Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Preporučeni postovi

@Kneza90 ne samo da pratim nego sam i clan wild dogs iz Novog Sada. Nasa liga pa znas kako, Kragujevac dominira, vec evo 3 sezone, mi smo oformljeni pre 6 godina, i za to malo vreme smo dosli od trece do prve lige. I dok vecina klubova ima po 1,2 importa, mi razvijamo domace igrace. I to sve radino bez sponzora, bez ikakvih finansija. Sve sami guramo. E nazalost situacija je ove sezone takva kakva je. Cekamo maj da krenemo sa treninzima. ??  Plus treba da se igra balkanska liga, gde smo mi pored beogradskih zmajeva,zagreba,Sarajeva,Bukuresta i Kikinde

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 402
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poslednjih 48h donela su dve ozbiljne vesti. Prva je da je LB Denver Broncosa Von Miler oboleo od korone, ali se oporavlja(zanima me kako je on samo oboleo, posto imaju ostre mere) druga je malo lepsa

@Flaki Dobra slika 😉  

@Flaki Brejdi je po meni prevazišao ne samo status GOAT-a Americkog fudbala nego je i možda najveći sportista svih vremena.. Naravno mislim na ekipne sportove.. Ova ostvarenja koja on ima nema ni MJ n

Posted Images

@Kneza90 e pa igrao sam sve ?? sem linije. Primarna mi je raning, pa sam igrao kikera, i risivera. U finalu trece lige protiv Bugara sam igrao i kornera, imao presecenu loptu, ali su nas zato Bugari prebili ?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Evo i draft liste. Vidi se da je nekoliko klubova odradilo trejdove za draftove u prvoj rundi, kao San Francisko, Majami. Jedno je sigurno. Joe Burrow kao prvi pik i QB LSU-a sigurno ide u Sinsinati. Gde ce pokusati sa AJ Green-om osvetlati obraz svom klubu. 

_20200416_164955.JPG

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Poslednjih 48h donela su dve ozbiljne vesti. Prva je da je LB Denver Broncosa Von Miler oboleo od korone, ali se oporavlja(zanima me kako je on samo oboleo, posto imaju ostre mere) druga je malo lepsa, posle 3 godine kao rookie RB Kristijan Mekefti je potpisao ugovor na 64 miliona usd sa Karolinom, ugovor po sezoni 18 mil usd. I naravno cestotajmo velikom Bil Beliciku rodjendan. Sve najbolje majstore. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

A na jucerasnji dan pre tacno 20 godina, kao 199. Pik 6.runde na draftu, Patriotsi su izabrali golobradog Brejdija QB Micigen univerziteta, cak se nije ni proslavio na combine - u. Ostalo je istorija. Dakle mozemo videti da ne moraju vrhunski igraci biti u prvoj rundi. 

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@joca_scar djecacic. Niko nije ocekivao da ce postati ovo sto jeste. Jedina mrlja u njegovoj karijeri je kada je protiv Indijanapolisa 2015 u konf. Finalu ekipa NE imala izduvanije lopte od propisanih mera. Kaznjen Tom sa 4 utakmice, ali su ipak osvojili SB, suspenzija se odnosila tek od naredne sezone. Tada je na scenu dosao Lepi Dzimi (Jimmy Garropolo) i mogu reci najveca greska Petsa sto su ga trejdovali u SF

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR ne slazem se nikako da je Garropolo greška Patsa.. Oni su to ljeto birali izmedju Brejdija i Dzimija i po meni nijesu pogriješili.. U trenutku kad su birali Brejdi ih je vratio iz 28-3 i donio im pehar a onda ih je poslije trejda Dzimija odveo do još dva SB i jednog osvojenog..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko vratio ih je i sjajni Edelman onim nemogucim hvatanjem. Brejdi tu utakmicu dobio toliko batina, ne pamtim da ga je bilo koja ekipa tako prebila, Hulio Dzons je bio nezaustavljiv sa Rajanom... A onda su usledile neke greske Falkonsa u kljucnim momentima u trecoj cetvrtini... I bili smo svedoci najveceg preokreta u istoriji.

A za Garopola nisam rekao da je greska sto su izabrali Brejdija, ipakcje on bio prvi i zvezda tima, nego sto su ga tako lako trejdovali, trebali su imati u vidu da ce Brejdi da se jednom povuce. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

http://nflbalkan.com/index.php/vijesti/item/3720-gm-chiefsa-potpisivanje-mahomesa-je-prioritet

@joca_scar evo gledam po sebi. Provodim veci deo na klupi, udjem povremeno tri, 4 5 akcija, uhvatim loptu, istrcim. Pricamo o prvoj ligi, usledile povrede, odlasci nekih igraca, i meni se otvorilo mesto na RB. A imam kvalitet da budem redovan u drugoj i trecoj ligi. Ko voli sport cekace svoju priliku,jer takva prilika se desava jednom u milion, ko hoce da ide, neka ide za lovom. Jer Jimmy je imao sasvim solidan ugovor sa Petsima, ko je lud da ide iz Patriota i rizikuje svoju karijeru. On je imao izuzetnu sportsku srecu i kvalitet je dokazao koji nije imao priliku u Patriotama, malo je 4 utakmice. Tebi treci QB ekipe ima ugovor kao najplaceniji fudbaler u 3 ligi engleske i jaci. A da ne pominjem vodonose... 

Edited by BeconiWR
Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR Nijesu ga oni lako trejdovali nego je on htio da bude prvi QB sto je i dobio kod 49ersa.. Uglavnom iz te situacije su svi dobili, patsi 3 odlicne sezone sa Brejdijem a Džimi mjesto startera u odličnoj ekipi..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Vuko  ali sta bi bilo da Patriote nisu imali takvu Sezonu, da Dzimi nijie upao u takvu ekipu, a i tu se mucila ekipa 2 sezone. A lupam gluposti sad. Kada je zaigrao u SF pretprosle sezone imao je 5 od 5 na kraju to sto je igrao... Jimmy ima kvalitet za Patriote.

Pa otuda sad ovo pitanje, sta mislis, hoce li Patriote da pokusaju da ga dovedu? 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@BeconiWR S obzirom na ugovor koji JG ima u San Francisku (5/137mil) potpisan 2018 male su šanse.. Svakako moraju što prije tražiti dugoročno reśenje na QB..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovor na ovu temu ...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...