Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

NBA - Nasi u NBA ligi


Vuko

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 456
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Vlada Rijetki su košarkaši koji su svoje brojke i igre ovako podizali kad dodje PO.. I prošle sezone u po a i ove Jokara uključi dvije brzine više.. 26.3p,8.1s,5.4a uz fg 51.5%, za tri poen

@Milan Pa ne znam da je ikad iko rekao da je Bogdan Nba superstar.. To se nidje ne spominje ali je cinjenica da bi sa LeBronom imao vise lopti nego sa divljacima iz Kingsa koji nabijaju svoje statisti

@Vuko sledeci jokicev ugovor onda ne sme biti ispod 600 m 😂😂😂

Posted Images

I Bogdanovic i Pokusevski iz meča u mec pružaju sve bolje partije i to mi se jako svidja ,dok Jokic overava pitanje MVP a sa sjajnim statistikom i sinoc 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko Čikago me iznenadjuje kako igra po dolasku Vucevica , šta ti mislis o njima trenutno i da li moše to biti novi Čikago koji moze da pobedjuje ...nisam navikao pd njih da imaju dobre rezultate ,dugo im je falio centar dobar 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko  dominacija Jokica se nastavlja 👌brine me povreda Pokusevskog koji je taman počeo odlicno da igra , nisam upućen bas pa ne znam jel nešto ozboliljno ili ? Ako neko zna to si ti 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko deluje mi kao da je konacno pronašao svoju igru ,ima svu slobodu ovde i to je ono sto mu je potrebno ,ukazali su mu poverenje i polako ali sigurno podiže nivo igre i statistika uostalom govori mnogo 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Atlanta je sinoc porazena od Milwokija ali je nas Bogdanovic vio najbolji na terenu sa čak 28 poena i potvrdjuje svoje sjajne igre ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Sad je vec sigurno da nije bilo povrede da bi ovo bila Bogdanova sezona karijera.. 

Mada i ovako je jako podigao brojke uz najbolji raspon utakmica (zadnjih 10-15) u karijeri..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vukovsta kažeš za Bogdana brate ... ovo sto radi iz meča u meč je stvarno fenomenalno , da ga ne ureknem igra najbolju košarku od kako je došao u NBA

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Defintivno je ovo njegova najbolja forma u Nba.. Nazalost je izgubio godine u Kingsima ali sad barem igra pobjednicku kosarku, cak je i lider tima koji je u velikoj seriji dobrih rezultata..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 sati , Vuko rekao/la:
3 sati , Vuko rekao/la:

@Nemanja Defintivno je ovo njegova najbolja forma u Nba.. Nazalost je izgubio godine u Kingsima ali sad barem igra pobjednicku kosarku, cak je i lider tima koji je u velikoj seriji dobrih rezultata..

Ako nista dokazao je i sebi i Kingsima da su i te kako pogrešili u vezi njega ...

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...