Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Davis Cup/Fed Cup/Atp Cup


Vuko

Preporučeni postovi

  • 8 months later...

Troicki novi selektor Davis kup reprezentacije Srbije.Zimonjić navodi da mu nije jasno i da je iznenađen odlukom da ga igrači direktno smene.

"Veoma sam iznenađen odlukom igrača da me smene sa mesta selektora Dejvis kup tima Srbije! Imao sam želju da nastavim sa radom na toj poziciji, sa čime su igrači bili upoznati, kao i sa rokovima za prijavu novih kandidata javnog konkursa", napisao je Zimonjić u objavi na Tviteru.

Zimonjić navodi da ga je Viktor Troicki pozvao i obavestio da su svi igrači imali razgovor, a da je njihova želja da on bude selektor.

"Pozvao me je telefonom 1. novembra i obavestio da su igrači imali sastanak u Parizu tog dana i da su izrazili želju da on bude novi selektor, bez objašnjenja i konkretnih razloga zašto me smenjuju. Napominjem da nisu sa mnom razgovarali ni u jednom momentu o eventualnim problemima, nezadovoljstvu ili mogućoj promeni selektora. Trudio sam se da pomognem svih našim igračima i da im budem podrška, ne samo u reprezentaciji. Nekoliko dana kasnije, 3. novembra sam saznao da su igrači naknadno dostavili molbu TSS da Troicki bude novi selektor, 25. novembra mi je saopštena odluka TSS da konkurs bude produžen do naredne subote".

Sada već bivši selektor navodi da mu nisu ni rekli razloge zašto će biti smenjen i zašto će Troicki biti novi selektor.

Igrači su nekoliko dana kasnije poslali molbu TSS kako bi Troicki postao selektor.

Zimonjić naglašava da je ponosan na ostvarene rezultate.

"Na sve te rezultate sam ponosan, kao i na činjenicu da su me igrači izabrali da budem selektor i za Dejvis kup i za ATP kup. S tim u vezi sam bio uveren da se moja stručnost, iskustvo i znanje ne dovode u pitanje".

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Iskreno pomalo sam razočaran ovim potezom igrača da ga smene bez ikakve potrebe ... sve je funkcioniralo dobro . I šta to može Troicki sto nije mogao on ...apsolutno ništa 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...