Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 402
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslednjih 48h donela su dve ozbiljne vesti. Prva je da je LB Denver Broncosa Von Miler oboleo od korone, ali se oporavlja(zanima me kako je on samo oboleo, posto imaju ostre mere) druga je malo lepsa

@Flaki Dobra slika 😉  

@Flaki Brejdi je po meni prevazišao ne samo status GOAT-a Americkog fudbala nego je i možda najveći sportista svih vremena.. Naravno mislim na ekipne sportove.. Ova ostvarenja koja on ima nema ni MJ n

Posted Images

E malo da se ovde spomene jedna novina. 

Naime NFL asocijacija zeli da smanji predsezonu sa 4 na 2 utakmice. Razlog, kako navode americki mediji, lezi u obrazlozenju igraca i klubova da nisu imali dovoljno vremena da se pripreme zbog korone i trenutne situacije i nereda na ulicama Amerike. 

Ovo je skroz dobra stvar iz razloga, sto ce timovi na 2 utakmice pokazati malo svoje taktike ne previse. I sezona ce biti intetesantna. U ostalim vestima sezona se ocekuje da pocne po planu u septembru, okrsajem KC i Hjustona

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A ovako je pre 4 godine poceo pohod mog kluba ka prvoj ligi Srbije. Zvanicno 3 tim u Srbiji bez stranaca bez sponzora. Sa malom frakcijom navijaca. 

 

FB_IMG_1592054915975.jpg

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Nekoliko igraca Dalas Kaubojsa i Hjuston Texansa bili su pozitivni na koronavirus. Jedan agent tih igraca potvrdio je kako je njegov klijent pozitivan na koronavirus.

Kako prenosi NFL Network taj igrac je RB Dalas Kaubojsa koji je bio pozitivan Ezekiel Eliot. Eliot se oseca za sada dobro. Nije bio u prostorijama ekipe jer tamo mogu samo igraci koji se oporavljaju od povreda.

Kauboji nisu nista komentarisali sto se tice ove situacije.

Prvi javno poznati NFL igrac koji je bio pozitivan je Von Miler. Osim toga jos nekoliko igraca Texansa i Kaubojsa je bilo pozitivno na koronavirus. Takodje testiranje ce biti jedno od kljucnih stvari za nastavak sezone i videcemo kako ce NFL na sve ovo reagovati. 

Protokol za trening kamp, predsezonu i regularni dio sezone jos nije isplaniran. Ocekuje se da ce se to ubzro resiti.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

http://www.saaf.rs/2020/06/16/bivsi-nfl-igrac-dejvid-din-gost-na-petar-mikovic-lineman-challenge-u/

Za sve koji zele da posete ovaj dogadjaj, memorijalni prvi po redu linesmen challenge u cast pokojnog Petra Mikovica. 

Takodje ovaj bivsi igracSinsinati Bengalsa bice 2 nedelje clan strucnog staba Wild Dogsa. Dakle moja sreca je neizmerna. 

Takodje nesto sto moze i da privuce sponzora 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • 2 weeks later...

@Vuko  Patriote ti potpisale Kem Njutna na godinu dana. Sta mislis o tom potezu?

Ja mislim da ce Kem da se fino uklopi u Belecikov sistem, mozda dovedu jos koje pojacanje. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Dosta dobar potez.. Plus je na godinu dana tako da ako vide da nije više onaj stari nijesu se ukopali sa dugogodišnjim ugovorom..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko  najzvucnije pojacanje u Petriotama definitivno.

A mimo toga malo se digla frka oko Brisa... Navodno drma mu se reputacija i mesto startera zbog onog kiksa

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Sta se desava u Nfl-u ovih dana. Pa zakuvalo se. Pored potpisa Kem Njutna za Patriote, NFL organizacija zahteva od Vasington Redskinsa promenu imena, sto oni naravno ne zele, Davi Njoku zahteva trejd iz Klivlend Braunsa, a Antonio Braun je na korak od potpisa za Sijetl Sihokse, i na pocetku utakmica intonirace se crnacka himna SAD-a. Uskoro opsirnije vidjenje svake vesti. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Kem Njutn, verovatno prva ozbiljna transfer vest nakon Brejdija i Gronkovskog u Tampi. Sta ovo iziskuje. U jeku borbe protiv rasizma, a poznato je da Belicik ne preferira crne igrace, javna tajna, malo i marketinski i politicki potez. Cinjenica je da Kem nije u formi, ali verujem da ce Bil da ga preporodi. Svakako drugi tip igraca od Brejdija. 

Antonio u Sijetlu. Verovatno pametan potez Sijetla, ako dodje do tog poteza. Zasto. Imace DK Metkalfa, mladog, eksplozivnog i hvataca sa sjajnim predispozicijama da bude Megatron 2.

Njoku,trejd iz Klivlenda, ne vidim zasto, verovatno nezadovoljstvo necim, ali vest koja nije toliko udarna. 

Vasington odbija promenu imena, jer, kako se navodi u saopstenju, na taj nacin odaju pocast domorocima, koje su belci proterali, ubijali, stavljali u rezervate. 

I za kraj crnacka himna, nisam je cuo niti sam imao vremena, ali sve je to politicki, marketinski uradjeno. 

I najnovija vest za kraj jeste ta, da ukoliko se igra ored navijacima, NFL ce zahtevati od svakog ponaosob navijaca da potpisu da na svoju odgovornost ulaze na stadion, kako bi onemogucili da tuze NFL. Dakle oregrst stvari se desava. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Mislim da smo već pisali na tu temu... Tada sam rekao da se QB koji ti donese SB i plus je toliko mlad/dobar plaće u zlatu ako treba..

Potez Čifsa koji im uz zdravlje Mahomsa garantuje ako ništa relevantnost svih tih 10god..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko  detalji ugovora, 450 miliona dolara na 10 godina plus klauzula u vrednosti od 140mil dolara u vidu odstete u slucaju povrede. Sto ga cini najskupljim igracem u istoriji ovog sporta, ako ne i sporta generalno. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko  jako me zanima hoce li Belicik pokazati da je doktor i da mu Brejdi ne treba ili Brejdi da je najbolji svih vremena i osvojiti SB sa Tampom

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Vec smo to nedje ranije pricali..

Brejdi ima 0% pritisak, jer očekivati da on u tim godinama osvoji SB ili slicno je ravno ludilu.. Da je otišao do najkasnije 35te imao bi šta da dokaže, ovako je zacimentirani GOAT i može da odigra sezonu za svoju dušu..

S druge strane, Beliček je pod velikim pritiskom, pogotovo znajući da prije Brejdija je imao jedan otkaz i drugi već spreman (od 6 sezona 5 sa gubitničkim rekordom, plus samo jedan PO)

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

NFLPA: Na koronavirus pozitivno 72 igrača

Asocijacija igrača NFL (NFLPA) objavila je podatak da je od 10. jula 72 igrača pozitivno na koronavirus. Već je predsezona prepolovljena, a ovaj podatak sigurno ne daje razlog za optimizam kada je ostatak u pitanju.

NFL

 

Ovaj broj predstavlja oko dva i po odsto ukupnog broja igrača. U ovom trenutku radi se na povratku igrača u trening kampove, ali stvari ne idu željenim tokom. Pitanje početka sezone trenutno se ne postavlja, ali kako pandemija koronavirusa poprima ozbiljne razmere u SAD, ukoliko se ovako nastavi sigurno će se i to pitanje postaviti.

Vedeta Hjustona Džej Džej Vot istakao je da igrači žele da se igra, ali da ih uznemiruje činjenica da malo toga znaju u ovom trenutku. Sve ovo su svakako razlozi za brigu, zbog čega će se u petak sastati vlasnici 32 NFL tima.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...