuston je savladao Milvoki Bakse 120:116.

Lider Rokitsa na terenu bio je Vestbruk sa 31 poenom, osam asistencija i šest skokova. Harden je postigao 24 poena, dok je Haus ubacio 16.

Sa druge strane Janis Adetokumbo postigao je 36 poena, uz 18 skokova i osam asistencija. Još dva igrača Baksa imala su dabl-dabl učinak - Midlton je posigao 27 poena, Lopes je dodao 23, a obojica su imala po 12 skokova.

Za Hjuston je to druga pobeda u nastavku sezone posle višemesečne pauze, pošto je u prvoj utakmici u "mehuru" savladan Dalas posle produžetka.

Finiks je bio bolji od Dalasa 117:115 i tako naneno drugi poraz Maveriksima.

Buker je sa 30 poena vodio Sanse, Riki Rubio je dodao 20, a Džonson 19 poena, uz 12 skokova.

Dario Šarić proveo je 22 minuta u igri i postigao 13 poena, uz osam skokova.

Kod Dalasa je najbolji bio Luka Dončić sa 40 poena, 11 proigravanja i osam skokova.

Porzingis je dodao 30 poena, uz osam skokova. Boban Marjanović je proveo šest minuta u igri i postigao je osam poena, uz tri skoka i jednu asistenciju. Finiksu je ovo druga pobeda.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Iz utakmicu u utakmicu me oduševljava čovjek.. Nevjerovatno kakav je igrač postao..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Klasika Jokic u svom stilu ,malo slabije počeo meč sinoć a onda u punom gasu odveo Denver do pobede , nisu imali resenje u odbrani za njega ! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Uz Fulam krajem oka pratio sam i Kingse veceras i Bogdanovo samoubistvo (1-15 iz igre)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Evo da pokusam da ti objasnim, posto nijesi ni malo u pravu..

Prvo, odigrao je "lose" sinoc iz dva razloga.. 1. Umor i nedostatak 4 najbolja saigraca 2. Igrao je 24min jer se "pustao" Portland

Prije toga je odigrao dvije doktorske utakmice kad je vodio Denver do pobjeda, takodje bez Mareja, Herisa, Bartona..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko kakav umor ? Ako je posle par utakmica umoran onda nek ne igra . Nedostatak pola ekipe jeste opravdan ali se od njega onda očekuju bolje brojke i ako izgube a ne toliko losije !

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Čekaj, jel me zezaš ili što?

Čovjek je vezao dvije top utakmice za dvije pobjede.. A sinoć je igrao 24 minuta i nije ulazio u egal završnici.. Ljudi su bukvalno PUŠTALI Portland, zato i Jokićeve “slabije” brojke..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko gledao sam samo prvo poluvreme i tu sam prestao, jednostavno sam mislio da igra lose ne znam kako je tekla utakmica drugo poluvreme ... zato sam se i začudio kada sam video statistiku na kraju 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Bas sam poceo da se nadam da ce Bogdan otici iz Kingsa ovo ljeto.. Narvno u neku zdraviju fransizu u kojoj ce moci da odigra jos bolje..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
On 9.8.2020. at 17:00, Vuko rekao/la:

Kakvo školovanje najboljeg defanzivca lige i kakva igra u završnici 👏👏👏

 

Zamisli još da ima neke bolje igrace oko sebe ... tri puta bolji bi bio ! Doktor 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja mislim da Bogdan ovakve partije može da pruža mnogo češće.. Ipak za svoje dobro će morati da ide iz Kingsa..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...