Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Borilacki sportovi


Preporučeni postovi

@Nemanja Još jedan Ufc praznik za oči stiže za vikend..

Konor se vraće u UFC ring a protivnik u njihovoj drugoj borbi je Dastin Poirier.. Očekujem ni manje ni više nego spektakl..

U co main event borbi imamo takodje odličan meč u najavi Čendler-Huker..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 214
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ljudi dosta osudjuju borilacke vestine.Kao kako to moze biti sport kad se tu samo biju. I to je sport gde ti moras svakodnevno da treniras i budes fizicki spreman.Ne mozemo na to gledati kao na n

Deluje mi prespreman iskreno i msm da neće biti problem ko god bude u meču sa njim 

UFC on ABC: Holloway vs. Kattar U 21h počinje prvi Ufc event 2021 i odmah uz brutalnu main event borbu imamo i nastup našeg Duška Todorovića koji otvara večerašnji main card.

Posted Images

UFC 257

Odgledah poslednja 3 meča main carda i ovo su moji utisci.

1. Caldervud rutinski savladala Džesiku Aj i po meni pobijedil sve tri runde..

2. CoMain event - Vrhunski nokaut Majkla Čendlera koji je na debiju u UFC pokazao da nije slučajno bio šampion Belatora.. Huker nije pokazao bukvalno ništa..

3. Velika pobjeda Dastina Poiriera koji je nokautirao Konora u drugoj rundi.. Prvu rundu je po meni uzeo Konor koji je ima 2/3 jaka udarca.. Ipak odlična taktika Dastina koji je od početka meča lowkikovima pogadjao Konorovu prednju nogu i time ga potpuno poremetio. U drugoj rundi je iskoristio par dobrih udaraca i završio meč.. Velika pobjeda i po meni ako se Habib ne vrati novi šampion kategorije..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 5 weeks later...

Biće odličan meč ,i verujem u Rakica i još jednu pobedu ,kao sto je i sam rekao kompletniji je borac i možda bolje za njega da vise bude u parteru ,Santos tu nije toliko dobar 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja Od 04h je prenos na fightchanelu i nova s kanalima.. Rakic je prvi mec main carda tako da on ide odmah u 04h.. Medic je oko ponoci ali za njegov meč već treba platiti ppv..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Osvrt na kompletan main card Ufc259 od sinoc.. (Rakic i Medic u posebnom postu)

Makacev se vratio poslije duze pauze, izdominirao Dobera na parteru i zavrsio ga gusenjem. Meni je licno taj Kabib stil borbe dosadan ali se ne moze osporiti da su borci iz te regije dominantni..

U borbi za Bantam titulu nesvakidasnji razvoj situacije.. Gledali smo odlicnu borbu koju je izgledalo da Yan ipak resava u svoju korist.. Ipak u 4 rundi je uputio nelegalno koljeno u situaciji kad nije smio i diskvalifikovan je.. Samim ti Sterlin je postao prvak divizije a ja ocekujem ubrzo revans..

Sta napisati o Amandi Nunes.. Dominacija protiv ipak nedorasle protivnice i nastvak odbrana pojasa u obije kategorije..

U main eventu za mnoge ljude veliko iznenadjenje i pobjeda Blahovica.. Meni je drago da Adesanja ipak nije uzeo pojas u dvije kategorije.. U 4/5 rudnama se pokazalo da je Jan ipak i veci i snazniji borac i priveo mec kraju..

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...