Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

  • Odgovori/odgovora 402
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslednjih 48h donela su dve ozbiljne vesti. Prva je da je LB Denver Broncosa Von Miler oboleo od korone, ali se oporavlja(zanima me kako je on samo oboleo, posto imaju ostre mere) druga je malo lepsa

@Flaki Dobra slika 😉  

@Flaki Brejdi je po meni prevazišao ne samo status GOAT-a Americkog fudbala nego je i možda najveći sportista svih vremena.. Naravno mislim na ekipne sportove.. Ova ostvarenja koja on ima nema ni MJ n

Posted Images

Za Brejdija cemo da vidimo kad odmakne sledeca sezona.. A bas me interesuje kako to Federer dobija?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ne volim ga i ne bih o tome ipak je ovde tema nfl. A za brejdija se slažem nadam se da će se ispostaviti da su se patriote zeznule sto su ga pustele niz vodu.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scartesko da je flako bacao Luisu, posto jeee Rej bio Lajnbeker igrao odbranu, to je bila presecena lopta od strane Luisa protiv 49-ersa ? ne znam sta tacno mislis da fali indijani cb? Pojasni.

E da se dotaknem ponovo Brejdija. Imao je srece. Da se ne lazemo. Poslednja 3,4 sb je oavojio zahvaljujuci pukoj sreci. Njemu je davnih dana bilo breme da se povuce. Jer jedina pozicija koju ljudi mogu da ihraju i preko 40 je suter. Cist primer, Vinatijeri. 

@Vuko i vecito pitanje je sigurno ko ce se bolje snaci. Brejdi bez Bila i Bil bez Brejdija. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Pardon greška mislio sam na Tampu njima je bio potreban dobar CB što su dobili Brejdijem ako bude onaj stari.
A što se tiče pasa bio je za Džonsa protv Denver Broncos-a ,,The Mile High Miracle"
Od tog trenutka sam veliki fan Ravensa. Ali sam ipak više bio za Lamara ispred Flaka.

https://www.youtube.com/watch?v=HmRYZOuXHrA

 

 

 

Edited by joca_scar
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scar nije bas da im je bio potreban. Brejdi bolje da je presao u Vegas kao sto se pricalo, i to za ozbiljnu lovu. Tampa oma mladog Vinstona. Jedini QB u istoriji NFL koji je ima neutralan odnos pasova za TD i presecenih lopti ?

To je vec jedna od cuvenijih utakmica. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

To i ja kažem. Uz dužno poštovanje Brejdiju ali on je uglavnom imao po 5-6 sekundi da razmisli šta će sa loptom a to sve zahvaljujući ODLIČNIM linijašima. Videćemo sada kako će ići u Buccaneers-ima

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ja sam veliki fan Dalas Kaubojsa i pratim ih bas dugo,znam nikako nesto da uradimo,Romo je bio dobar kvoterbek ali nista vise,imao je jednog Terela Owensa i opet se nije ,moglo do druge runde pley offa,sada imamo dva realno dobra igraca u vidu Eliota i Daka Preskota ali opet mrka kapa kao da smo ukleti.A trenutno mi se Lamar najvise svidja,takvog igraca nisam video od Majkla Vicka,em trcanje em vrhunski pas,covek poobarao dosta rekorda ove sezone,samo da potraje duze od Vicka,ubili ga kerovi?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Majkl Vik, igracina. Njega mi je najzalije. Sjajno igrao u Falkonsima, tu je pretezno trcao, vec na zalasku karijere u Filadelfiji je poceo i da miksuje pas. Cim vidi da nije siguran u dzepu, isao je na rol aut i trci, a umeo je zategnuti.

Fan si znaci Kaubojsa, cenim cenim, imate vrhunskog QB u vidu Preskota i RB Eliota. Steta sto nisu prve sezone kao rukiji uspeti naotaviti nesto vise. Barem NFC sampioni. Ukleti? Sta ja da kazem za moje Sejntse ?? 3 godine zaredom ispadaju nesrwcno. Prvo Mineapolis cudo, pas ka Digsu, pa onda kradja protiv Remsa u NFC finalu i poslednje opet Minesota. Svidja mi se sto se stvara rivalstvo izmedju Minesote i Sejntsa

@gazda gruja samo maaaaalaaa ispravka, LB su defanzivni igraci. Linijasi ofanzivni, ili kako ih mi zovemo na trwninzima debeljani au zaduzeni za cuvanje kvotera, kao i RB, ako ide u pas protekciju. Bice sezone. Do septembra ce se znati sve. Zeljno iscekujem start

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@gazda grujaevo skracenice mogu napisati, ako nijena odmet. Dakle

QB-kvoterbek;RB-trkac moze biti i FB(fulbek moze da trci, ili da blokira za raninga) ili HB(slicno FB, ali ima ulogu i kao risiver) linijasi(OT-ofanzivni tekl, C-centar, on snepuje loptu) LG, RG levi i desni gard imamo 4 hvataca WR

Odbrana DB(defanzivni bekovi tu su CB korneri-pokrivaju hvatace, mogu i blicati na Kvotera) LB(lajnbekeri, oni su postavljeni iza defanzivnih linijasa i imamo 3 vrste ROLB, LOLB, MOLB (idem redom, desni, levi i midl lajnbeker) imamo SS i FS (strong sejftija i free sejftija, koji se nalaze u dubokoj zoni, osim ako se ne spustaju prilikom blica) i defanzivni linijasi(RE, LE (desni end levi end, zadatak da vrse pritisak na kvotera ili zaustavljaju trcanje spolja) LT, RT (levi i desni tekl). Izvini sad ako je malo opsirno sve napisano... Nadam se da sam pomogao za lakse pracenje ubuduce ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

 

Ko zeli da pogleda, taman da se i uporede kretnje obojice i pas igra. Sa sigurnoscu mozemo reci da je buducnost u sigurnim rukama.

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWREvo gledam i Lamar mi je bolji realno,Mahoums po meni ima bolji tim,Chivsi su bili dobri i dolazili do finala konferencije i sa nasim likom,legendom koja ima istetoviran grb Srbije na listu noge Alexom Smithom,tada sam i poceo ozbiljnije da pratim Kanzas,a Ravensi su nisu bili preterano dobri pre Lamara,uzelisu titulu ali davno sa Flakom i posle toga slabo.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90a pa imaju oni dve titule. Baltimor. Njih je vise odbrana krasila, ako bi vratili staru filozofiju, opasni bi bili. Alex Smit? Pa on je Srbin, zato ima tetovazu ?

@joca_scar jeste, nema sta, ima i prsten to da potvrdi, ali je Lamar MVP regularbog dela, mialim da ce kroz jedno 10 godina da se vodi polemika ko je bio bolji od njih dvojice.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWRnasa NFL liga, kakva je tu situacija, posto vidim da bas pratis, ja znam one Vukove i vidim da igraju na Adi, cak ako se ne varam pre nekoliko godina doveli su nekog trenera koji je bio u Petriotsima. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...