Jump to content

Borilacki sportovi

Preporučeni postovi

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 112
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ljudi dosta osudjuju borilacke vestine.Kao kako to moze biti sport kad se tu samo biju. I to je sport gde ti moras svakodnevno da treniras i budes fizicki spreman.Ne mozemo na to gledati kao na n

Deluje mi prespreman iskreno i msm da neće biti problem ko god bude u meču sa njim 

UFC on ABC: Holloway vs. Kattar U 21h počinje prvi Ufc event 2021 i odmah uz brutalnu main event borbu imamo i nastup našeg Duška Todorovića koji otvara večerašnji main card.

Posted Images

Aleksandar Rakic - Velika pobjeda sinoc protiv bivseg izazivaca Santosa.. Svo vrijeme je Rakic bio bolji borac u ringu i jednoglasnom odlukom sudija pobijedio mec.. Dosta ljudi je po internetu razocarano borbu ali ne kapiraju koliko je Santos jak i opasan borac i da je Rakic morao bit oprezan i pazljiv.. U svakom slucaju velika pobjeda i bravo majstore..

Uros Medic - Dominantan nastup i lagana pobjeda Urosa.. Cak je sudija porpustio par prilika da ranije prekidne borbu, jer je Uros nanosio opasnu stetu portivniku.. Uros je sinoc pokazao ozbiljan kvalitet, potvrdio da pobjeda na Kontenderu nije bila slucajna i ocekujem velike stvari od njega u buducnsti.. Naravno Ufc ga je nagradio i bonusom za performans veceri (50k dolara)

Link teme/posta

Link teme/posta

Dana White najavio povratak publike u dvorane vec za mjesec dana.. I to pune dvorane.. Nba polako počinje da vraće navijače, superbowl je igran pred skoro 25k ljudi.. Samo još po Evropi/Srbiji da ukapiraju da ljudi treba da se vrate na tribine..

Link teme/posta

Porazi Vasa i Jankele u Rusiji, cijeli mečevi na yt.. 

Link teme/posta

Nadam se boljem nastupu naših boraca na KSW 59 za vikend.. Nastupaju Savo Lazic, debituje za Ksw Darko Stošić, dok Antun Račić brani pojas..

Link teme/posta

Link teme/posta
  • 2 weeks later...

@VukoŠta misliš o ovome ? 

3E69A356-33E0-419B-A9F3-4CFE9C360CD3.jpeg

Link teme/posta

@Nemanja Ocekujem da Konor ozbiljnije udje u pripreme i da pokrije rupe koje mu je Dastin nasao u drugom mecu..

Da se osvrnem na Miocic-Nganu od vikenda.. Strasana borba Kamerunca koji jemnogo napredovao od njihovog prvog meca.. Lagano je odbranio Miocicev pokusaj rusenja u prvoj rundi i onda u drugoj zavrsio posao.. Pravedno bi bilo poslije 1:1 da gledamo i treci mec, mada UFC ce gurati Nganu protiv Dzonsa..

Link teme/posta

@Vukovidi nebi me čudilo da prodje Konor kao prošli put ,iskreno voleo bih da gledam neizvestan mec ! A od Miočića sam očekivao mnogo više ,delovao mi je kao da je i sam posle onog rušenja znao da ne moze nista da uradi ...

Link teme/posta

@Nemanja A i ocigledno su bili u pravu i svi oni koji su govorili da je Nganu strasno napredovao..

Link teme/posta

@Vuko demonstrirao je to protiv z Miočića , momak je sve podigao na visi nivo to je vidno 

Link teme/posta

Link teme/posta